Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Bendu iz Beograda treba bubnjar i muski vokal za autorsku rock muziku. Sto se tice uticaja mozemo reci da su to svi komercijalni rock bendovi '80ih.

MI smo '88-o godiste, sa iskustvom od 6 godina i dosta kvalitetna ekipa. Trazimo ljude koji su pre svega posveceni bendu da rade, i da umeju to da rade. Radili bismo nekoliko obrada jer tako znamo koliko je neko posvecen sviranju i da li je kvalitetan muzicar. Kontakt na PM ili na mail (imate na profilu). Poz! :cool:

Edited by Stevie White

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Dark Razorblade Sun

Ekipi iz Beograda je potreban vokal za goth rock/Finnish stuff.

 

U pitanju je opuštena kombinacija, nismo zaneti svetskom slavom, već želimo da sviramo zato što volimo tu vrstu muzike, a opet želimo da bude odrađeno na najbolji mogući način. Ljudi iz benda već imaju 10+ godina iskustva u nekim drugim granama muzike.

 

PM us! :)

 

 

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

novooformljeni CRUST PUNK bend iz Cacka trazi basistu

 

 

samo nam jos on fali..

naravno,ako je iz Cacka i okoline i ako ima zelju da svira kurcu sa nama(no homo)

 

imamo vec neke autorske stvari,ali ce se raditi prvo po neka obrada..

 

poruke na pm ili na gejbuk

 

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000918372627

 

skroz smo super momci,opusteni,volimo zezanje,cuganje,guglanje,djuzganje,mumlanje,buljanje

Edited by Fapril ethereal
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend Twister iz Beograda trazi solo gitaristu za rad na autorskim pesmama.

 

Trazi se neko ko moze da se posveti autorskom radu i ozbiljno ucestvuje, da se sto pre uhoda sa bendom, nauci autorski materijal kako bi mogli da nastupamo sto pre. Potrebno je da ima odlicnu tehniku sviranja zbog snimanja autorskog materijala.

 

 

 

 

U pitanju je zanr thrash metal. Neke stare demo snimke mozete cuti na ----> http://www.myspace.com/twisterserbia

 

Bend postoji od 2005. godine. Clanovi benda su '90 godiste. Nekome je i to bitno :P

 

Kontakti:

 

 

Maksim: 0611515878

 

Luka: 0642502460

 

 

Edited by Band Twister

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autorskom rock bendu potreban lead vokal. Mi smo iz Bg-a, sviramo dugo i trenutno smo u manjku za vokala. Ko je zainteresovan neka se javi na PM ili na [email protected]

Preciznije govoreci o stilu muzike je mainstream rock '70ih i '80ih. Inace bismo prvo uradili nekoliko obrada radi uhodavanja sa novim clanom,nakon toga ide se rad na autorskim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zar ti ne sviraš bubanj?

Bend ZYGOTE iz Beograda trazi bubnjara!!

 

alternative/prog metal je u pitanju, trazi se bubnjar koji je spreman da doprinese bendu na tehnickom kao i na kreativnom nivou...

 

bend postoji od 2007. godine i bavi se uglavnom autorskim radom...

 

sadasnji bubnjar ne napusta bend, samo preuzima mesto pevaca u bendu, tako da buducu postavu cine 5 clanova : pevac, gitarista, basista, klavijaturista, bunbnjar...

 

Bend je 2010. snimio komplet pesama pod nazivom "Cycle One"

koji mozete cuti na ovom linku:

 

http://zygote.bandcamp.com/

 

Kontakt: Igor 063/86 46 269

 

168686_10150131016347433_164935257432_7694204_2529180_n.jpg

Edited by Bailey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend HIMERA iz Zrenjanina trazi bubnjara iz Zrenjanina ili Novog Sada. U pitanju je veoma ozbiljan hard rock/heavy metal bend. Mnogo radimo, vezbamo, imamo probe uglavnom dva puta nedeljno, imamo brojne ponude.

 

Biografija:

Himera je hard rock & hevi metal bend iz Zrenjanina koji je nastao 2009. godine. Prvi veći nastup imali su u Kulturnom centru Zrenjanina gde su bili i sjajno prihvaćeni od strane publike. Iako su svi studenti i deo članova živi po okolnim mestima u blizini Zrenjanina, za samo godinu dana mogu da se pohvale brojnim nastupima i uspesima. Najveći uspeh za sada je finale festivala "Uhvati ritam" u Svilajncu, gde su se izborili u konkurenciji od oko 90 grupa i ušli u uži krug od 10 najboljih bendova iz cele Srbije. Takođe su im veoma dragi nastupi sa motorijade u Mužlji, na Danima Piva 2010 u Zrenjaninu i sa Onslaught Metal Festivala u Kikindi. Sada se takmiče u finalu Hit-a 202.

