Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Sanjati lizanje znači poziv na oprez uoči ulaska u neki novi poduhvat, bilo koje vrste. Rane znače zabrinutost zbog nečeg što bi ti se moglo desiti, ili nešto loše što ti se već desilo. Povezao bih to ovako - oprez prilikom ulaska u neki novi poduhvat u narednom periodu otklanja posledice prethodnih loših iskustava i sprečava da se dese nova. Zapravo, tvoj san znači da si optimista i nadaš se da je oprez rešenje, ne mora da znači da si vidovita i da će oprez zaista da urodi plodom. Tim pre što sanjaš stepenice i ističeš da te plaše, pogotovo kružne. sa dobrim razlogom ih sanjaš, jer si uplašena po prethodnom pitanju. Stepenice bi mogle da znače i napredak i nazadovanje, ali pošto cvikaš od njih, a pogotovo od kružnih, to znači da se bojiš da nećeš stići nigde.

 

Dakle - budi oprezna po pitanju nekog novog poduhvata koga se plašiš, a koji je na neki način povezan sa nekim prethodnim lošim iskustvom, pa može i da ga poništi i da te dodatno sjebe. San ukazuje na to da želiš da preuzmeš rizik, a ti odluči da li ćeš biti optimista i na javi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Charles Dance u nacistickoj uniformi me zavodi

 

Za nedelju dana promena imena foruma u Srbski metal forum

tema black metal ukinuta umesto nje srbski rodoljubni metal

fapril i imaginos trajno banovani

platanmen moderator

Jovan Deretic literatura jedina priznata

Crvenokose zabranjene na temi najlepse zene sveta

Sve i svasta pretvoren u konc logor temu za one koji postuju tamo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos 2005. valjda, nisi u toku :haha:

Ontopic

 

Svaki put kad zaspim popodne uz tv sanjam neke budalastine u koje se inkorporiraju tv programi. Pre neki dan tako sanjam kako se Djokovic posvadjao sa Ket Von Di i ja to gledam na tvu. Nikad vise spavanje uz tv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put u 5 godina da sanjam nešto vezano za forum/aše, ali eto... dešava se i najboljima.

 

Kao śedim u predsoblju neke crkve (rekao bih da je katolička), na prvom spratu, i tu su ona sjedišta za vjernike koja odjednom počinju da propadaju i ljudi koji sjede padaju sa prvog sprata dolje i ginu. Mnogo đece i govana je tu bilo. Pravih govana... ne znam na koju foru.

I sad, kako śedim na podu ispred vrata neke sobe, pored mene se nalazi Vitamin K Experience koji kad je vidio govna odmah je promijenio svoj avatar u ručno nacrtani krug na čijem dnu se nalazi jedno dugačko govno, onako fino ušuškano.

 

U prostoriji ispred koje mi sjedimo se čuje Novallis-ov glas koji nešto filozofira u vezi vjere i poziva ostale forumaše da mu se pridruže u diskusiji, dok ga Vitamin smiruje i kaže mu da su forumaši zauzeti drugim stvarima i da nije svima toliko bitno da pričaju o tome i pokazuje mu Smorok, koja je zvala u snu Zen (how weird is that?), kako spava.

 

Najčudniji dio sna je taj kad Vitamin prestaje da sjedi, onako četvoronoške ulazi u prostoriju u kojoj ga raširenih ruku čeka Novallis i počinju da se ljube i maze, nasmijani se okreću prema meni, a ja koji ih gledam onako pederski, dižem palac i kažem dugačko "Laaaaaajk".

 

Mislim da je vrijeme da (opet) malo odmorim od foruma.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Najčudniji dio sna je taj kad Vitamin prestaje da sjedi, onako četvoronoške ulazi u prostoriju u kojoj ga raširenih ruku čeka Novallis i počinju da se ljube i maze, nasmijani se okreću prema meni, a ja koji ih gledam onako pederski, dižem palac i kažem dugačko "Laaaaaajk".

 

 

Ovde sam vrisnuo.

Samo mi je malo čudno što nisi sanjao Faprila u tim gej pozama jer on je ipak taj LDP čovek... ali snovi su to, to se na javi dešava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebano ovo gore :haha:

 

Nego, situacija izmedju sna i jave: isprepadah dragog noćas, u jednom momentu (a nemam pojma šta sam sanjala) sam sela i gledala ga, bolje reći fiksirala ga. Posle par momenata on se budi vidi me i usere se :haha: to naravno probudi i mene, i ja tad shvatim da sam do malopre zapravo sanjala... :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebano ovo gore :haha:

 

Nego, situacija izmedju sna i jave: isprepadah dragog noćas, u jednom momentu (a nemam pojma šta sam sanjala) sam sela i gledala ga, bolje reći fiksirala ga. Posle par momenata on se budi vidi me i usere se :haha: to naravno probudi i mene, i ja tad shvatim da sam do malopre zapravo sanjala... :haha:

 

Hvala ti što si s nama podelila informaciju da ne spavaš sama. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najčudniji dio sna je taj kad Vitamin prestaje da sjedi, onako četvoronoške ulazi u prostoriju u kojoj ga raširenih ruku čeka Novallis i počinju da se ljube i maze, nasmijani se okreću prema meni, a ja koji ih gledam onako pederski, dižem palac i kažem dugačko "Laaaaaajk".

Završnica. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Prince, što se tiče informacija, sad će 5 godina kako sam u vezi, živimo zajedno jedno 2... situacija je bila bizarna dovoljno sama po sebi, kad bih ispričala kako sam probudila...mačku koja spava pored mene jer sam ustala u po noći i fiksirala je pogledom, a onda je ona vrisnula i probudila mene, osećala bih se ludom :haha:

Ali, zanimljivo je šta primećuješ :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roditeljski pomešan sa vitaminskim instinktom. Zaboravio si da popiješ bevipleks pa si sanjao moje avatare?

 

A ček, možda si posetio R&M podforum to veče, onda bi sve imalo i te kako smisla. :haha:

 

Moram priznati da mi stvarno nije bila potrebna mentalna slika kako se ljubim sa Novalisom. Curses.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Prince, što se tiče informacija, sad će 5 godina kako sam u vezi, živimo zajedno jedno 2... situacija je bila bizarna dovoljno sama po sebi, kad bih ispričala kako sam probudila...mačku koja spava pored mene jer sam ustala u po noći i fiksirala je pogledom, a onda je ona vrisnula i probudila mene, osećala bih se ludom :haha:

Ali, zanimljivo je šta primećuješ :da:

 

Hoćeš iskreno? Kad vidim ribu na ulici, pre dupeta i sisa primetim da li nosi prsten na domalom prstu desne ruke. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...