Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

pa Bg.....mada bi u Kg-u samo vikendom ali to najverovatnije otpada.....

a sto se tice STA.....pa ono.....Metallica, inflames, pantera, shadows fall ima neke dobre mada malo smaraju u zadnje vreme......moze i killswitch....avenged ima na zadnjem 2-3 dobre za uvezbavanje..........ima tu jos klasike...slayer npr.....anihilator.....maybe testament

mislim ja samo volim da sviram brzo i jako...nesto energicno sto ne smara....ono gore sto sam nabrojao vecinu volim da slusam.....ali naravno dolazi u obzir i nesto drugo...samo da nije heavy !

znaci jedino sto meni treba jesta da pocnem da jedem solaze....ritam bilo koji mogu da skinem, tako da nije frka za bilo koji dzitru mada bi bilo "pozeljnije" da ima tu neko kome stvarno idu solaze......

na kraju krajeva sve je ovo zajebancija necemo mi da stvaramo pakao na zemlji...samo u studiju ;]

 

anybody ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasad da sviram. Svira mi se. A za jebanje ne mogu da ti kazem, ne poznajem coveka, ne znam ni kako izgleda, mada mislim da je normalno da clanovi benda opste medjusobno, to svi veliki bendovi rade i bez toga nema tog vajba medju muzicarima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasad da sviram. Svira mi se. A za jebanje ne mogu da ti kazem, ne poznajem coveka, ne znam ni kako izgleda, mada mislim da je normalno da clanovi benda opste medjusobno, to svi veliki bendovi rade i bez toga nema tog vajba medju muzicarima.

 

Haha kralju! :) :) :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

-Za formiranje Beogradskog HardRock/Metal benda traze se bubanj,bas,vokal.

 

-Repertoar podrazumeva obrade navedenih bendova: Vajtsnejk,Dip Parpl,Blek Sabat,Zi Zi top,Dzudas Prist,Doken,Dio,Glen Hjuz,Trijumf,Reinbou.........n.

 

-Osoba koja zadovoljava kriterijume i uvazava repertoar neka se javi. :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha ... znaci moze i tako e pa evo oglas

 

 

Osnivam Funk/Thrash/Jazz/Grind metal band ... trebaju mi: gitara, bubanj, pevac ...

E da u okolini Sapca ....

 

Brate da trazis jednog ili dva clana ... ali ti trazis bukvalno ceo band ... i plus jos ti diktiras sta cete svirati ... ne ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):) brate ... dovoljno je baciti samo jedan pogled na tvoj avatar ... posle toga nema sanse da neko ostane ozbiljan :):):).

Zelis nesto da mi kazes?

Da ti ne postujes rad i delo Leonarda Dicaprija?!

 

Ozbiljnost je super stvar ako je shvatite pravilno.

 

Ja ocu da napravim tribute Avril lavigne i fale mi bubnjar gitarista i bas, oca i da sam pravim muziku, ali sam prilicno skeptik, da ce neko hteti da radi sa mnom, tako da se i ne raspitujem, pa necu ni da dajem oglas. Ja bih i da radim tribute Mr.Bungleu, ali i to je nemoguce, i da radim nesto slicno... Mrzim sto su svi muzicari "ozbiljni"... Ocu da upoznam nekoliko njih sa zdravim smislom zaz humor, nevezano za kvalitet sviranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi muzicari (ovde) se PRAVE ozbiljni ali je vecina daleko od ozbiljnosti... tako da ne shvataj njihovu ozbiljnost ozbiljno...

 

To je samo neka orijentacija, cisto da ne bude trash, death, itd.

ma meni se svidja ona deskripcija samo mi je daleko sabac za probe... inace bih se jos odmah prikljucio sastavu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuu, ti ces da mu pricas za avatar....:):)

jel ozbiljno trazis ljude za to sto si naveo?

Gle ko se javlja :):) ... pa pogledaj ti svoj :):)

 

Inace sta ti imas protiv Mikija Rurkija??? :):)

 

Pazi to ja zelim da radim ... jednog dana ... mislim moze i sutra sto se mene tice ... ali hej ti si jedna u 100000000 osoba kojoj je to zanimljivo ... tako da te imam u vidu kada budem to radio :pivopije: ...

 

 

 

Sta bre Sabac daleko :):):) ...

Edited by Anarki StarScream

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

VOKAL SAM SA POSTENIM GROWL-om I SCREAM-om,E SADA PITANJE DA LI POSTOJI U BEOGRADU JOS 4-5 SRODNIH DUSA KOJE GOTIVE BENDOVE TIPA AS I LAY DYING,IT DYES TODAY,STILL REMAINS,LAMB OF GOD,MA CELU BRE AMERICKU SCENU!!,ZARAD FORMIRANJA METAL/EMO/CORE SASTAVA!!!??!! ZA POCETAK BI SE RADILE OBRADE AS I LAY DYING-a,A POSLE NARAVNO I AUTORSKE!!!!AJ UZDRAVLJE PA KO JE ZAINTERESOVAN NEK SE JAVI NA 064/2034-796

Share this post


Link to post
Share on other sites

VOKAL SAM SA POSTENIM GROWL-om I SCREAM-om,E SADA PITANJE DA LI POSTOJI U BEOGRADU JOS 4-5 SRODNIH DUSA KOJE GOTIVE BENDOVE TIPA AS I LAY DYING,IT DYES TODAY,STILL REMAINS,LAMB OF GOD,MA CELU BRE AMERICKU SCENU!!,ZARAD FORMIRANJA METAL/EMO/CORE SASTAVA!!!??!! ZA POCETAK BI SE RADILE OBRADE AS I LAY DYING-a,A POSLE NARAVNO I AUTORSKE!!!!AJ UZDRAVLJE PA KO JE ZAINTERESOVAN NEK SE JAVI NA 064/2034-796

pa ima, ali ja mislim da su svi zauzeti, narocito bubnjari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

ajdeeee.pricaj mi o tome,jedva sam nekako navatao,basistu i klavijaturistu,UZAS!!!zasto bre niko u ovom gradu nece da radi metal/core,,,jebote kod nas postoje samo 3 takva benda : Ashes of my enemyes,violent chapter,i nothing left,i tim momcima i devojci svaka cast,ali to je to, bendova takvog pravca(a da valjaju)kod nas vise nema!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...