Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

vi sto sanjate metal,niste bas najnormalniji

 

 

elem,sinoc sanjam kako sam u nekoj prostoriji,sede neki ljudi oko stolova i u jednom trenutku ispred mene iskoci Lemi Siks..

 

i pokazuje on meni neku kasetu,na kojoj tvrdi da se nalazi pesma posvecena Jumetalu..i ja se kao u momentu setim rechi i pocnem da pevusim(naravno sad nemam pojma kako ide)..

kazem mu,ajd odoh po gitaru da uzmemo da je odsviramo..

odem po gitaru,vracam se i ulazim u neku staklenu dvoranu(licilo mi na ulaz u Jugoslovensko dramsko pozoriste)..

tamo me ceka bend sa Lemijem koji sedi na stolici i pokusava da otpeva pesmu,ali je uopste ne peva u istom tonalitetu kao bend..(na svu srecu,to je Lemijevo poslednje pojavljivanje u tom snu)..

ja im prilazim i primetim u trenutku neku devojku kako stoji pored mene i gleda me nesto..u sledecem mi je podvrnula majicu i uhvatila me za bradavicu..

ja joj sklonim ruku i vidim da su i njene drugarice(valjda),krenule isto to da mi urade(ne znam zasto sam se opirao..mogle su samo da pitaju,dao bih im da mi uvrcu bradavice) i ja uteknem sa tog mesta..i tu se probudim

 

ispade da je Lemi bio najzanimljiviji element u tom snu..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne duzim, znam da je mene mrzelo da citam kilometarske snove sa svim detaljima:

(ako neko hoce detalje nek kaze :haha:)

 

U svetlu sinocnih prica na randomu, sanjao sam da sam se spandjao s nekom prokletnicom i da mi je uzela novcanik sa svim parama.

 

Inace ne koristim novcanik nikad, sve mi je po dzepovima i to mi se svidja?

 

Elem:

Vratio sam se iz wca, skontao da nema drolje, pregledao, video nema novcanika (a unutra bilo tipa triput vise para nego sto sam na gomili ikad vido u zivotu), e sad ide najlepsi deo: uskocio na brzinu u gacje, strcao iz zgrade i stigao kurvu.

Na moje cudjenje, nisam je tukao, samo sam joj uzeo pare i dobro je nahranio govnima, cak sam hteo i seksualno da je maltretiram i dalje, bez obzira na to sto je pokusala da me pokrade. (to je inspirisano garant onim spamovanjem hatefuck hatefuck sinoc)

 

Special appearance je imala matora propalica na ulici sa akusticnom gitarom, svirao covek i pevao Addicted to Chaos od Megadeth, prisao sam mu i reko sam mu "svaka cast, to je meni jedna od omiljenih pesama od Megadeth, tu pesmu retko ko voli...", bla bla, i on kao klima glavom i smeje se...

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мени као аларм на телефону свира The Years of Decay, са истоименог албума, од Оверкила и ноћас сам сањао да сам рекао Фаприлу да, пре него што ми се укључи аларм, пусти Who Tends the Fire, која на албуму иде пре ове што мени звони, да би албум могао да тече како треба. :haha:

 

Тако је то кад те буди омиљени албум. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha zato sam stavila neku genericku pesmicu za budjenje sa mob-a.

Pre nekog vremena bila mi je aktuelna pesma Tu caffe ko ne zna da overi klip (histericna, i puno puta izgovorena kafa) dovoljno za budjenje.

