Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

A jednom sam sanala kako sam reshila da idem kuci. Pakujem stvari i dolazi kod mene moj pokojni deda i kaze mi:"Dobro, ako si bash reshila da idesh kuci, onda nemoj da idesh autobusom kojim obichno idesh". Zatim je nestao, a ja se probudila. Odustala sam od puta, iako sam stvarno razmishljala o tome da li da idem kuci ili ne, i posle se ispostavilo da se bash taj autobus, kojim bih ishla kuci, slupao- shofer je dobio teshke telesne povrede i,posle nekoliko dana u bolnici, preminuo...

 

A drugi put sam sanjala kako dolazim kuci i vidim u dvorishtu pokojnu baku, koja me zove da odem kod nje. Ja pochinjem da joj se derem: aman bre, shta me zovesh, vidish da josh ni ranac nisam skinula s ledja! A ona ce meni:"dodji, dodji, tvoji odoshe negde, nishta ti nisu OSTAVILI da jedesh, a ja sam ti OSTAVILA". Onda joj ja kazem:"ok, doci cu za 5 minuta". Ulazim kuci i srecem se sa caletom, koji me pita:"s kim to prichash". Ja mu kazem: "kako s kim, pa s bakom". A on ce meni:"Zar se ti ne secash da ti je baka umrla?" I tu se probudim. Posle par dana stvarno odem kuci. Chim sam preshla granicu zvala sam moje i keva mi kaze da oni nece biti kuci kad stignem, nego na groblju. Ok. Stizem ja kuci, otvaram vrata- mirishe mi na pilav, rasipa!!! A ja gladna... Sva srecna- jeshcu pilav!!! Posle par minuta ulazi cale i moli me da idemo kod strine na kafu poshto je i mama tamo. I ja pristanem. Odemo mi tamo, zasednemo uz kaficu i keva pochne da pricha: "Ljudi moji, moja svekrva nece moje jelo!" "Zashto, shta se sad desilo", pitam ja, a ona kaze:"Spremila ja pilav d odnesem svekrvi na groblje i zaboravila ga kuci!!!" Rekoh joj: "Nisi ga ti zaboravila, nego ga je ona meni OSTAVILA, zna ona da ti meni nishta nisi spremila :) " Ona me gleda zgranuta i pita me odakle mi takve crne misli padaju na pamet i ja joj ispricham svoj san o tome kako mi je baka OSTAVILA ruchak :):):)

 

uuuu, angels, ala imaš intuiciju!

 

jedno vreme sam se plašila svojih takvih intuitivnih snova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bre, jednom sam sanjala sahranu brata od strica, chak i datum sahrane, bez godine, a da nisam imala pojma chiju sahranu sanjam. Na zalost, saznala sam to oko godinu dana kasnije, znam to jer se sve zivo poklopilo- chak i zena koja je spremala pasulj, i nju sam sanjala i ispostavilo se da je i ona stvarno to radila dan pre sahrane. Chak sam i mesto njegove pogibije sanjala u tom snu, UZAS... Sad, hvala Bogu, vishe nemam takve snove.

Edited by angels deserve to die

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjah pre par noći četiri ista košmara za jednu noć... U sva četiri sanjam kako se budim u krevetu sva krvava.... wasn't funny at all :( :( :(

 

Zar sam bio toliko brutalan? :)

 

 

Mene je nocas davio punjac za telefon.

 

Pa slabo je on to radio, cim si ziva :)

Ili si i ti besmrtna kao feniks, pa ti ne moze niko nista. U tom slucaju-dobrodosla u klub...nas besmrtnih :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da idem!!! Upravo se spremam. Jedva uvukoh kozne pantalone u martinke. Vidimo se tamo! Baci oko na profil, pa vidi sliku.

 

A ti baci pogled na pp :cool:

 

 

Eeeee, pa ljudi lepo se provedite... Šta drugo da vam kažem.......

 

Pa pakuj se i dolazi, bar KG nije daleko od BG..bar nije bio prosli mesec kad sam dolazio u vas grad :D

Ja ima dosta da putujem ali kad podmazem krila, brzo cu doleteti, cak nema ni kisa, nece mi perje pokisnuti :)

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja nocas sanjala da sam dobila konja na vasaru =))) bio je braaaaooon i mnogoo leeeeep =)

i eto, setih se jedne pesme u to ime :(

 

KONJ I SAN

 

Neko sanja da ima konja

a neko ima konja.

 

Neko sanja da jaše konja

a neko jaše konja.

 

Neko sanja

da je pao s konja

a neko je pao s konja.

 

Neko se probudio

kad je pao

a neko je ustao

i ponovo uzjahao.

 

D.Radovic... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sve u svemu seme im se zatrlo sto zovu tako rano realno 22-23 tad je covek spreman za tr00 vojsku

a i ova sad vojska nista ne valja tako da je svejedno da li ide civlno ili ovako

ja cu da budem tr00 i odem u ovu gde cu sklapam tenk :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...