Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Odlicno! Pribelezi to sto si sanjala, snimi pesmu sa nekom dobrom ekipom i eto tebi slave. Za mnoge velike kompozicije su stvaraoci rekli da su ih culi u snu pa ih preneli u ovaj svet nakon budjenja :da:

Jedva cekam da cujem sta si sanjala :meshuggah:

 

Eee, тога сам се и ја сетила! :) Нажалост, моје музичко образовање је мизерно, тако да ништа од великих композиција. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno! Pribelezi to sto si sanjala, snimi pesmu sa nekom dobrom ekipom i eto tebi slave. Za mnoge velike kompozicije su stvaraoci rekli da su ih culi u snu pa ih preneli u ovaj svet nakon budjenja :da:

 

Kod mene to ide ovako:

Probudim se i pomislim "U jbt... kol'ko cool melodija..." onda pomislim kako je to super i kako ću da je zapamtim, onda mi padne na um kako mi se pije kafa, onda odem do šporeta, pa kad se vratim na misao o melodiji u snu, gotovo, već sam je zaboravio. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da sam sinoc sanjao Sisusa i Night's Blood...znam da su bili u nekoj prostoriji i ja sam usao i nosio im nesto u kesi...nema sanse da se setim celog sna..

Nosio si 2 limenke piva.

Jedno za Sisusa, a drugo za Night's Blood da da Sisusu. :) :)

Nosio si i stomakliju za mene, al' ja sam te sreo usput. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene to ide ovako:

Probudim se i pomislim "U jbt... kol'ko cool melodija..." onda pomislim kako je to super i kako ću da je zapamtim, onda mi padne na um kako mi se pije kafa, onda odem do šporeta, pa kad se vratim na misao o melodiji u snu, gotovo, već sam je zaboravio. :)

Brzo delaj, kakav sporet i kafa :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nosio si 2 limenke piva.

Jedno za Sisusa, a drugo za Night's Blood da da Sisusu. :) :)

Nosio si i stomakliju za mene, al' ja sam te sreo usput. :)

 

ne, usput sam sreo HEFESTA kome sam rekao da je Gama Ray sranje i da mu lepo stoji roze duks :)

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam se setio. Sanjao sam da mi se raspao dobos.

jbt koji koshmar :uhoh:

 

 

ja sam kao sanjao zuraj od pre par dana,ali neshto kratko i nepovezano,neposredno pred budjenje...ponovo potvrdjujem sanjanje samo kad je pun mesec,pre ovoga nisam nishta od proshlog punog meseca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja sam preksinoc sanjao da je jedan ozloglaseni moderator sa RMF-a postao mod na black metalu. odmah je pinovao par hriscanskih bm grupa, pobrisao sve teme religioznih bm bendova i banovao nas nekoliko poklonika djavola. rekao je da bi banovao i samog satanu, al mu skriven ip broj.. i srece moje kad sam se probudio i ulogovao na jumetal... e da, i gojko se bio konvertovao u hriscanstvo i zamjenio lunara na mjestu moda.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja sam preksinoc sanjao da je jedan ozloglaseni moderator sa RMF-a postao mod na black metalu. odmah je pinovao par hriscanskih bm grupa, pobrisao sve teme religioznih bm bendova i banovao nas nekoliko poklonika djavola. rekao je da bi banovao i samog satanu, al mu skriven ip broj.. i srece moje kad sam se probudio i ulogovao na jumetal... e da, i gojko se bio konvertovao u hriscanstvo i zamjenio lunara na mjestu moda.

 

:) :) :)

 

ja sam cesto imao nocne more sanjajuci bm forum...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...