Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Prvi put u 5 godina da sanjam nešto vezano za forum/aše, ali eto... dešava se i najboljima.

 

Kao śedim u predsoblju neke crkve (rekao bih da je katolička), na prvom spratu, i tu su ona sjedišta za vjernike koja odjednom počinju da propadaju i ljudi koji sjede padaju sa prvog sprata dolje i ginu. Mnogo đece i govana je tu bilo. Pravih govana... ne znam na koju foru.

I sad, kako śedim na podu ispred vrata neke sobe, pored mene se nalazi Vitamin K Experience koji kad je vidio govna odmah je promijenio svoj avatar u ručno nacrtani krug na čijem dnu se nalazi jedno dugačko govno, onako fino ušuškano.

 

U prostoriji ispred koje mi sjedimo se čuje Novallis-ov glas koji nešto filozofira u vezi vjere i poziva ostale forumaše da mu se pridruže u diskusiji, dok ga Vitamin smiruje i kaže mu da su forumaši zauzeti drugim stvarima i da nije svima toliko bitno da pričaju o tome i pokazuje mu Smorok, koja je zvala u snu Zen (how weird is that?), kako spava.

 

Najčudniji dio sna je taj kad Vitamin prestaje da sjedi, onako četvoronoške ulazi u prostoriju u kojoj ga raširenih ruku čeka Novallis i počinju da se ljube i maze, nasmijani se okreću prema meni, a ja koji ih gledam onako pederski, dižem palac i kažem dugačko "Laaaaaajk".

 

Mislim da je vrijeme da (opet) malo odmorim od foruma.

 

 

Da nisi slusao Tool u poslednje vreme, govno glavna tematika njihovog spota "sober" a jedan i od omiljenih bendova VitaminKa, Novalis (mejbi duhovni soulmejt) :haha:

A to za Lajk, previse Fejsbuka a i yumetala druze :haha:

 

http://www.youtube.com/watch?v=hglVqACd1C8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, nije do Tool-a (btw, nijesam znao da je to tematika Sober-a). Ovo za lajk si potpuno u pravu, though.

 

VitaminKo, jesam čitao postove sa RMF, tako da sve iz sna , pa i govna, mogu da pripišem gomili sranja koje tamo čitam.

Tj. skoro sve, ovo za pederisanje mi i dalje nije jasno. Izvinjavam se tebi, a Novalisu ću naknadno, osim ako ne kaže da je ok sa tim. :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbte sna li sinocnjeg...

 

kao budim se ja i u polusnu palim tv kada ono slagalica na RTS-u a njoj Grobodan (sa sve natpisom Grobodan umesto Slobodan) i tako ja gledam i navijam za njega, ono covek osvojio hiljadu i kusur poena ja se u snu totalno izneveruvam i pocnem da se preznojavam :haha:

 

San prestaje naglo, ja se budim u znoju, u prevodu imam temperaturu I jedva drzim oci otvorene...

 

 

YUM sanovnik: Sanjas Groba: razboleces se :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbte sna li sinocnjeg...

 

kao budim se ja i u polusnu palim tv kada ono slagalica na RTS-u a njoj Grobodan (sa sve natpisom Grobodan umesto Slobodan) i tako ja gledam i navijam za njega, ono covek osvojio hiljadu i kusur poena ja se u snu totalno izneveruvam i pocnem da se preznojavam :haha:

 

San prestaje naglo, ja se budim u znoju, u prevodu imam temperaturu I jedva drzim oci otvorene...

 

 

YUM sanovnik: Sanjas Groba: razboleces se :haha:

Jel bila metal slagalica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan sam sanjao da sam posetio Angkor Wat koji je izgledao dosta drugačije i nalazio se pored Pnom Pena, mada je u stvarnosti dosta daleko od tog grada. Sad gledam slike grada i izgleda mi malo modernije, mada neke stvari kao da sam video u snu, a nisam siguran da sam ranije video bilo kakvu fotografiju glavnog grada Kambodže. Poenta mog posta je - da li se nekad zapitate, kada sanjate neko mesto koje bi trebalo da zaista postoji a niste ga ranije posetili i/ili videli, da li možda zaista tako izgleda? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ође:

 

http://www.yumetal.net/forum/topic/45847-%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%BA%D0%BE%D1%80-%D0%B2%D0%B0%D1%82/

 

 

Poenta mog posta je - da li se nekad zapitate, kada sanjate neko mesto koje bi trebalo da zaista postoji a niste ga ranije posetili i/ili videli, da li možda zaista tako izgleda? :)

 

Па, ја капирам да је фазон баш у томе што никад ниси посетио то место, да дајеш машти на вољу да га обликује како жели.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, ma znam bre šta je Angkor Wat, gde je i kako izgleda :)

 

Nego, nešto mi je još čudno malo, što možda ide u prilog tome da snovi mogu da sežu daleko u prošlost. Kad sam se probudio, pomislih 'Pa ček, zar Pnom Pen nije glavni grad Burme, a za Angkor Wat sam siguran da je u Kambodži' (btw to mi je jedno od mesta koje za života moram posetiti) :) Kasnije malo pogledam, kad naravno ispade da sam pomešao, tj. zaboravio. Naime, u 7. osnovne sam za republičko iz geografije znao glavne gradove otprilike svih zemalja na svetu, sada sam očigledno zaboravio, ali u snu su se bez problema povezali grad i hram koji se nalaze u istoj zemlji :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jednom sam imao proročki san, pre nekih 4-5 godina recimo. Sanjao sam da mi devojka pada u nesvest, onako u naručje i ja tu kao nešto pomažem, ono, voda, šećer, šta već. Kažem ja njoj to, pošto beše leto i jako vruće, pa kao da nosi vodu sa sobom i tako neke gluposti. Kad ono sledeće nedelje idem s njom da uradi pirsing na usni i paf :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja, recimo, izmisljam nemoguca mesta, i obicno ih repeatedly sanjam...

Uglavim ulicu izmedju dve ulice (izmedju Kneginje Zorke i Molerove, tu sanjam najmanje jednom nedeljno), prodavnicu igracaka u ulici pored Beogradjanke koja ne postoji, park ispred moje osnovne, weird podzemni prolaz kod Terazijskog tunela, sumu iza crkve Svetog Marka i neke tri fontane na Kalemegdanu.

I neretko vrtim iste snove, istim redosledom, ponavljaju se iste reci i fraze, i brojevi, sanjam konstantno broj 19. -.-

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbte sna li sinocnjeg...

 

kao budim se ja i u polusnu palim tv kada ono slagalica na RTS-u a njoj Grobodan (sa sve natpisom Grobodan umesto Slobodan) i tako ja gledam i navijam za njega, ono covek osvojio hiljadu i kusur poena ja se u snu totalno izneveruvam i pocnem da se preznojavam :haha:

 

San prestaje naglo, ja se budim u znoju, u prevodu imam temperaturu I jedva drzim oci otvorene...

 

 

YUM sanovnik: Sanjas Groba: razboleces se :haha:

 

:haha: :haha: :haha: good one.

 

Btw na mamematici bih pao sigurno, samo hemija i biologija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...