Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Novom i ozbiljnom hard & heavy bendu iz Beograda hitno potreban bubnjar, radi rada na autorskim pesmama (na engleskom). Pesme su u stilu WASP / Motley Crew / Bon Jovie / KISS.

Godiste je ne bitno, samo da je osoba ozbiljna za rad i da svira sto bolje. Kontakt na private msg.

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Rock (Melodic Rock/AOR) Grupa EON iz Beograda trazi klavijaturistu za ozbiljan autorski rad kao i ceste nastupe sirom zemlje. Bend trenutno ceka izdavanje albuma snimljenog u studiju Nevernih Beba u produkciji Milana Djurdjevica koji je snimio sve klavijature na albumu !!!

 

 

 

Svo zaintresovani , mogu se javiti na telefone:

 

064 221 2260 ozren

062 707 876 srdjan

ili na mail adresu : [email protected]

 

web stranica je na adresi: www.myspace.com/bandeon

Edited by SrkiEON

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gitarista iz BG-a, sviram akusticnu gitaru nekih godinu i po dana, svi mi kazu kako sam odlican iako ne sviram dugo. Svirao sam vec uzivo sa par likova starijih od mene, pratim ih sasvim dobro. Mogu da budem side vokal, lezi mi nekih 70% pesama. '94 sam godiste, odgovoran po pitanju probi, i svega.

 

Svirao bih pop / classic rock / classic... Sve sto nije hard rock, metal, etc.

 

Kontakt na [email protected].

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako...Hard Rock/Rock bend trazi pevaca.

Svi u bendu ponaosob imaju 10-o godisnje iskustvo,jako dosta bendova je iza nas,odlicna atmosfera,dobra svirka,prosek godina je 28,u planu je i zenski back vokal.

Bend se fokusira na klupske svirke i na uglavnom obradama najboljih rock pesama.

 

Pozeljno je da pevac UME da peva,evo i spisak nekih izvodjaca koji su nam na listi:

 

Bon Jovi,Whitesnake,Guns 'n Roses,AcDc,Europe,Toto,Billy Idol,Queen,Van Halen....i mnogo jos toga.

 

Zainteresovani na pm

Cheerz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako, ja sam gitarista i tražim ozbiljan AUTORSKI bend za rad. Imam 2 opcije, ili bih svirao u modernom rock bendu. Ili u modernom metal bendu. Zaista tako mislim, imam širok spektar interesovanja, tako da dolazi u obzir moderni rock, fazoni alter bridgea, nickelbacka, stone soura, creeda, i još milion takvih bendova kakvih je sad, ili nekog modernog metala, tipa parkway drive-a, as i lay dyinga, threat signala i njima sličnim bendovima. Ključno je ovo modernom. Jer me ne interesuju stari fazoni i žanrovi, već samo moderni. Tj, ono što se u poslednjoj deceniji svira i što je aktuelno.

Veoma sam ozbiljan, i odgovoran. Imam 23 godine, vrhunsku opremu, mesa boogie pojačalo, 2 prs gitare, pedale, i procesor. Tražim bend isključivo iz Beograda i okoline.

Kontakt i pitanja isključivo na tel 065/999-12-12, ili na private. Nemojte mi ovde kačiti replay, jer su velike šasne da neću videti, ni odgovoriti.

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend Carved iz Beograda hitno trazi basistu (pol je nebitan).

Javite se ako ste spremni za ozbiljan rad. Bend radi vec duze vreme, ima zavidan broj autorskih pesama i spreman je za skorasnje nastupe. Zato se javite sto pre!

 

Neke muzicke smernice pravaca koji se provlace kroz nase autorske pesme... Agalloch, Salome, Mare, Pelican, Isis, Tool, Opeth, Burst.

Sto ce reci muzika je okrenuta ka post-metal / doom / black .

 

JAVITE SE STO PRE na PM, email: [email protected]

mob: 063-520-837

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend Tequillers iz Beograda trazi pevaca! Bend je kompletan osim sto fali taj jedan ludak za mikrofonom.. :) Akcenat je na AUTORSKIM pesmama.. Nadje se i po koja obrada naravno, ali pre svega autorske (kojih vec ima poprilicno)! Pravac naginje nekom hard/heavy/stoner fazonu.. Ne trazimo neki specijalan fazon pevanja, hocu da kazem da kad dodjes na probu kazace nam se samo.. :)

 

Evo demo snimka jedne nase pesme cisto da se stekne utisak..

