Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

čim joj ne smeta to što si tako normalno iskren to ja zovem "muški mozak".

većina žena/devojaka u tako nekim situacijama do besvesti analiziraju "šta je pisac hteo da kaže" a mislio si uglavnom baš ono što si i rekao, al džabe kad ne kapiraju.

 

onda postave pitanje i same na njega odgovore. e to ti ja zovem "ženski mozak".

 

 

da elaboriram, sve pohvale gospođi sisus.

Hahahaha, hvala. Pa normalno da sam normalno iskren. Kakva je to veza kad su partneri neiskreni jedno prema drugom?

I jos sam dodao ako joj tako nesto u javi padne na pamet - kraj. Nije se bunila. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

vidi koliko ovde samo na forumu ima mlađahnih muških koji piskaraju tuda svuda, e to su ti take "pametne" devojčice krive što "kastriraju" svoje muškarce. ko će bre to da trpi. pa meni bre kad neko sere normalno da razbucavam. mislim, to niko ne voli.

 

mora čovek (pa i žena, jel' tako) da se nauči kako da se ponaša u vezi... ali... neki dotle nikad ne stignu.

 

ti imaš partnerku koja očigledno ume da s' ponaša.

drž', ne pušćaj.

 

 

nego, back to the topic:

iz ovih stopa, idem nešto lepo da sanjam. andromedin koncert, na primer.... :spava:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i, skako je bilo?sanjao sam i ja to jedared...davno bese.

Prvo sam sanjao neka sranja,da je porodica htela da me zakolje i slično,a onda sam,ne znam zašto,osetio da Majkl dolazi po mene.Ja odem do terase i bacim pogled dole,i on se onako,laganim korakom krece sa nožem prema zgradi.

Ja se živ usro,i odma vičem svima da izlaze napolje,a oni me gledaju k'o retarda.

Ja istrčim u ulaz,i vidim on mi već za petama,ja krenem da trčim ka gornjim spratovima u cilju da gore negde stignem na lift i spustim se u prizemlje tako da Majkla zajebem.Ipak,on me je posle par spratova skoro sustigao,i ja gde ću sad koji kurac,odlučim da skočim(s osmog sprata).Ja krenem da skačem i on mi nožem zakači ruku, i odseče i ja padnem.

Onda sam se valjda probudio. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

koji si ti lik!

:)

Al realno,šta sam mogao?

Dole nikako,jer je on odatle dolazio,a da ostanem zaključan u stanu,to isto nikako,jer bi on pre ili kasnije nekako razvalio vrata i ja ne bih imao gde da begam.

Tako da,to mi je bio jedini izbor,a i realno ja bih to uradio da je situacija stvarna. :)

 

He has the blackest eyes you've ever seen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zubi,da.to kao najavljuje smrt roditelja.inace,ne verujem u te stvarcice

 

Ja sam poceo u to da verujem pre nekih 2god. :cry:

 

Nisam nista posebno sanjao ovih dana, samo sam se setio jednog sna, pa me zanima da li je jos neko sanjao nesto slicno.

Da li ste sanjali da ste bas vi umrli? (jes' morbidno, al' da pitam) :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ste sanjali da ste bas vi umrli? (jes' morbidno, al' da pitam) :uhoh:

 

Ja sam sanjao bas skoro da me je neko zaklao ispred jednog fakulteta. Bilo je brutalno realno i znam da mi nije bilo dobro posle ceo dan. Ne znam sta znaci kad to sanjas? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какав је осећај? Не верујем да је морбидно, мада бих ја више волео да стварно умрем него да само сањам. Тј. најбоље је да сањаш да си умро а онда и стварно умреш у сну, то би било најбоље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa secam se samo nekih delova, znam da mi je neko (ne znam ko) prerezao vrat i posle toga sam sve posmatrao iz "pticije perspektive". Video sam kako se ljudi skupljaju oko mene i posle neka zena dolazi i place ...

 

Истриповано, стварно.. мада тај свет симбола и архетипова уме да буде грозан гледано из нашег угла, тј. из угла ''стварне'' реалности. Ко зна шта тај сан може да симболише заиста, ако уопште и симболише нешто.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ste sanjali da ste bas vi umrli? (jes' morbidno, al' da pitam) :uhoh:

 

Jesam, jednom

Neobično iskustvo. Ne sećam se svega baš tačno. Nisam baš videla sebe al sam nekako u snu "znala" da sam long gone. Weird.

 

Video sam kako se ljudi skupljaju oko mene i posle neka zena dolazi i place ...

 

 

Pusti snovi :P heh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne secam se da sam bas tako sanjala, ali sanjala sam da sam duh te sam tako shvatila da me nema jel te. Ali bilo je super sto sam mogla da letim pa nisam to dozivela kao nesto tuzno jer kako sam izletela kroz prozor svi su mogli da me vide pa u svom tom tripu ja ozivim. :D

 

Zaboravih da dodam

To dream of your own death, indicates a transitional phase in your life. You are becoming more enlightened or spiritual. Alternatively, you are trying desperately to escape the demands of your daily life.

