Jump to content

Post-rock


Recommended Posts

zasto sam ja pijan pre testa iz mate sami ce bog znati.

 

i zasto dodjavola pustam Slint dok stavljam carape i ovaj jevtini miris?

 

post rock nece umreti sve dok je sadcoreovaca zivih.

 

dobio sam sms Sadcoreone (pocni da citas jebeni forum i nauci da spelujes svoje novo ime vec jednom!!! Sadcoreon!)

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto sam ja pijan pre testa iz mate sami ce bog znati.

 

i zasto dodjavola pustam Slint dok stavljam carape i ovaj jevtini miris?

 

post rock nece umreti sve dok je sadcoreovaca zivih.

 

dobio sam sms Sadcoreone (pocni da citas jebeni forum i nauci da spelujes svoje novo ime vec jednom!!! Sadcoreon!)

 

 

poz

Zar nije bolji nadimak Sadcoreone - shmekerski italijanski. Sadcoreone and post-rock mafia. We'll make you a gig you can't refuse!

Share this post


Link to post
Share on other sites

najezio sam se

i to mi je dobrodoslica icon_cry.gif ,

taman htedoh da se odusev topicom uprkos golemim skretanjima u nekom internom pravcu...

elem

kapiram ja da su Explosions neizmerno dobri no to nije razlog da se ne pomenu Alpha Stone, 5ive Styles, ImaJinary Friends, Salvatore, Isotope 217, La Makita Soma, bla bla

a i Mogwai nisu vise sto su nekoc bili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj da si na kraj srca, prvi si nastupio(la) sa sarkazmom... valjda je logicno ocekivati odredjenu dozu internosti na ovakvoj temi (uzmi u obzir da je na metal sajtu)... ali, s obzirom, da se krug interesenata siri, moracemo se uozbiljiti malo... icon_smile.gif

 

ukratko - alpha stone mi je space previse, 5 style je bez s i svidjaju mi se, mada sam slusao samo jedan (istoimeni) album, ImaJinary Friends su mi previse shoegazeri mhihi.gif , ako mislis na Norvezane Salvatore njih sam jurio dugo i to neuspesno icon_sad.gif , Isotope 217 su mi najbolji od svih navedenih, Chicago ne moze da omane icon_smile.gif , za La Makita Soma sam samo cuo, nish vise od toga, na zalost... i Mogwai su i te kako kao sto su nekoc bili biggrin.gif Happy Songs je meni strava album...

 

nisi valjda uvredjen(a)?? pivopije.gif

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

shta mislite sise jedne chija adresa se nalazi na promo listi Secretly Canadian-a??? wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

sad mogu da blajznem...

 

 

 

All That Remains icon_rockdevil.gif

znao sam da ce vishe da ti se svidi kada budesh slushao sam...

da sam ga ranije chuo bio bi i na listi za glasanja, a dobio bi i 6 od mene...

ovako, samo recenzija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace, nije niko sokiran, odavno se prica o codename dustsuckeru, samo nikako da izadje... ja ga slusam vec dugo i mnogo sam zbunjen... jeste sjajan, ali me uvek iznenadi kad ga cujem!

 

sad bas slusam hex...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...