 

kontakt: Dejan 064/017-28-14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend Ljute Papricice raspisuje konkurs za gitaristu. Grupa ce u narednom periodu svirati sa 2 gitare. Osoba mora imati dokazane sposobnosti na instrumentu (lead+rhythm) i da je iz Beograda.

Potrebna je zelja da se pristupi radu u grupi na jedan veoma odgovoran i zreo nacin. Kreativne ambicije pojedinca ce biti veoma bi...tne kao i naklonost prema stilu muzike koju sviramo. Kandidati trebaju imati u vidu da je bend autorski i da ce autorski kapacitet biti jedan od presudnih faktora. Potrebna nam je osoba koja ce imati dovoljno vremena, volje i zelje da se posveti radu u bendu. Info o bendu: www.ljutepapricice.com . Kontakt na email: [email protected] ili telefon 0604416415

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako, iz Beograda sam (Zvezdara XD ) '88 godiste, sa gitaricom se zezam vec nekih 7 godina.

Posedujem:

Yamaha akusticnu ozvucenu gitaru (samo ozvucenu, bez magneta),

Aston DSN 7545 elektricnu, sa ugradjenim EMG 89 magnetom, i planiram jos da ugradim SLV i SA

Takodje posedujem Florencia rezonatorsku gitaru

 

Elem, ko se bolje razume shvatice da volim blues, rock i hard rock, sto bih i svirao ..

Ako ima neki zainteresovan bend, kome treba ritam gitara, a furaju old school hard rock fazon nek me kontaktiraju na [email protected]

 

Pozdrav

Edited by METAL Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Ozega93

Bend iz Beograda trazi bubnjara za trash/heavy autorske pesme i obrade od bendova tipa Megadeth, Metallica, Pantera, Sabbath, Ozzy, Dio i mnogo jos toga, ali su autorske na prvom mestu. Clanovi su '93 i '91 godiste, 2 gitare, bass i vokal. Zainteresovani neka se jave na pp ili e-mail [email protected].

Pozdrav.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me da li ima u Beogradu (i uzoj okolini) bendova koji su zainteresovani za (u pocetku) obrade Within Temptation-a, Nightwish-a, After Forever-a i drugih na tu foru a kasnije i za autorske na engleskom a mozda i na spanskom (sve je stvar dogovora)? Zavrsih nizu muzicku za klavir i 2 godine za solo pevanje al' me realno nista nisu naucili (dzeparosi) vec sve dugujem Tarji i Sari Brightman...  :bigblue:

Svi me teraju da nesto preduzmem povodom svog glasa, kazu "Ne budi glupa. Nemoj da ne iskoristis svoj talenat..." pa resih da pokusam....  :smile:

 

Ako postoji neko zainteresovan (a iskreno se nadam da postoji) neka mi odgovori ili ovde ili na mail [email protected]

Edited by METAL Man
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne sećam se da se neko usrećio u traženju bubnjara na yumu, al ajde da probam... CounterIgnitioN traži bubnjara koji je spreman da se ozbiljno uključi u priču, msm "ozbiljno"... da imamo relativno redovne probe, i da ne otkazuje svirke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazim OZBILJAN cover bend u Beogradu !

strani i domaci pop-rock

 

Imam 5 godina iskustva u radu sa bendovima.

 

Mozete me kontaktirati preko web sajta: http://www.jovanadjordjevic.weebly.com

 

e-mail: [email protected]

 

FB fan page: http://www.facebook.com/jovana.djordjevic.rock?v=wall&ref=ts

 

___

 

Jovana - Hot stuff.mp3 - http://www.mediafire.com/?sd5vqyd2ja7pd8e

 

Jovana - Simply the best.mp3 - http://www.mediafire.com/?hk2m7m5h2fidbgh

 

Jovana - Da ima nas.mp3 - http://www.mediafire.com/?otf0yl0q8v25tjt

 

Jovana - So excited.mp3 - http://www.mediafire.com/?3g9278n0ebxds2l

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...