Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Jel je neko sanjao da pokušava da nekog udari u lice i da se pesnica samo nasloni na lice tj da udarac nema nikakvu jacinu? :D

 

To je redovna varijanta, da ti pesnice propadaju kao da bijes u jastuk, ili da trcis a osecaj kao kroz zivo blato... Sanjaju ljudi to dosta, jebes li ga zasto, mozda kad te pohode demoni.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Sanjao sam nocas da je organizovan festival u Prokuplju, svirali Aerosmith, Elton John, Opeth, Moonspell i Morbid Angel

 

Imam trip da sam sanjao ceo Morbid Angel koncert, od rifa do rifa, super sam se proveo

 

Jos na bini nije bio Vincent nego neki drugi basista/vokal, kao, Tucker je, a ic ne izgleda kao Tucker

 

Bubnjeve je svirao Nikola iz Stone-a i Svartgrena :haha: :haha: :haha:

 

Trey umesto crvenog Ironbirda svirao crvenog Warriora

Edited by Demon Seed
  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Da rezurektujem temu trashom. :haha:

Sanjah kako Liam Nison i ja veceramo, fazon 40-te godine proslog veka Spanija, sedimo i veceramo i odjednom on se zagrcne a ja mu uradim traheotomiju, ubacim olovku u grkljan i popizidim jer hitna pomoc kasni.

Anyway ovakve stvari sanja covek kada prvo gleda akciju Non-stop sa Liamom a onda Night train to Lisboa gde se ponavlja scena sa traheotomijom...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anyway ovakve stvari sanja covek kada prvo gleda akciju Non-stop sa Liamom a onda

 

Da nisi možda sanjala to da si gledala akciju sa Liamom? :)

I Liam i onaj Rasel su neki Koštuničini dalji rođaci koje je strefio isti gen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...