 

 

Tako da, ne mora da bude nesto crno iako je tuzno u snu.

 

Edited by Mistress Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sanjao bas skoro da me je neko zaklao ispred jednog fakulteta. Bilo je brutalno realno i znam da mi nije bilo dobro posle ceo dan. Ne znam sta znaci kad to sanjas? :ph34r:

 

 

kad te neko ubije ne valja,nije dobro eto to znaci

 

pa nasi snovi imaju svoje simbole ,im snova koji jednostvano preslikavaju nas dan a ima i onih koji ukazuju na nesto.

e mene je frka ujutru kad se probudim a kad znam da sam sanjao nesto morbifno i znam da ima neko znacenje ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd i ja da vam ispričam dva sna koja ću pamtiti čitavog života:

 

Krvavi pir:

(imao sam oko 8-9 god. kad sam sanjao)

Sanjam da spavam(:)) i kako se budim. Ono oblačim se (valjda se spremam za školu) i po običaju čujem neku narodnjačku muziku iz pravca dnevne sobe i kuhinje (što znači da keva sprema neku klopu). Ali čim sam izašao iz sobe spazim krv... idem tragom te krvi do trprzariskog stola, kad ono... na stolu glava ćaletova i bratova. Krv na sve strane, oči ćaletove i bratove gledaju baš ono - mrtvački hladno, ja trčim u kuhinju i vrštim "Kevo, kevo, šta se desilo?", a ona mirno pere suđe i pogleda me i kaže: "Ma iznervirali me nešto".

Budim se. :huh:

 

Deda:

(sanjao kad sam imao 11-12 god.)

Deda nam došao u goste i znam da smo trebali negde da idemo svi zajedno (slava, rođendan, krštenje, svadba...), međutim deda umre (a ja inače mnogo volim tog dedu). Šta ćemo-kako ćemo... treba dedu sahraniti, a treba otići i na taj događaj (bar u snu). Na kraju, moji odluče da treba poslati dedu u Bg da ga sahrane (što je čudno, pošto je moj deda sa Kosova, nema nikakve veze sa Bg-om). I sad, ja nikako ne želim da se rastavim od dede. Ni za trenutak. Rešim da odem sa njim (sam) do Beograda, a moji neka idu na tu proslavu. Na kraju, ispala je neka frka oko mesta u prevozu i sećam se da sam molio i plakao da i mene stave u dedin kovčeg da budem sa njim (?). Da putujemo tako zajedno. :huh: I sećam se najezivije scene kad su otvorili kovčeg, a ono kostur u tom kovčegu, ali je toliko ličio na mog dedu (vilične kosti i pogotovo suva kosa začešljana u nazad (deda inače ima friz ko Milošević) da sam se prepao... i probudio. :huh:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sanjah kako sam se vracao kuci sa svirke kroz selo u kom zivi ortak iz odeljenja.ne znam sta je tacno bilo, al sam dosao u po noci do njegove kuce i pricao sa njim i njegovim calom, a keva izasla i dala mi pecenje, pogacu i ren da jedem.ja uzeh parce, tek ce ona meni " znala sam da ces uzeti najvece parce"

 

:) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam nocas sanjala kako blejim na yumetalu na may result temi a neka riba (koja ima na avataru nacrtanu devojku sa dugom ravnom crnom kosom i sxisxkama) je poslala post, u fazonu: ".. nisu mi jasni ljudi koji slusaju to Hladno pivo.." :):)

 

nadam se da se to nije zaista desilo :)

 

(nolifer :bigblue: )

 

a sad odo sa yumetala.. nije zdravo :da:

Edited by alx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd i ja da vam ispričam dva sna koja ću pamtiti čitavog života:

 

Krvavi pir:

(imao sam oko 8-9 god. kad sam sanjao)

Sanjam da spavam( :) ) i kako se budim. Ono oblačim se (valjda se spremam za školu) i po običaju čujem neku narodnjačku muziku iz pravca dnevne sobe i kuhinje (što znači da keva sprema neku klopu). Ali čim sam izašao iz sobe spazim krv... idem tragom te krvi do trprzariskog stola, kad ono... na stolu glava ćaletova i bratova. Krv na sve strane, oči ćaletove i bratove gledaju baš ono - mrtvački hladno, ja trčim u kuhinju i vrštim "Kevo, kevo, šta se desilo?", a ona mirno pere suđe i pogleda me i kaže: "Ma iznervirali me nešto".

 

 

 

i tako si počeo da slušaš mjetal. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt kako vi cudno sanjate.

ja sam sanjao grob jedan i sve oko njega krv i posle dolazi crni pas....3 dana posle toga baba mi umre

Krv znači život, grob znači završetag nečega u tvom životu, neke situacije bilo dobre ili loše, a pas znači vernost, intuiciju, darežljivost, zaštitu,... Ko zna u kakvoj je to vezi sa onim što se desilo posle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...