Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

гледао неки микаелов интервју пред спавање и, наравно, сањао господина. били смо у друштву неких људи на отвореном, у улици са дрворедом или у парку. мика био весео. причао сам са њим и таман почео да му износим своје утиске о новом албуму, када се пробудих.

Edited by -con-struc-tor-
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da mu das podrsku u fazonu "Pravda za Mikaela" :haha:

Haha kada smo vec kod snova o poznatima...

 

Pre neko vece sanjah Bruce-a Dickinson-a (sto je cudno jer ga nisam slusala u poslednje vreme uopste) u nekom postaapokalipticnom snu, on u matrix fazonu kao i ja i tako prolazimo i pricamo o propasti sveta a oko nas rusevine itd. Da bih posle sanjala sebe u ulozi Dzin grej iz X-men kako se borim protiv zla, covece kako sam se natrcala u tom snu, to bi bio dobar akcioni film... Ta noc je bila ludilo jer sam sanjala jedno tri-cetiri price, a ovoga se samo secam :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

нисам намеравао да тако кренем :lol: можда бих поменуо узгредно, пошто тај фазон добро функционише само у контексту расправа на јуму, а помало је и ироничан. наравно, стоји то да ја о heritage-у не мислим лоше као већина јумџија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjao sam pre neko vece da je Maynard, pevac Tool-a, obezglavljen i da je u takvom stanju pevao novu pesmu na svirci sa bendom, pevao je dok mu je glava lezala na stolu u nekoj prostoriji, nije ni bio na stejdzu. Ne mogu da se setim pesme ali secam se da je bila bas, bas cudna, istripovana, pomalo tuzna. Kakav trip. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć sanjam kako sebi ližem rane, ali mirno i sistematično, kao što mačka liže svoju guzu. Nije bio grozan san. Samo što ga ne kapiram.

 

Dok ne budem sanjala kružne stepenice, ili bilo kakve stepenice :mad: sve je u redu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

вратимо се на тему, темпер, ду елаборејт

 

маји линк

 

Aman rođo, nema veze sas mačke! :D Mačka je navedena zbog radi pospešavanja čulne imaginacije.

 

Daklem, ako može tumačenje. Šta znače rane po rukama i zašto cvikam od stepenica? Treba li da prihvatim predlog za tezga-bend?

 

Rebus nerešiv :icon_ne:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...