Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Bah... ko da mi java nije dovoljna, sanjao sam kako nekoj devojci reinstaliram win na kompu, jebavam se da nađem drajvere, odgovaram na glupa pitanja dok se crtica na ekranu polako ispunjava.

Čak je imala onaj matori 5.25 floppy (sa onim velikim disketama) na B: particiji. :) To bre nisam video celu deceniju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немојте више да их носите по џеповима, нормално да испадају. Купите неку торбицу, а могу и оне футроле за мобилне. Таман стане цела вилица.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E svašta Bože.

 

Pre par sati napravih picu, pojedoh, malko prilegoh i naravno... ludilo.

Nisam verovao da ću stvarno sanjati YU-metalce, ali eto, desilo se. Bio kao neku okup, i onda smo svi rešili da idemo kod nekoga i napravimo žurku (potpuno spontano) i onda se svi negde razbežali (ili pospavali), a ja ostao sa još jednim tipom da ločemo... i onda, izgubio se negde i taj tip i ljudi počeli da dolaze na tu žurku (a ništa još nije bilo spremljeno)... i odjednom, skontamo mi da još neka ekipa sprat niže pravi žurku, ali nismo znali ko su). I tu malo sedimo svi (a stalno pristižu novi ljudi, cirkulacija non-stop) i ja čujem Arcturus (saću baš pustim tu pesmu) od ovih dole i sjurim se niz stepenište da upadnem u headbanging, al' vidim da oni samo pustili onako bezveze i da neke stolove još spremaju i donose klopu na njih. Ja se tu popnem gore i odjednom vidim nekog odvratnog, debelog, ružnog grotesknog klovna, koji mi dohvati i krene da mi primiče svoje napuderisano lice da me poljubi. Sledio sam se od gađenja... kad ono... skontam da mi to neka drugarica, koja je došla prerušena u klovna (valjda mislila da maskembal - glupača)...

 

... ovo je nekih 2% što sam sanjao samo od onoga čega ser sećam (a ko una šta sam sanjao čega se ne sećam) i to samo u tih dva sata (mada opet, kažu da san traje svega nekoliko trenutaka).

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah brate koliko god da traje kad sanjas je citava vjecnost nekad,ja sam sanjao kao da se bijem protiv mafije,hoce da nas ubiju ,te bjezali od njih,uh kad sam se probudio ono strah da se ponovo ne nastavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Sanjao ja skoro kako sam smuvao neku ribu na koju se lozim godinama al u stvari ona kao vec ima decka. I skonta njen decko da sam je ja smuvao, al kaze ok je sve, ne ljuti se i bicemo obojica u isto vreme s njom u vezi i zajedno cemo izlaziti. I zadnja scena kao svo troje sedimo na nekom travnjaku ona ozmedju nas dvojice i okrene se prema meni i malo se ljubi samnom pa se okrene prema njemu i malo se ljubi s njime. :mhihi:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paraliza sna je do jaja, skroz mocan trip x)

da, pogotovo sto se u tom stanju mogu videti raznorazne utvare koje mozak u tom stanju stvara. bas je ekstra. tokom jedne sam se 'probudila' i osetila da mi nesto vuce cebe, mislila sam da sam budna, kad ono pogledam i vidim siluetu koja je apsolutno crna. predivno iskustvo. na srecu barem znam da sanjam pa se ne tripujem toliko x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se jednom desilo, pre neke dve godine, kad umro nisam :haha: Srecom, nisam nista ''halucinirao'' x) Najjace su one babinske price oko toga, kao neke vestine, ovo, ono :bigblue: Inace interesantno je to da kada moja keva sanja mene kao malog uvek mi se nesto desi, obicno se prehladim ili tako nesto. Zadnji put kad se to desilo crkla mi je maticna ploca :haha:

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

свакако ти је јасно да се не рачуна нејебица која ти виси на главом?

 

Meni nišđta ne visi nad glavom. Pričam o paralizi i halucinacijama, a nejebica može da bude uzrok toga, što bi oni koji se žale na to prvi trebalo da imaju na umu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapravo, ne. To se desava jer se mozak probudi, a telo ne, i mozak pokusava da salje signale za pokretanje ali do ruku, nogu ili cega vec nista ne dopire. i onda se mozak igra s nama saljuci nam neke nerealne vizualne nadrazaje kao razne spodobe itd. nema veze s nejebicom. sem ako ne zelis da jebes neku svoju halucinaciju, nikad se ne zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapravo, ne. To se desava jer se mozak probudi, a telo ne, i mozak pokusava da salje signale za pokretanje ali do ruku, nogu ili cega vec nista ne dopire. i onda se mozak igra s nama saljuci nam neke nerealne vizualne nadrazaje kao razne spodobe itd. nema veze s nejebicom. sem ako ne zelis da jebes neku svoju halucinaciju, nikad se ne zna.

 

Znam ja sa čim ima veze, nego se zajebavam. :mrgreen: No, to što si opisala jeste odgovor na pitanje KAKO paraliza nastaje, a ne i ZAŠTO nastaje. To buđenje mozga za vreme sna javlja se kod osoba koje su napete na javi - nisam čuo od sređenih i uravnoteženih osoba da se žale na to, čak me gledaju belo kad im pričam o paralizi. Ta napetost može da dođe i od nejebice, tako da se donekle i ne zajebavam. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

konkretan odgovor ne postoji, nije jos utvrdjeno kako i zasto (ako jeste, ja nisam upoznata s tim). neam pojma, znam mnogo neuroticnije osobe od mene koje ne pate od toga. a i nisam nesto napeta, samo previse spavam :P ono, to mi se desavalo cesto kad zadremam u toku dana, cak mnogo vise nego nocu. mislim da povezuju to bas sa preteranim spavanjem, a s druge strane postoje oni koji tvrde da demoni iz 15. dimenzije zele da ti preuzmu telo na taj nacin... ili tako nesto.

moja poslednja ekspedicija se zavrslia nekim snovima o propadanju kroz krevet na pod i lebdenjem po nekim tunelima. dreams rox! :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad sanjam neke ribidžone, retko dođe do seksa. :bigblue: Obično to bude neko grljenje i ljubljenje, držanje za ruke i bude mi fino, kao da nisam sanjao. Zajebano je kad u tom fazonu sanjam neke ribidžone koje poznajem, hoće trip da me drži neko vreme i nakon buđenja, pa sam onda sklon raznim brzopletim odlukama, kao na primer da se javim toj osobi što sam sanjao, a inače se ne bih javljao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...