 

http://www.youtube.com/watch?v=xi20Si3jRIo

 

Onda je bila Ella Fitzgerald, muz se budio pre vremena i bacao mob jer je ona njemu iritantna :haha:

 

Onda je bio neki kratak period sa PT pesmama ali tu se svaki put nakon budjenja uspavam i nastavim da pevam i cesto iskompunujem u glavi ostatak na svoj nacin... (svako svog Faprila ima :haha: )

 

Zato predjoh na genericke, iritantne i nemoguce je emotivno se povezati sa njima :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени мора нешто лагано да иде. Али не прелагано, јер се онда нећу пробудити. Једно време сам држао Дезастеров In the Ban of Satan's Sorcery. Полудео сам након три јутра. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени као аларм на телефону свира The Years of Decay, са истоименог албума, од Оверкила и ноћас сам сањао да сам рекао Фаприлу да, пре него што ми се укључи аларм, пусти Who Tends the Fire, која на албуму иде пре ове што мени звони, да би албум могао да тече како треба. :haha:

 

Тако је то кад те буди омиљени албум. :wub:

 

Ja obično kažem Faprilu da mi pusti to što mi zvoni i onda pevamo u snu i onda me probudi keva četri sata kasnije.

 

 

dobro,jesam li vam jos nesto radio osim sto sam vam pustao muziku u snovima?

budite detaljni

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

sanjao sam kako vudu, inspirisan novim bed kopijem, prosipa neke rime po forumu.

jedna bese nesto ovako:

 

i da sam inteligentan kao lopez iz netsa

i da sam glup kao lopez iz sansa (?)

i da sam kao nikola pekovic jak

i masivan kao hauard dvajt

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Au, dokle je doslo...

Da ne prepricavam ceo san, u jednom trenutku me uhvatile dve plavuse u masinu, i od tog dogadjaja pa do kraja sna, sve vreme idem i tripujem se: "auu, ko zna sta one imaju, cim su one htele sa mnom bez kondoma tek tako... i jos njih dve odjednom... auu, ijaoo..."

Budim se ujutru, i zagledjujem ga, da li je lijep i zdrav ili se na njemu desava neki proces... I pomisljam: "tooo, nije se stvarno desilo!"

 

:haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

sinoc sam jako loshe spavao pa sam tako izmedju ostalog sanjao karnisera i jaroslava u dva razlichita sna. :haha:

 

u prvom znam da sam stojao ispred neke kuce u vrbasu i divio se nabudzenom crvenom mustangu parkiranom ispred. tada dolazi lalovic svojim kolima, izlazi i mi se kao upoznajemo. najjache je shto se predstavio kao miljenko (sa kratkouzlaznim akcentom na "i", normalno). ja tu njemu objashnjavam kako je to mustang od derika rouza. obojica konstatujemo kako nemamo pojma o automobilima, ali nastavljamo da se odushevljavamo mustangom. dalje se ne secam, jbg.

 

drugi je bio dugachak, ali ovaj najbitniji deo se deshava u bashti ispred jaroslavljeve (kako ovo glupo zvuchi) kuce gde njegova porodica i ja zajedno beremo treshnje. jare je sve vreme bio na drvetu u nekom blekerskom duksu. onda je u jednom trenutku jaretova keva probala jednu treshnju i kada je skontala da neshto nije u redu s njom, uzima bure sa nekim otrovom (ili shta je vec) i prosipa po bashti pa se on shirio po zemlji kao da je vulkanska lava. onda smo svi pocheli da bezimo kako ne bi doshli u kontakt sa otrovom i dok smo trchali prikljuchili su nam se neki jaretovi random pijani metalci sa kojima smo preskochili neki zid i banuli u dvorishte neke kuce, koje je ustvari bila ogromna poljana. tu smo zatekli josh gomilu pijanih metalaca i metalki koji su igrali neshto shto je lichilo na ragbi bez lopte i mi im se prikljuchujemo.

 

bilo je tu josh snova kao shto je jedan u kojem ulazim u pekaru, trazim da odem u njihov wc, gde se skidam i krecem da se tushiram. iz nekog razloga, nakon shto sam se nasapunjao, oblachim samo gace i izlazim napolje i shetam s ortacima po gradu tako nasapunjan. posle se vracam u pekaru da nastavim tushiranje, ali mi pekarka ne da da prodjem u wc, verovatno jer sam izgledao kao manijak.

 

inache mi je cimer rekao jutros da sam oko pola 4 u snu udarao shakom u krevet sa sve uzvikivanjem "trsh! trsh!"

neshto nije u redu sa mnom, definitivno.

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...