Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

oglas za ortaka,copy-paste sa mf.com,mada se mozete i meni javiti na pm:

 

Ozbiljan bend iz beograda traži vokal, godišta smo oko 3 banke (sam vokal je nebitno kog je godišta ako ispunjava uslove). Kasnije će se raditi autorske (komponovanje je u toku i to će biti nešto jako zanimljivo, teži art-rock, sa tajnim sastojcima, detalje neću deliti preko foruma ).

 

 

Prvi zadatak vokala je da sa nama radi tribute TOOL-a. Veliki deo repertoara je već uvežban, zvuči dobro i precizno i brzo raste po obimu.

 

Vokal može biti i ženski ako se uklapa u to što radimo.

 

Određene zahteve nažalost poučeni većim iskustvom moramo postaviti. Ko god se uklapa i voljan je da proba, pozvan je da se javi.

 

1) Da zna da peva i sve što uz to ide. Iako ovo izgleda kao očigledan zahtev, u praksi se pokazalo da su mnogi pobrkali lončiće, no offense. Znači ukratko, pravilna intonacija, kontrola volumena glasa, dovoljan volumen, bar osnove ritmike (znati izbrojati triolu, punktiranu notu, neparan ritam i sl.) na detaljima se može sa nama poraditi, bar osnovna tehnika korišćenja mikrofona, pravilno disanje i sl. Zanimljiva boja glasa je naravno poželjna, bilo kakav snimak je .

 

2) Da bude ozbiljan u radu. Ovo ne mogu dovoljno da naglasim. Neće se raditi nekim preopterećujućim tempom, ali pojaviti se jednom (najčešće) nedeljno u zakazanom terminu, spremiti dogovoreni repertoar i doći u normalnom stanju na probu predstavlja prioritet i dokaz da neko želi da radi. Radimo veoma detaljno, svaku sekciju pesme ćemo preći onoliko puta koliko je potrebno dok se ne razjasni i uvežba dobro i sl.

 

3) Da želi da se uhvati u koštac sa pevanjm TOOL-a. Znam da mnogi automatski beže od ovog zahteva, jer je "drugačije", "teže", "nejasno" i sl. , ali i nagrada u vidu postignutog je po meni veća nego u "ajmo da pržimo uobičajeni rokić jer je to lako" varijantama. Ko se brine za to da to nema prodju koliko i Bon Jovy i sl. cover, uverićemo vas da nije tako . Ovo je dosta bitan zahtev obzirom da je to repertoar za prvi deo priče, i stav: "ok mi je da pevam Tool ali samo ovih par pesama.." neće piti vodu.

 

4) Da bude pristojno i razumno ljudsko biće. Ovu stavku onome ko zadovoljava pomenuti uslov ne treba ni objašnjavati.

 

5) Da ne bude zabune, praksa nam je da svaki član plaća svoj deo za probe u studiju, što je i normalno. Normalno oko svih aspekata rada i dogovora smo dosta fleksibilni, ali nikome u bendu nije dozvoljeno da bude "superstar" i mora uložiti svoj deo svih napora, primiti dobronamerne kritike kako bi sve bilo na višem nivou i sl.

 

Za uzvrat nudimo:

 

1) prijatnu radnu atmosferu

2) prijatno i normalno društvo

3) maksimalno dobar sound u datim tehničkim uslovima (studio za probe, klub za 30 ljudi, klub za 200 ljudi i sl. )

4) početak redovnih svirki i nastupa u relativno kratkom periodu

5) širenje vidika i iskustva. Uvek smo raspoloženi da razmenimo zanje i iskustva, razmišljanja, kreativni doprinos (u oba pravca) što će još više biti očigledno kad se koncetrišemo više na autorski rad

 

Ko je zainteresovan da bude naš brat (ili sestra) neka mi se javi na mail [email protected] da dogovorimo viđenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban ritam gitarista i vokal za novi autorski rock bend iz Bg-a. Radilo bi se nekoliko obrada dok vidimo kako bi sve teklo a zatim punom parom na autorske. U bendu su lead gitarista, klavijaturista, basista i bubnjar-ka.

Radile bi se i domace i strane rock pesme.

Spisak je vrlo sirok pa cu staviti samo neke izvodjace cije bi pesme radili: od Bon Jovie-a, Skid Row-a, Guns & Roses-a, do Plavog orkestra, Kerbera, Zabranjenog pusenja, Film-a, i monooogo drugih. Sve se mozemo dogovoriti i lako sporazum naci oko toga sta bi radili.

