Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Traze se clanovi radi osnivanja benda(prevashodno bubnjar i pevac).Za sada imamo gitaristu,basistu i klavijaturistu.Novoosnovani bend bi svirao rok,hard rok,metal(sve zavisi sta ko smatra metalom).Potrebno je da clanovi budu ozbiljni, disciplinovani, da dolaze na probe i naravno da "skidaju" pesme.Radili bi i obrade i autorske pesme(i na srpskom i na engleskom jeziku),mozda malo veci akcenat na autorskim pesmama koje su vecinom na engleskom jeziku.Nas trojica sviramo zajedno vec 4,5 godina,uvezbani smo,imamo vec dosta autorskih pesama i obrada,potrebno je samo neko ko bi se dobro uklopio u vec sasvim uhodanu ekipu.Godiste nije preterano bitno,mi smo '88,najbolje bi bilo da ne bude neka preterana razlika u godinama.Ja sviram klavijature.

 

Kontakt : [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Elwin C

Ovako,da pocnemo : Ja sam vokal. Trazim bend koji svira Heavy MTL,ili eventualno Power MTL... Posto imam veliki raspon glasa i ova 2 pravca mi najbolje ''leze'' u METAL muzici... Ja sam dramski tenor. Dakle,visoke note su mi uglavnom omiljene. :) Raspolozen sam i da ucestvujem u autorskom radu sa bendom jer i sam komponujem.Imam muzicko obrazovanje (od oktobra sam na Muz. Akademiji) Inace,planiram i da radim neki solo projekat koji ce se bazirati uglavnom na ''HARD ROCK-U'', ako tako mogu reci. Znaci,mogu da pevam ova 2 pravca,mada, OGROMNU PREDNOST DAJEM HEAVY METALU,jer ga dosta vise slusam nego Power,pa ce time biti lakse bendu jer imam bolje poznavanje pesama iz tog zanra... Moji omiljeni bendovi su : JUDAS PRIEST,HALFORD,BLACK SABBATH,IRON MAIDEN,DIO,GREAM REAPER... neka bude i Queensryhe :))). Ako nekog zanima,neka ovde na forumu odgovori pa cemo se naknadno dogovoriti putem telefona. BILO BI NAJBOLJE DA JE BEND IZ NOVOG SADA!!!

 

POZDRAV SVIMA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traži se bubnjar za autorski hevy rock bend iz Begrada. Potrebna je ozbiljna osoba sa dobrim znanjem sviranja. Autorske pesme su na engleskom. Kontakt na [email protected].

Godište ostalih članova je '88, tako da se traži neko ko je u nekom približnom razmaku godišta (manje-više).

Probe bi počele sa samo par obradica, i odmah bi radili autorske i ništa drugo.

 

Press the pedal to the metal!!!!:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se pevac hitno !!!!!!!!

 

Bend je ceo samo fali pevac !!!!!!!! Rade se samo autorske,sastav je perspektivan,mlad i radice xperimental metal!

 

Vokalne sposobnosti mogu biti razne,uglavnom svako ko voli metal i hc bi trebalo da se javi da vidimo kako bi islo!

 

ZNACI SVI METAL PEVACI JAVLJAJTE SE !!!!!!!!! 

 

Hitno !!! 

 

 

 

 

[email protected]  Msn i mail 

 

i PM  Hvala unapred 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sludge/stoner/southern rock bend concrete sun iz novog sada trazi gitaristu.

imate linkove u mom potpisu pa checkirajte o cemu se radi.

 

uslovi:

1) najbitnije od svega da zna da svira :haha: (ritam/lead)

2) da je spreman za ozbiljan autorski rad

3) da nema vec 2-3 benda sa strane :rolleyes:

 

bilo bi pozeljno da je naslusan gore navedenih zanrova, ali nije nuzno.

 

zainteresovani mogu da se jave na

064/930-4404 (mijat), mijat_b[et]yahoo.com ili na pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne duzim...iz bg-a sam,imam iskustvo sto se svirki tice...moje glasovne sposobnosti su-growl & scream x)

slusam sve,od black-a do post rock-a,tako da sam zaista zainteresovan za sve,samo da se svira ...tipa:

hc,nu,metalcore,industrial,industrial metal,post metal,black,sludge,thrash(znam da nema mnogo gorepomenutih tehnika pevanja ali sasvim solidno mogu evropsku skolu da odradim) tako da ako ima zainteresovanih-javljajte se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novosadskom metal bendu Aheront(www.myspace.com/aherontband) potrebni ili klavijaturista ili drugi gitarista za rad u bendu,muzika je i dalje autorska samo sto smo malo promenili pravac tj vise smo death metal zbog vokala,po uzoru na bendove tipa Scar Symmetry,Mutiny Within...

