Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

aaaaaaaa hahahahhaha :) :)

Pa on kad dolazi u Bg mene zove, jer samo mene i jos par ljudi zna ovde. Dobar je Veseli, bio je ovde na Tankardu pre 20ak dana, tad smo se videli zadnji put.

Jeste, Siman je taj :) ja ga zajebavao sad na Exodusu kad je dosao, 'kmet Siman' :)

 

Rastka ne znam. Da, da, Veseli slusa Pagance, a kmet je zakleti thrasher :)

 

Fina dzitra, jos kad bi se iskesirao za OFR Pro tipa 150 jura, i bolje magnete. ;)

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto brate u Nemackoj? To ti je jedna omladinska plata. Pa ja sad radim, na taj nacin skupljam za gitaru, nema drugog nacina, sem da dobijem na lutriji. Nemam bogate roditelje, a bogami ni rodbina bas nije izdasna, pogotovo kad cuju da je u pitanju gitara :no:

 

A njegova gitara vec ima neku vrednost, pa se isplatiti budziti je. Moja preporuka je prvo da stavi ofr, a potom magnete. :da:

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off topic...

Inache moj RG370 je poklon za 19ti rodjus od ujaka iz Deutchlanda i koshtao je svega 210 evrica, bio je na popustu 50%,nov novcijat, nesviran, to samo u Sttutgartu ima...c.c.c. Da njega nema, svirao bi ja na nekom Сквајеру skrnavom, garant, jer para se nema.

 

Chim mi pare krenu, budzim RG i kupujem novi locking trem., kasnije kad opwet pare krenu(heheh) budzim magnete, verovatno cu menjati srednji S za neki Seymour Duncan, ili po nechijoj preporuci. Bridge H nema teorije da menjam, jer sam prezadovoljan zvukom, a neck H mozda...para vrti gde burgija nece.

Modovi, sorry za offtopic. Poz

Edited by zile_kondic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi smo se mi dovijali na razne nacine za instrumente, pa ovo je Srbija. Nisu samo oni koji su bogati, a takvih je malo.

Ne znam sta te toliko odusevljava kod bridge-a u 370ici...nista specijalno, ima ortak tu gtr, nije lose ali nista posebno. Da uzmes neki x2N ili Tonezone ili Evolution ili PAF Pro( ako hoces manje gain-a) mislim da bi promenio misljenje. Moja ti je preporuka da prvo sredis floyd, magneti nisu losi, ali ako hoces da divljas ofr je prava stvar ;)

 

EDIT: Zasto mislite da ce EMG sve resiti...problem sa njima je sto daju samo 1 zvuk takoreci, ili ga volis ili ne. Problem je ako spadas u ovu 2gu grupu. Dobri magneti su oko 100e bilo pasiv, bilo aktiv, to ne gine. Ja sam nekako ipak na strani pasivaca.

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, zagazismo totalno u offtopic :) . Pa i on se vodi kao high output pick up, recimo dovoljno je reci da ga koriste jedni Suffocation, high gain svirka. Ima jasan ton. Ali recimo ako bi radio coil spliting( prevezivanje magneta, da ti humbacker radi i kao singl i kao hb) uzmi Dual Sound - isto SD magnet samo sa 4 kablica. Sve bi to trebalo probati, ali gde...prvo se zapitaj za sta ti treba, kakav zvuk hoces, pa onda ganjaj prema tome opremu. Bilo je dosta razgovora na ovom podforumu bas o tome. U principu, svi ti Di marziosi valjaju, samo treba znati sta ti treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam ugradio pre dve godine u moju yamahu pa mi pravi veliku mikrofoniju kako vise pojacavam pojacalo. Malo preteruje jer bukvalno pisti. Ostale gitare ne prave toliku mikrofoniju. Probao sam.... provereno. Dobro bas oni skvajeri za 100 evra, to je bruka ziva, njih necu ni da racunam.

Izvinjavam se zato sto ovaj post ne pripada temi ali... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...