Svi clanovi su '88-o godiste tako da bi bilo dobro da i novi clanovi budu u nekim granicama tih godina, mada nije striktno (mnogo).

Ekipa je usvirana,dosta iskustva iza sebe ima i ceka se jos, makar jedan od dva potrebna, clana da bi se radilo kako je zamisljeno.

Mozete me kontaktirati na [email protected] ili 065/24-26-995 (Stefan)

Rock on!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Inhuman

Bubnjar potreban death metal bendu. Uslovi su sledeci:

 

- podrucje: Beograd

- obavezna dupla bass pedala

- da nije pocetnik

- spreman za ozbiljan rad

- da nije preterano mator ('92 godiste su clanovi benda)

 

Inace, bend se zove Inhuman, postojimo vec nesto manje od godinu dana, imali smo do sada oko 8 svirki (Danguba, Ciklon, Akademija, takmicenja bendova itd...). Rade se obrade tipa Kataklysm, Ex Deo, Behemoth... Takodje spremljene 2 autorske pesme, sa namerom da se nastavi progresivno sa autorskim radom.

 

Za kontakt saljite na pm, dalje cemo se dogovarati

 

Hvala unapred.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljan vokal raspolozen za rad sa nekim bendom koji ima planove za buducnost.

Svi tipovi metala,opera,mozda i neki vid rock-a.

Poruke na pm.

Pozz svimaOzbiljan vokal raspolozen za rad sa nekim bendom koji ima planove za buducnost.

Svi tipovi metala,opera,mozda i neki vid rock-a.

Poruke na pm.

Pozz svima

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hitno !!! Hitno!!! Hitno!!!

Ozbiljnom bendu potrebna osoba koja dobro svira klavijature u pitanju je tribute aphelion, epica-nightwish itd + autorske

Beograd

Zainteresovani javite se

Sladji

065 47 36 030

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako, iz Beograda sam (Zvezdara XD ) '88 godiste, sa gitaricom se zezam vec nekih 7 godina.

Posedujem:

Yamaha akusticnu ozvucenu gitaru (samo ozvucenu, bez magneta),

Aston DSN 7545 elektricnu, sa ugradjenim EMG 89 magnetom, i planiram jos da ugradim SLV i SA

Takodje posedujem Florencia rezonatorsku gitaru

 

Elem, ko se bolje razume shvatice da volim blues, rock i hard rock, sto bih i svirao ..

Ako ima neki zainteresovan bend, kome treba ritam gitara, a furaju old school hard rock fazon nek me kontaktiraju na [email protected]

 

Pozdrav

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend Ljute Papricice raspisuje konkurs za gitaristu. Osoba mora imati dokazane sposobnosti na instrumentu (lead+rhythm) i da je iz Beograda. Potrebna je zelja da se pristupi radu u grupi na jedan veoma odgovoran i zreo nacin. Kreativne ambicije pojedinca ce biti veoma bitne kao i naklonost prema stilu muzike koju sviramo. Kandidati trebaju imati u vidu da je bend autorski i da ce autorski kapacitet biti jedan od presudnih faktora. Potrebna nam je osoba koja ce imati dovoljno vremena, volje i zelje da se posveti radu u bendu. Kontakt na email: [email protected]

 

Info o bendu : www.ljutepapricice.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvojica brace, usviranih ozbiljnih gitarista, sa nizom muz.skolom, sa 7 god iskustva elektr.gitare, sa opremom, ljubitelji ibaneza, koji i pevaju, soliraju i sva ta razna sranja, TRAZE(...il zele da budu POTRAZENI od strane sl.ekipe => ..bubnjara i basistu (moze i klavijaturistu) koji bi svirali sve, koji uzivaju da sviraju sve, od sase matica ako je za pare, do roka, metala, autorskih sranja.. znamo ljude u poslu, imamo publiku, sve ce bude super.

Beograd je u pitanju!

 

Bosko-064/3772-172

  • Upvote 1
  • Downvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro kompletnom bendu je potreban bubnjar(zamislite) za sviranje oldskul death/thrash-a,tacnije nesto poput ranih faza sledecih bendova: Possessed,Obituary,Morbid Anglel,Death.U obzir dolazi cak i speed thrash tipa:Exodus,Destruction,Whiplash,Sodom,Kreator itd.

U planu su autorske,ali za pocetak,po nekom mom misljenju,bi makar jedno 2-3 obrade trebalo da se odrade upoznavanja i usviravanja radi.

