Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Basista traži bilo kakav cover bend za svirku i zezanje. Jedan duži period nisam aktivnije svirao, tako da gorim od želje da opet uvatim instrument sa pajtosima i da se praši.Šifra, bass kurva :D All jokes aside, ako vam treba basista, bilo za neki mjetal, ili neki pop, rock or whateva, šibnite PP sa predlogom, pa ćemo da se dogovorimo. U Beogradu sam.

Edited by METAL Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Holland

Iskusni tekstopisac radi tekstove na engleskom jeziku za sve bendove koji sviraju autorske stvari a nemaju inspiraciju za dobar tekst. Diskrecija je zagarantovana. Svi detalji na PM.

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne sećam se da se neko usrećio u traženju bubnjara na yumu, al ajde da probam... CounterIgnitioN traži bubnjara koji je spreman da se ozbiljno uključi u priču, msm "ozbiljno"... da imamo relativno redovne probe, i da ne otkazuje svirke...

još uvek aktuelno!

evo i nekih linkova

www.counterignition.com

www.reverbnation.com/counterignition

www.myspace.com/counterignition

www.youtube.com/user/Counterignition

http://www.facebook.com/pages/CounterIgnitioN/48655989466?v=app_2405167945&ref=ts

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se bubnjar, iz okoline BG-a, za angazman u melodic folk metal bendu Eskhata. Potrebno je imati svoju opremu, i upoznat sa duplom pedalom (dosta je upotrebljena u pesmama). Moguc je i session bubnjar, tj potreban nam je zbog snimanja koji ce uslediti pocetkom 2011. Pesme se mogu poslusati na ponudjenim sajtovima.

 

Vise informacija na:

 

www.facebook.com/eskhataband

www.reverbnation.com/eskhata

www.myspace.com/eskhataband

 

ili na mail

 

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako, iz Beograda sam (Zvezdara XD ) '88 godiste, sa gitaricom se zezam vec nekih 7 godina.

Posedujem:

Yamaha akusticnu ozvucenu gitaru (samo ozvucenu, bez magneta),

Aston DSN 7545 elektricnu, sa ugradjenim EMG 89 magnetom, i planiram jos da ugradim SLV i SA

Takodje posedujem Florencia rezonatorsku gitaru

 

Elem, ko se bolje razume shvatice da volim blues, rock i hard rock, sto bih i svirao ..

Ako ima neki zainteresovan bend, kome treba ritam gitara, a furaju old school hard rock fazon nek me kontaktiraju na [email protected]

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gitarista i basista iz Pozarevca traze bend. Sto se same muzike tice, najvise slusamo/sviramo konkretno melodeath, ali nam u principu pravac toliko nije bitan. Dakle, u obzir dolaze i heavy/power/prog, gothic, melodicni black metal... Sviramo vec duze vreme, imamo iskustva sa radom u bendu, i solidnog iskustva sa stvaranjem pesama. Obojica smo '91. godiste.

 

U obzir dolazi i muski i zenski vokal, eventualno jos jedna gitara (mada nije neophodno), klavijature i naravno bubnjar. Jedino sto nam je bitno je da ste iole ozbiljni, da imate volju i zelju za probama i autorskim radom.

 

Kontakt:

 

Marko - 064 46 90 330

Nikola - 064 289 32 84

 

mail: [email protected]

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Trooper1911

Trazi se bubnjar za Thrash/Groove/New

Na fazon Anthraxa, Pantere, Drowning Pool, Overkill itd. Nebitan skill koliko motivacija. Godista od 90-95 okvirno. Beograd. Kontakt na 065 5345019

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako, ozbiljan sam gitarista. Tražim ozbiljan autorski bend, koji svira moderan metal. Metal core, death core, značu MODERAN metal. Svirao sam dugo u metal core bendu.

Imam veoma dobru opremu, i veoma sam ozbiljan što se bendova tiče. Neki od uzora i metal bendova koje volim su Parkway Drive, Threat Signal, August burns red, Mnemic, Machine Head, Killswitch Engage, As I lay dying, i mnogi drugi. Evo i par linkova gde možete čuti kako sviram neku metalurgiju :) p.s. snimci su dosta stari :)

tel 065/999-12-12

 

Moj kućni cover

 

Snimak sa neke svirke, mog već bivšeg benda (ja sam ovaj bez majce, što trese skače kao lud :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rock bendu iz Beograda potreban muski vokal radi rada na autorskim pesmama. Za pocetak bi se radilo nekoliko obrada na Srpskom i Engleskom jeziku.

Stil muzike i pesama je Bon Jovi, Black Sabbath, Def Leppard, FILM, Parti Brejkersi, Divlje Jagode, Plavi Orkestar... Ko je zainteresovan moze da me kontaktira na PM. Inace su calnovi '88 i'89 godiste.

SAMO OZBILJNI NEKA SE JAVE!!!!:da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se bubnjar za hard/heavy bend iz beograda radile bi se obrade od sledecih bendova: Guns N Roses,Iron Maiden,Metallica,Ozzy,Dio,Judas Priest,Motley Crue,Scorpions,Diamond Head,Motorhead itd

kasnije bi se krenulo da se radi i na autorskim pesmama istog zanra.

 

pozeljno bi bilo da bude iz beograda ili okoline beograda i da ima solidno sviracko iskustvno

 

kontakt tel 064/4635895

 

msn [email protected]

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thrash/Black bendu iz Sombora potreban bubnjar za par svirki sledece godine. Ne trazim TRENUTNO stalnog clana,a ako se isti dobro uklopi primio bih ga kao istog.Tako da ako neko zeli da svira neka se javi.Ono sto je pozeljno je solidna brzina sviranja,dupla bas pedala,da barem poseduje kontru i rajd i da je iz Vojvodine.Kontakt na PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Basista traži ozbiljan bend za rad...

Najbolje bi bilo da se rade autorske stvari, ali i nemoraju. Što se tiče muzike, nisam previše probirljiv pa u obzir mogu doći svi pravci metal i rock muzike.

Ja sam trenutno u Novom Sadu pa bi bilo naljbolje da je i bend iz Novog Sada.

 

Kontakt:

 

tel - 064 30 63 678

mail - [email protected]

 

Željko

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...