Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Сан: усисивач фром хелл.

 

 

 

Сањала сам да сам у стану оставила укључен усисивач (?!?) и заборавила да га искључим.

 

Кад сам после 2 дана дошла назад кабл је био скоро истопљен али сам га за дивно чудо лако искључила, али је у међуспратној плочи усисивач направио рупе у бетону, "пождро" бетон! Сви су се чудили како се није све запалило...

 

Арматура је била врела а бетон је горео! То сам сама угасила и рашчистила. После причала са неком женом како можемо да санирамо ту плочу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

'bem ti san... (moj)

 

Odjednom sam se nasao u nekoj sobi sa ortakom, kad tamo Gojko, Veronika i neki narkoman (ne poznajem ga). I mi tu pruzimo ruke kad Gojko odjednom pocne sa Veronikom da leze u krevet i onda krece lepo za oci :) Ubrzo su zavrsili i Gojko je ustao a Veronika nastavila da spava. Posla je taj narkoman popizdeo i poceo da se svadja sa mojim ortakom, a ja samo stojim i gledam. I tako iznerviran narkoman, pocne odjednom da skida gace Gojku i da mu pusi :) :) . Ja odmah izasao i za mnom Veronika koja kad je videla nije mogla da veruje :)

I tu mi se prekine san :(

 

Ovo sam ozb. sanjao, vidite i sami da sam malo ranije ustao :)

Jbg Veronika i Gojko, nisam ja kriv sto sanjam svasta :(

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

'bem ti san... (moj)

 

Odjednom sam se nasao u nekoj sobi sa ortakom, kad tamo Gojko, Veronika i neki narkoman (ne poznajem ga). I mi tu pruzimo ruke kad Gojko odjednom pocne sa Veronikom da leze u krevet i onda krece lepo za oci :) Ubrzo su zavrsili i Gojko je ustao a Veronika nastavila da spava. Posla je taj narkoman popizdeo i poceo da se svadja sa mojim ortakom, a ja samo stojim i gledam. I tako iznerviran narkoman, pocne odjednom da skida gace Gojku i da mu pusi :) :) . Ja odmah izasao i za mnom Veronika koja kad je videla nije mogla da veruje :)

I tu mi se prekine san :(

 

Ovo sam ozb. sanjao, vidite i sami da sam malo ranije ustao :)

Jbg Veronika i Gojko, nisam ja kriv sto sanjam svasta :(

auf covece :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm i ja sam sanjala yumetalce. Ovo mi se pre nije dešavalo.

(background: neki leptir beše u mojoj sobi. Strašan leptir.)

 

Sanjam neke situacije. Ajlin je u vojsci (i uživa u tome), razbijačica prava. Nešto se tu provlači neka priča koje se ne sećam, a onda dodje čika-Generalni i pita je "a šta ćeš sad sa svom onom šminkom koju si pokupovala?".

 

U medjuvremenu meni se leteći mrav od 15cm plete u kosu tokom celog sna i kako se uplete ja cimam dotične ljude koji su trenutno prisutni da ga iz kose vade.

 

Kad malo bolje razmislim Gojko i Veronika su zanimljiviji a sanjati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm i ja sam sanjala yumetalce. Ovo mi se pre nije dešavalo.

(background: neki leptir beše u mojoj sobi. Strašan leptir.)

 

Sanjam neke situacije. Ajlin je u vojsci (i uživa u tome), razbijačica prava. Nešto se tu provlači neka priča koje se ne sećam, a onda dodje čika-Generalni i pita je "a šta ćeš sad sa svom onom šminkom koju si pokupovala?".

 

U medjuvremenu meni se leteći mrav od 15cm plete u kosu tokom celog sna i kako se uplete ja cimam dotične ljude koji su trenutno prisutni da ga iz kose vade.

 

Kad malo bolje razmislim Gojko i Veronika su zanimljiviji a sanjati.

 

 

Generalni, mogli bi Mačku da odvedemo na stomakliju, kinesku. Da "speremo" ove noćne more i leteće mrave :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...