 

Sto se samog bubnjara tice,treba nam:

-neko ko je iz Beograda(posto smo i mi odatle,jel'te)

-neko ko je u stanju da odsvira gore-pomenute grupe

-neko ko moze da izdvoji barem 2 sata nedeljno za probu(pozeljno je da budu 2 probe nedeljno,ali nije toliki problem)

-neko ko je ozbiljan,u smislu da nema cestog kasnjenja na probe,neangazovanosti u studiju i van njega(svaki clan treba da da svoj doprinos sto se kreativnosti tice)

 

Nije neophodno da bubnjar ima svoj bubanj,dokle god ume da svira pristojno ono sto se od njega ocekuje.

Godine nisu bitne.Mi smo 92 god,ali svi clanovi su imali ranija iskustva sto se svirki i prikljucenija tice.

 

Ako ima zainteresovanih,posaljite PM

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sho ne bi napravili violator tribjut? :muzicar::rolleyes:

Post-hardcore bend iz Beograda trazi bubnjara. Uticaji raznorazni, od fugazi, refused, bad brains, lifetime do sunny day real estate.

 

stare pesme, koje je lakse zanrovski odrediti :) (melodicni pank/hc/indie) mozete cuti ovde thephonerings.bandcamp.com

 

javite se na PM :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebni bubnjar, basista i vokal za bend koji bi svirao pretezno Sonata Arcticu :D

 

Lokacija: Novi Sad

Vokal moze biti i zenski, ne pravimo problem :)

Bubnjar da ima svoju duplu :D

Eventualno moze da se javi i neki klavijaturista ako hoce, mogu ja po potrebi da predjem na bas.

Toliko od mene.

 

Kontakt - ovde porukom :D

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

gothic metal bend iz beograda trazi basistu.

ukratko, radicemo neke obrade (69 eyes, charon,...), ali akcenat je na autorskim pesmama!

potreban nam je neko ko voli tu mjuzu (kao sto rekoh: 69 eyes, lacrimas profundere, charon, type o negative, tiamat......), neko ko ce zeleti ozbiljno da se posveti bendu.

ako je neko zainteresovan, o detaljima cemo pricati preko pm-a.

 

pozdrav.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

g

 

Skoro kompletnom bendu je potreban bubnjar(zamislite) za sviranje oldskul death/thrash-a,tacnije nesto poput ranih faza sledecih bendova: Possessed,Obituary,Morbid Anglel,Death.U obzir dolazi cak i speed thrash tipa:Exodus,Destruction,Whiplash,Sodom,Kreator itd.

U planu su autorske,ali za pocetak,po nekom mom misljenju,bi makar jedno 2-3 obrade trebalo da se odrade upoznavanja i usviravanja radi.

 

Sto se samog bubnjara tice,treba nam:

-neko ko je iz Beograda(posto smo i mi odatle,jel'te)

-neko ko je u stanju da odsvira gore-pomenute grupe

-neko ko moze da izdvoji barem 2 sata nedeljno za probu(pozeljno je da budu 2 probe nedeljno,ali nije toliki problem)

-neko ko je ozbiljan,u smislu da nema cestog kasnjenja na probe,neangazovanosti u studiju i van njega(svaki clan treba da da svoj doprinos sto se kreativnosti tice)

 

Nije neophodno da bubnjar ima svoj bubanj,dokle god ume da svira pristojno ono sto se od njega ocekuje.

Godine nisu bitne.Mi smo 92 god,ali svi clanovi su imali ranija iskustva sto se svirki i prikljucenija tice.

 

Ako ima zainteresovanih,posaljite PM

Jel jos vazi ponuda? (bubnjar sam....zamislite):)

 

 

 

Edited by crucifiedbeast666
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend ZYGOTE iz Beograda trazi bubnjara!!

 

alternative/prog metal je u pitanju, trazi se bubnjar koji je spreman da doprinese bendu na tehnickom kao i na kreativnom nivou...

 

bend postoji od 2007. godine i bavi se uglavnom autorskim radom...

 

sadasnji bubnjar ne napusta bend, samo preuzima mesto pevaca u bendu, tako da buducu postavu cine 5 clanova : pevac, gitarista, basista, klavijaturista, bunbnjar...

 

Bend je 2010. snimio komplet pesama pod nazivom "Cycle One"

koji mozete cuti na ovom linku:

 

http://zygote.bandcamp.com/

 

Kontakt: Igor 063/86 46 269

 

168686_10150131016347433_164935257432_7694204_2529180_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...