Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Ja zadnje cega se sjecam u tom stilu jeste da lelujam nad nekakvom pustosi dje je skoro sve izgorelo. A u obliznjoj sumi stavljaju u veliki kotao nekakvog umrlog lika, proglasavaju ga za sveca i onda pale vatru da ga otkuvaju i odvoje mu meso od kostiju zbog transporta kuci. Ono da ne krene da trune. Jedino nisam mogao da skapiram okle im limeni sanduk.. mora da mi je to palo na pamet jer sam prije tog sna gledao ovaj film, i urezala mi se scena koju mozete da vidite u prilogu. Kakav death metal!

 

4279817173_1be0337830.jpg

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne sanjam, tj sanjam samo snove stresa (padanje, proganjanje itd), ali sam se zato sula juce s jednim ortakom, veoma dragim... on ce meni "zamisli sta sam sanjao sinoc: sedimo igor, ja, i peter steele..." :haha:

dalje nije ni bitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj poslednji malo jeziviji san je mozda vukao na neku varijantu morbidne svetlo-zelene boje..

 

stajao sam na sred nekog asfaltitranog puta u nekom selu..pored puta su stajale cudno mrshave kretature ljudi kojima nisam razaznavao lica..ustvari nisu ni imali lica :ph34r:

 

nekako su se cudno kretali,ali sam ipak imao utisak da stoje sve vreme u mestu.. :ph34r::ph34r::ph34r:

Edited by Fapril ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

wut? :haha:

Pa ono, mrsave kreature bez lica koje stoje pored puta i nikudj ne idu. Ko ja kad podjem na selo pa drmnem koju lozu da izostrim vid. Tada sam ubjedjenja da ti nesveti pogledi iz tudjih glava vec eonima sprijecavaju apokalipsu da dodje..

 

Talvi, lose su te uputili kad su ti pricali o mom gradu. Mi smo djeca podgorica, svima nam je mila...

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono, mrsave kreature bez lica koje stoje pored puta i nikudj ne idu. Ko ja kad podjem na selo pa drmnem koju lozu da izostrim vid. Tada sam ubjedjenja da ti nesveti pogledi iz tudjih glava vec eonima sprijecavaju apokalipsu da dodje..

 

 

:haha:

da,da to su ti pogledi koji ti govore da su dosla zadnja vremena..

 

kad im se nadjem na putu,mislim da sam prepoznat kao devijacija u prostoru i vremenu,koja im na malo duzi trenutak odvuce paznju,pre nego sto se vrate da razmisljaju o njihovom "dragocenom nishta"..

Edited by Fapril ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Da li se nekome desilo da bude izbacen iz sna?juce oko 20 do 4,hodam kao u snu,tj sanjam da hodam kao nekom ulicom...odjednom neki ogroman talas se pojavljuje i bukvalno izbacuje iz sna u krevet...i od tada nisam mogao da zaspem,samo sam dremao...tj bilo nemoguce da zaspem.

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desilo par puta kad su mi pucali u vugla u snu :haha:. A jednom sam bio pogodjen i nisam umro odmah nego iskrvario do smrti i kad sam se probudio u pola noci mnogo sam se lose osecao fizicki, sav obamro i kao da je zivot izlapeo iz mene i trebalo mi je ceo dan da se oporavim (isto nisam mogao da zaspim).

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoc sam sanjao da me nisu pustili na koncert Decapitated u Beogradu..ne znam iz kog razloga..vise puta sam pokusavao da ih ubedim i nista..i onda im kazem da sam cak iz Cacka dosao na koncert i da bi ih ubedio da sam iz Cacka pokazem im licnu kartu,ali umesto moje slike u licnoj,stajala je slika 55629471372193770.jpg Lea iz serije Vesele sedamdesete..

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al nije mene talas udavio ili prestravio,bukvalno me oterao na krevet i kao da mi je dalji pristup snovima zabranjen.:-D kao da sam banovan iz sna.reko otkud voda,nit' mi se pisalo,nit' sam bio zedan. Izgleda da sam uspeo istrolujem san do te mere da je bilo ae mrs napolje.

 

Desi se i meni nekad,da se tako "vratim" na javu ili da me ne pustaju negde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel vam se desava da godinama sanjate neki predeo koji ne postoji u stvarnom zivotu. Ja sam npr sanjao da na Fruskoj Gori postoji jedna velika pecina kroz koju ide kameni most nasred pecine i u kojoj se nalazi jezero. Na gornjem delu zida nalazile su se kao neke tamnice tj prostorije sa horizontalnim sipkama.

 

Takodje sam sanjao da na Fruskoj Gori postoji jedan veliki razruseni zamak kolosalnih razmera.

 

I to je sve trajalo godinama.

 

A da li vam se desi da sanjate da vas neko vija da je on brz a vi kao slow motion jedva se pomerate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ja sam imao takve snove sa jurnjavom. Ono kao bezim, a juri me neko ludilo i ne odustaje. Ja sve vise grabim i razmisljam kako moram da dam maksimum da pobegnem i spontano pocnem da pravim vece korake i sve redje da dodirujem zemlju. U jednom trenutku se odvajam od zemlje i vise ne mogu da se vratim dole nego pocinjem da letim i tek onda krece milina od sna. Letim iznad tih ljudi ili cudovista koja su me jurila i znam da mi ne mogu nista. Kada mi to dosadi onda letim iznad mog naselja, pa iznad grada, a povremeno mi padne na um da bi tako mogao da voajerisem nekoj cici na prozoru dok se presvlaci, a nekada stvarno to i uradim. Hahahahaha!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

blago vama kad možete da zapamtite svoje snove... ja čim se probudim, ako u narednih 10 sekundi ne zapišem šta sam sanjao, ničega se neću setiti

 

a je l' postoji možda neka fora kako poboljštati pamćenje snova ili tako nešto?

 

mislim, ZNAM da redovno sanjam ali u 99% slučajeva ne mogu ničega da se setim :frown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da li vam se desi da sanjate da vas neko vija da je on brz a vi kao slow motion jedva se pomerate

Ja nekada sanjam da bežim od gomile, a noge u par metara postanu teške, kao da je neverovatan napor pokrenuti ih. Zapinjem, zapinjem, i ne mogu da se pomerim, ali me nikada ne stignu.

 

a je l' postoji možda neka fora kako poboljštati pamćenje snova ili tako nešto?

Link koji je ostavio kapetan može biti od koristi, a ima dosta materijala i na Wikipediji. U suštini, apamćenje snova se vežba, tako da ćeš redovnim praćenjem i beleženjem snova razviti tu sposobnost. Tako ćeš se duže sećati svog sna nakon buđenja.

 

Prvi put mi se desilo da mi se nije prekinuo lep san. Mama me je probudila taman posto se zavrsio. :)

San se odavno bio završio, samo ti se čini da si probuđena baš tada. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...