Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Ne pomaže sam zahvat ili ne pomaže zahvat urađen od strane naših doktora/hirurga, ja koliko znam to je na zapadu standardan zahvat za rešavanje tog problema.

 

Operacija je bila poslednji vapaj posle milijardu preparata,maski,sprejeva,tehnika i sl......bezuspesno

 

A moj cale nece pod noz,keva ravila tehniku ili da zapse pre njega ili da ga klepi da stane,al caletu ne smeta,jer brzo uvek zaspi...mada neretko keva zavrsi u dnevnoj sobi.

 

 

Olint samo kad se prehladim,al nekako se uvek navucem i onda bar metar dana se skidam.isto imam problema sa zapusavanjem jedne strane,al nemam krajnike,pa nema ni hrkanja.:mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Oak ne primecujes jer nisi prestao da koristis. Prestani da koristis Olynth na par nedelja :)

 

@Zen Ne moze da se ide na alergo test ako se ne dobije uput od lekara opste prakse, jedino da odem kod privatluka ali tamo deru, sad trenutno nemam para.

 

Isao sam da berem zovu pre par nedelja i cim sam dosao kuci poceo sam da kijam ko lud i oci su pocele jako da me svrbe, to su mi simptomi. Ali to mi s ne desava tokom citave godine....

 

A i primetio sam da mi se jedan nosni otvor manje siri od drugog zato sve pocinjem da verujem da ja imam ne samo nekih sinusnih defekata nego da mi i alergija dodatno pogorsava stanje.

 

Najvise bih voleo kada bih isao na neku drenazu bronhija pa da krenem redom i da eliminisem pretnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam krajnike,pa nema ni hrkanja. :mhihi:

 

Мене, поред сјебаних синуса, и ово јебе. Као клинац сам требао да вадим, чак сам био и на Институту, али немам појма зашто ми нису вадили.

 

Isao sam da berem zovu pre par nedelja i cim sam dosao kuci poceo sam da kijam ko lud i oci su pocele jako da me svrbe, to su mi simptomi. Ali to mi s ne desava tokom citave godine....

 

О да, имаш алергију на полен. Попни се доктору на главу док ти не да упут за алерголога, а до тада пиј Пресинг.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, za koji moj sluzi "izabrani lekar", lepo odes i promenis izabranog lekara, navedes razlog i dovidjenja, moraju da ti daju uput. Ne zajebavaj, pravac dom zdravlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

*To mi se desava tokom citave godine. Zimi nema polena ali i dalje kijam, mora da sam na alergican na nesto drugo :) Mozda na sneg :)

 

Izabrani lekari su jako bezobrazni, kao da to ide iz njihovog dzepa. Kapiram da oni imaju bodovanja da lekar opste praske uspe da resi tvoj problem dobija neke bodove :)

 

Ici cu , moram. A inace ne secam se kad sam bio lepo odmoran, mora da je od tog gusenja kada ne dolazi dovoljno kiseonika u mozak......

Share this post


Link to post
Share on other sites

keva ravila tehniku ili da zapse pre njega ili da ga klepi da stane

 

:haha: :haha: :haha:

 

Ок, сигурна сам да твојој кеви није смешно, али ја се убих од смејања... :haha:

 

Него, имају добре таблете против хркања на биљној бази, мислим да NaturaWealth производи. Не разумем се баш у узроке хркања и чуда, али су ме на једном летовању спасиле - иначе ништа од мог спавања не би било. А лик који их је пио тада - ваљда се у почетку узимају свако вече - сад их пије само једном у недељу дана и каже да више не хрче уопште. То јест, кажу они који спавају у његовој близини... :haha: Па, ето, види с кевом (и ћалетом), можда помогне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze da se ide na alergo test ako se ne dobije uput od lekara opste prakse, jedino da odem kod privatluka ali tamo deru, sad trenutno nemam para.

 

Isao sam da berem zovu pre par nedelja i cim sam dosao kuci poceo sam da kijam ko lud i oci su pocele jako da me svrbe, to su mi simptomi. Ali to mi s ne desava tokom citave godine....

 

A i primetio sam da mi se jedan nosni otvor manje siri od drugog zato sve pocinjem da verujem da ja imam ne samo nekih sinusnih defekata nego da mi i alergija dodatno pogorsava stanje.

 

Najvise bih voleo kada bih isao na neku drenazu bronhija pa da krenem redom i da eliminisem pretnje.

 

A da malo isfoliras sa simptomima? Ako hoces dacu ti tipicnu sliku alergijske reakcije, mada moze da se nadje i na netu :haha: sve to lepo ispricas budes uverljiv i eto uputa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha: :haha:

 

Ок, сигурна сам да твојој кеви није смешно, али ја се убих од смејања... :haha:

 

Него, имају добре таблете против хркања на биљној бази, мислим да NaturaWealth производи. Не разумем се баш у узроке хркања и чуда, али су ме на једном летовању спасиле - иначе ништа од мог спавања не би било. А лик који их је пио тада - ваљда се у почетку узимају свако вече - сад их пије само једном у недељу дана и каже да више не хрче уопште. То јест, кажу они који спавају у његовој близини... :haha: Па, ето, види с кевом (и ћалетом), можда помогне.

