Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sanjala sam da moj pokojni deda (mada je u snu bio ziv) vozi kolima moju sestru i mene i da smo sleteli u neku provaliju. Dok smo padali, pomislila sam da cu sad saznati da li postoji zivot posle smrti. Posle tog pada, sestra i ja se budimo u nekoj sobi, skontamo da smo verovatno samo duhovi i izadjemo iz sobe. I tu sretnem druga, koji me ne vidi, ali chuje moje korake.

Trip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

al veoma cesto mi se desi da sanjam sta ce se dogotiti npr za vremenski period od 2-3 nedelje pa cak i do 6 meseci nekada... i to sanjam sta ce biti samo fazon 20sec. - 1 min. i to se i desi! :o a posto i ovako retko sanjam , mislim da ovi snove sanjam samo jedno 30 %

 

Svi sanjaju konstantno,jedino mozda mali procenat nesvesnog stanja ti provedes a da ne sanjas,samo je stadium umora bitan u svemu tome.Shto je covek premoreniji,lakse zaboravi shta je sanjao...:))

 

Ja sam skoro sanjao da pricam sa profesorom crtanja,koji je inace imbecil svoje vrste,o potpisu,gde se on ne seca da mi je dao potpis i preti mi da ce me oboriti na godinu...xD Najsmesnije je to shto ja njega s vremena na vreme klepim iza uveta,a on jadan zbog necega ne sme da mi uzvrati udarac,a vidi mu se u ocima da bi rado hteo...:D...Koje je smejanje nastupilo kada sam se probudio...zlo xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzas.Sanjao sam da spavam kada me probudi neka buka,bilo je rano ujutro i sve je izgledalo prelepo,pogledao sam kroz prozor i videh neka cudna dvonozna bica kako se krecu po ulici i sumi.Zombiji(ovi su bili nesto izmedju ljudi i majmuna jer su bili pogureni) su svugda po mom kraju,sa svih strana se cuje buka,sirene,pucnjava i.t.d.Pogledah ka sumi kad tamo videh specijalce sa kalasnjikovima kako pucaju na ta cuda,ubise ih nekoliko ali dzaba im jer im dodjose sa ledja i sa drveca.Rakomadase jednog jadnika,odlucnih da zabravim vrata i nadjem neko oruzje za samoodbranu.Posle nalazenja cekica priblizih se ulaznim vratima,videh neki bljesak,u sledecem trenutku sam se nalazio u nekoj malo prostoriji.Ispred mene je bio jedan od njih a ja imah samo neki jadni cekic u ruci,histericno poceh da ga udaram po glavi,posle svakog udarca krv bi letela i on bi malo se odaljio i tako iznova i iznova...Imam utisak da je to trajalo celu vecnost.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel to inspirisano onim zaaajebom "in mein puup"

 

 

sanjala sam da spavam tri meseca neprestano, i da cveće na mojoj terasi izdžikljava u zeleni zid... budim se, šest ujutru, spavala samo tri sata... 'bem ti kad ću opet spavati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...