Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

da, pogotovo sto se u tom stanju mogu videti raznorazne utvare koje mozak u tom stanju stvara. bas je ekstra. tokom jedne sam se 'probudila' i osetila da mi nesto vuce cebe, mislila sam da sam budna, kad ono pogledam i vidim siluetu koja je apsolutno crna. predivno iskustvo. na srecu barem znam da sanjam pa se ne tripujem toliko x)

 

Al si ga ubola, svaka cast!

 

 

I meni bude isti trip. Budan sam, ne mogu da se pomerim, samo mogu oci da pomeram i to toliko da mogu jedva da vidim tu crnu siluetu koja mi stoji na vratima od sobe.

 

I sto vise pokusavam da se okrenem da je pogledam ona mi govori "spavaj, spavaj" ,a kad se opustim, ona krene da izlazi iz sobe, i tako u krug.

 

Cudan ali dobar trip!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni nikad nije nista rekla, samo pokusava da me povuce negde. cim je oteras u tri lepe nestane, al ako se toliko uplasis samo te jos vise zajebava x) i ono, mislim da ni oci ne pomeras tada, vec samo reprodukujes sliku sobe, nisu to 'svesne' halucinacije. ako su stvarno halucinacije onda imamo problem xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako summonujete te siluete? Hoću i ja. :(

 

To se neko vreme uzdržavaš od jebanja, dok nejebica ne postane dovoljno jaka da ti okupira celodnevne aktivnosti. Onda nastaviš da ne jebeš, dok se ne navikneš i potisneš nejebicu sa jave, da bi ti se ona u obliku halucinacija javila u toku sna.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bljak, narandjasta.

ja stalno sanjam vanzemaljce, uglavnom kako napadaju zemlju brodovima u obliku disko kugla. al' nikad se nismo licno sreli. zanimljivo.

i sta ste radili ti i braca izvanzemaljci? postoje teorije da oni u stvari zive u moru, mozda su te oni posetili xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebi ga to od djubretarkih komunalnih sovjetskih trola.

mma jebo im kevu disco stu,on je nasa odbrana protiv agresivnih vanzemljaka!!!Pa niste kad ti ne postojis za razliku od njih!!!

Ma nismo nista,samo me gledali,nisu teorije,oni su ziveli na baliju i haitiju,onda doso cunami i izjebo ih,gadna rabota ba'te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjao kako sa Zoidbergom i Skullkrusherom igram mali fudbal (teniskom lopticom) nasred glavne ulice u Kikindi spominjući, posle svakog pasa i driblinga, košarkaše. Anyway, Zoidberg se malo zaneo pa mi je sjeb'o naočare. Ostatak sna smo skupljali delove naočara po ulici kojih je bilo više nego što treba.

 

Yeah, I know.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sanjao kako sa Zoidbergom i Skullkrusherom igram mali fudbal (teniskom lopticom) nasred glavne ulice u Kikindi spominjući, posle svakog pasa i driblinga, košarkaše. Anyway, Zoidberg se malo zaneo pa mi je sjeb'o naočare. Ostatak sna smo skupljali delove naočara po ulici kojih je bilo više nego što treba.

 

Yeah, I know.

Haha, ovo sam ja i radio dok smo igrali fudbal na fizickom, cudno su me gledali kad sam posle dobrog pasa govorio Stiv Neš :haha: Bas sam realno prikazan u snu, nema sta x)

 

 

E da, sto je najgore, ja sam svoje cvikere slomio danas :haha:

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u petak sanjao da je jedan drugar u sred lokala punog vrh picki muvao nekog tipa i na kraju ga poveo u sobu na seks. Citav lokal je aplaudirao, otvarao se sampanjac, vukle linije koksa sa ruzicastih bradavica skupih kurvi.. i taman kad sam trebao da jebem, probudio me prdez brata od tetke iz hodnika. Jebo ga pasulj, mislio sam grmljavina il zemljotres. Eto, to je to ukratko.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...