 

Sve moguce isprobano,bez uspeha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt sanjam i u snu uhvatim kraj vesti i kao poznati australijski glumac izvrsio samoubistvo,i daju sliku jednog profana iz one serije Nestasne godine...i ne mogu da se setim kako se zove i u snu razmisljam i san puca i popizdim i probudim se da nadjem preko fona,i vidim da je Toni Martin,glumio Sautgejta tamo i ziv je....i opet legnem i nastavim da knjavam.:mhihi:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Brate kakva noc.

Festival neki,a na festu i gansi i Sles.sa Velvetom.I ja kao dolazim upoznajem Eksla krmka,i tu ja kao,aj sto se ne pomirite,bla,bla,i dolazimo do Slesa i Dafa,koji je sad ofarban u crno a visoki su ....ko Mita.I oni se tu izmire,i ja kao trcim ka bini,jer sve nesto kasni i ja najavljujem,medjutim dok "palim" masu sa "SCREAM FOR SING ME" i onda se ispravljam "SCREAM FOR ME" i oni svi UAAAAA UAAAA,i ja kao "ZNATE STA IMA NOVO,SADA ZA VAZ NASTUPAJU....." "UAAAAA UUUUAAAAA",".....GANSI,ALI PRAVI GANSIIIII",medjutim publika ne jebe zivu silu,pocinju da prazne stadion,i dalje urlam na mikrofon "VRATIO SE SLES,LJUDI",i tu Eksl izlazi na stejdz,al vec je sve prazno,i ja silazim dole i kao da preskocim neku ogradu,vidim tetkicu kako razgovara sa Kleptonom,i ovaj ce "stvarno nema smisla,ovoliko smo cekali i na kraju ispadne ovako..."

Dok sam ovo pisao,zaboravio sam drugi san.

Onda sam na terencicima,dobacujem se i sutiram neku loptu,e onda se lopta otkotrlja dole do zgrade,ja pokusam da je sutnem gore ka terenima,medjutim promasim je i ona se opet otkotrlja nize,izmedju zgrada,kroz tunelcic izmedju zgrada i upadne u kanalic za vodu i istera nekog kera.Uzimam ja loptu,okrecem se nazad,iz zgrade izlazi neka riba s kerom,reko da pozurim,kad na kraju tunela me ceka divlji vepar??!!!! koji se smeje.Izneverovo sam sta sve sanjam jbt.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate kakva noc.

Festival neki,a na festu i gansi i Sles.sa Velvetom.I ja kao dolazim upoznajem Eksla krmka,i tu ja kao,aj sto se ne pomirite,bla,bla,i dolazimo do Slesa i Dafa,koji je sad ofarban u crno a visoki su ....ko Mita.I oni se tu izmire,

Laza će ti dati plus. I svih sedam Stivija. :mhihi:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

мени није јасно како га није срамота да и даље долази на форум

треба да учини исто што и Сморалис

 

da uchini masovno samoubistvo artificijelnih onlajn identiteta?

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

мени није јасно како га није срамота да и даље долази на форум

треба да учини исто што и Сморалис

K'o da je on prvi i poslednji koji ima fejk naloge. Imao si ih i ti, koliko se sećam, pa eto te još uvek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sanjam kako se vozim gradskim i odjednom krece iz busa da tutnji voivodov killing technology. ja tu pochinjem da bengujem kao da je to normalna stvar. u jednom trenutku ja se okrenem prema vozachu, kad ono ni 5 ni 6 nego azal himself, i to u nekoj ogromnoj debeloj jakni (a leto bilo). ja sachekam da stane bus i krenem prema njemu da kazem kako je do jaja shto je pustio voivod i da pusti josh neshto. kad sam doshao do njega skontam da lik spava za volanom. dalje se ne secam shta je bilo. :haha:

 

posle sam po ko zna koji put sanjao da igram basket i da ne mogu nishta da pogodim. ovaj put je bila i neka riba pored terena koju sam pokushavao da impresioniram, ali sam samo ispadao sve smeshniji. :icon_ne:

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сањао сам синоћ (јутрос, данас?) да је цурнула нова Кататонија. И сви се, наравно, опасно наложили, али је проблем у томе што је албум апсолутно срање. Али је на неку фору свима, осим мени, био до јаја. И онда сам на силу слушао албум да би ми се свидео. Фора је што је толико реалистичан сан био, да сам се надао да то није истина те сам по буђењу одмах отишао у фолдер са Кататонијом да видим да ли има албума. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...