 

LINKOVI:

http://www.facebook.com/pages/Himera/407993795276

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001371396152

 

Svi zainteresovani neka se jave Julijani Vincan

http://www.facebook.com/julijana89?ref=ts

064/39-42-449

http://www.youtube.com/watch?v=bnu4vlz5Lyg

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi....ja sam jedna devojka koja obozava da se dere u mikrofon i ako je nekom bendu potreban zenski growl ili neka slicna dernjava neka se javi slobodno...licno smatram da imam i prilicno dobar clean vokal.....stil metala i nije toliko bitan....ali ja bih najradije radila nesto u fazonu Arch enemy, Holy Moses, The Agonist....ali ponavljam nije bitno sta..ja bih samo da pevam :D hvala unapred :)

 

javiti se na mail [email protected] ili pm

trenutno zivim u Bg-u, ali mogu i ljudi iz subotice da mi se jave :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije vokal nego pevac. vokali su glasovne deonice. ako ima jedan glas onda se moze reci vokal.

npr. "otpevaj taj vokal malo bolje" je pravilno

 

a "on je strava vokal je nepravilno"

takodje "on ima super vokal" je isto nepravilno u slucaju da se htelo reci da doticni ima super glas

u slucaju da se htelo reci da peva dobru vokalnu deonicu onda moze, ali to se misli iskljucivo u kontekstu kompozicije (da mu je dodeljena dobra deonica, ili da je kao rok pevac napisao dobru melodiju), ne u kontekstu izvodjenja.

 

 

u smislu izvodjenja, kaze se vokalno izvodjenje.

npr kad se kaze "na ovom albumu su vokali odlicni" zapravo se misli "na ovom albumu, vokali su odlicni i odlicno otpevani"

 

 

ovo poslednje, za izvodjenje, je najmanja greska ali poistovecivati pevaca ili pevacev glas sa vokalima je prava grozota.

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Melodic death metal(sa symphonic i power uticajima)bend Heruvim iz Novog Sada trazi ozbiljnog bubnjara koji bi hteo i mogao da svira pravac koji mi sviramo.

 

 

 

Javite se ovde:

 

e-mail: [email protected],[email protected]

 

mob: 0601842161

 

 

 

Bend ima 8 autorskih stvari od kojih tri mozete cuti ovde:

 

 

 

Into Apocalypse

 

http://www.youtube.com/watch?v=X_dly7_4uTM

 

 

 

The End Is Near

 

http://www.youtube.com/watch?v=KPPjojfULHY

 

 

 

Victory And Defeat

 

http://www.youtube.com/watch?v=dlmGuboFTRA

 

 

 

P.S.:Muzika je bez vokala.Cisto da se cuje o kakvoj muzici se radi...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gospodo muzicari potreban pevac i gitarista za rock-hard rock cover band !

Uslovi zajebani ali pristupacni ! :muzicar:

Iskustvo pozeljno kao i posedovanje sopstvenog instrumenta (da nekazem opreme) !

Trazimo ozbiljnost i odgovornost u radu sto bi znacilo ozbiljno skidanje pesmica i dolazak na probe u dogovoreno vreme !

Nudimo svirkice (CITAJ PARE) kad se bend usvira....

Pitajte sve sto vas zanima...ima tu mnooogo toga jos....uzdravlje ! :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend "STORMBRINGERS" iz beograda trazi bubnjara sa iskustvom i opremom. Pored obrada koje je Storm. do sada radio(Whitesnake,Deep Purple,Billy Idol,Bon Jovi,Van Halen,Scorpions itd..), radice se i autorske stvari. Javiti se na: 064/9568-165

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebna mi je ekipa za HC cover bend.... Sviram ritam gitaru i iz BGa sam....... Ideja mi je bila da se skupi ok ekipa i da se u pocetku radi tribute bendovima kao sto su Hatebreed,Agnostic Front itd..... Ako ima neko zainteresovan nek se javi........

Edited by datijebemmater
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi potreban bubnjar za melodeath bend javljate mi se ovde tj ovde posaljite privatnu poruku!

(ono svira se tipa In Flames,Amorphis(stari mada nismo gadljivi ni na novi :haha: ),At The Gates i tako to)

 

a da zaboravih

naravno bice za pocetak kao koja obrada,ali nameravmo da se vise bacimo na autorske

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hard rock- heavy metal autorskom bendu iz Beograda je potreban session basista. Basista bi bio placen za sve aktivnosti koje bi bend imao, bilo da je to fotografisanje ili svirka, i treba da nauci postojeci materijal.

 

Potrebno je da basista ima svoju opremu, izmedju 22 i 30 godina i dovoljno slobodnog vremena da se posveti bendu. Sviracko umece se podrazumeva. Nije neophodno da basista bude iz Beograda.

 

Molim sve zainteresovane da u mailu posalju prijavu sa sledecim informacijama:

ime i prezime,

godine,

mesto stanovanja,

raspoloziva oprema,

prethodni i sadasnji bendovi,

vremenski period sviranja u tim bendovima i razlog za napustanje,

ukoliko neko ima snimljen materijal, ostaviti link za isti,

koliko vase usluge kostaju, tj. cena.

 

Mail na kojem mozete dobiti dodatne informacije i poslati prijave je: [email protected]

 

Za audicije ce biti kontaktirani samo basisti koji udju u uzi izbor.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazim ljude koji bi svirali neko progressive/symphonic/atmospheric metal,ili neki tog tipa... ugl. da nije trash, death, black, HC.... :smile: Inace ja sam gitarista, ali neka se jave i gitaristi jer mislim da bi trebalo da imaju dve gitare u bendu...

Lokacija: Beograd

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazim ozbiljnu ekipu (po mogucstvu vec uvezbanu) za rad.. Cover band koji svira neshto poput (RHCP, EKV, Partibrejkers, Pearl Jam, Nirvana.. ).. Inache pevam u bendu vec 5 godina, koji svira jednom mesechno iz nama poznatih razloga, a meni treba neshto cheshce. Ekipa bi trebalo da bude iz Bg-a. Javite mi se u inbox, ukoliko takvi postoje..

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...