svi zainteresovani nek se jave na kontakt

[email protected]

ili na telefon

063/8700 530

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja rock gitarista, svirao bih za pare. Iz Kovina sam, dakle SD i okolina, PA i okolina, BG i okolina... 1986. godiste sam, veliki ljubitelj muzike, sebi sviram uglavnom Metal, to i slusam, ali nikakav mi problem nije da poskidam gomiletinu tezga pop/rock/r'n'r/hard'n'heavy stvari (, '80s pop, '70s disco, Gabriel, Stones, Beatles, Van Halen, Dugme, Corba, Whitesnake, Jagode, Azra, Bajaga, Balasevic... ah, you get the picture). Oko 100tinjak takvih stvari vec i znam, sve sami hitovi i hitcine i radio-friendly materijal. Sviram ritam, solo, sta god je potrebno. Imam opremu. I dobru volju, dok god je ozbiljan tezgaroski plan u pitanju sto u mom slucaju podrazumeva da se ide na to da se uzme kinta za mahom klupske svirke. A gde je kinta osigurana tu je i svirka opustenija i zezanje vece tako da je sve to bas lepo, svi na dobitku i zadovoljni i tako. Sviram vec 7-8 godina, nisam neki ubica ali daleko od toga da sam los. Lako se uklopim u bilo koju ekipu dok god ekipa zna da svira. Nisam nafuran niti ista slicno, dogovor, kompromis, tolerancija...kljucne stvari. Timski rad. Ako ima benda koji je zainteresovan da me stavi na probu rado cu se odazvati. Ne sviram nigde tako da od tih aktivnosti "sa strane" nema opasnosti. Zovnite me, ali samo ako je ozbiljan plan u pitanju tj. zelja za mlacenjem para sviranjem bezbroj puta odsviranog velika. Zovem se Dejan, kontaktirajte me sledecim putevima: 065/51-15-079; 013/744-617 (Dobo je prezime) [email protected], ili me jednostavno iskopajte na fejsu. Hvala na paznji. CHEERZ! Long live R'N'R!

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bendu iz Novog Sada potrebni BUBNJAR i klavijaturista. Za prvo vreme radilo bi se iskljuchivo na obradama Opeth - Damnation albuma,i par stvari Anatheme sa kasnijih albuma,i jos koje-chega slichnog. Kasnije ce doci i rad na autorskim stvarima u post-rock/metal,atmosferichno-ambijentalnom fazonu sa dosta razlaganja i akcentom na CLEAN zvuku,ali o tome kad dodje do toga...

Za pochetak Opeth-Damnation :muzicar: !!!

 

Ako ima zainteresovanih javite se na 064/2954778 - MASTER Zlaja :ph34r: ili 063/542489 - Denis :red:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hitno potreban basista autorskom groove/death/sludge metal bendu iz BG.formirana ekipa (2 gitare,bubnjar,pjevac) probe se odrzavaju u orange hill studiju na Novom Beogradu.svira se par obrada za svirke (Obituary,Down,Pantera) koje ostase iz perioda uigravanja,a i radi svirki.hitno je potreban jer su u planu neke svirke i snimanje demoa.

 

pm,[email protected] ili 0656337029

Share this post


Link to post
Share on other sites

ТРАЖИ СЕ ЖИВ БАСИСТА!!!!

 

 

СВИРА СЕ EXPERIMENTAL(POST ROCK, POST METAL).

 

РАЗНИ УТИЦАЈИ ЧЛАНОВА БЕНДА (сви млађи од 20 год - бубњар, две гитаре, ефекти): BLUES, JAZZ, TRIPHOP, DUBSTEP, SLUDGE, POST ROCK, POST METAL, NOISE...

 

 

ЈАВИТЕ СЕ НА PP ИЛИ НА Е-MAIL - [email protected] <

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se pevac za(otprilike) thrash bend koji bi zapoceo sa obradama tipa: Megadeth, Anthrax, Testament,Metallica... a zatim nastavio rad sa autorskim pesmama koje bi bile malo drugacije.

Bitno je da ima veliki opseg i da je voljan za rad

060/6010802

Edited by Joxoleon!

Share this post


Link to post
Share on other sites

POTREBAN BUBNJAR I PEVAC ZA AUTORSKI HARD / HEAVY ROCK BEND IZ BEOGRADA. PESME SU NA ENGLESKOM, EKIPA SVIRA DOSTA DUGO ZAJEDNO I KRAJNJE JE OZBILJNA U RADU. TRENUTNI CLANOVI (BASISTA,GITARISTA I KLAVIJATURISTA) SU '88-O GODISTE, PA BI BILO POZELJNO DA SU I NOVI CLANOVI NEGDE IZ TOG PERIODA (NEOBAVEZNO). PROBE SE ODRZAVAJU NA NOVOM BEOGRADU. SVI ZAINTERESOVANI MOGU SE JAVITI NA [email protected] ILI NA PRIVATE MSG. :opusteno:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban bubnjar!!!! Rad - pre svega autorski, a bilo bi i nekih obrada. Pravac - rock (ni ostalo nije iskljuceno). Sto se tice obrada - svaki dogovor je moguc. Bend bi se sastojao iz basiste, gitariste, klavijaturiste i eventualno jos jednog gitariste i naravno bubnjara.

 

Kontakt: [email protected]

Edited by Arnold
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...