Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Trazi se BUBNJAR! Beograd

 

U pitanju je ekipa koja je do skora svirala u drugom sastavu. Medjusobno uvezbani i usvirani. Dvojca gitarista i basista.

 

Trazimo dobrog bubnjara za autorski rad na dalje. To ne iskljucuje i obrade naravno :) Imamo iskustva i sa snimanjima i imamo i uslove za snimanje, ozbiljni smo sto se tice naseg rada, ne u smislu da zivimo od toga vec da se zabavimo i ostavimo neki trag. Tip muzike do sada je bio thrash metal. Neki stariji autirski rad se moze cuti na www.myspace.com/twisterserbia, a za one koje intresuje vise, javite se pa mogu da posaljem demo novog instrumentala.

Muzika koju bi na dalje svirali ne bi imala odredjen zanr, eksperimentisali bi sa rifovima, melodijama, ritmovima koliko je god to moguce, ali ostao bi metal generalno.

 

Mi smo 2x'90 god i 1x'89.

 

Svi zaintresovani se mogu javiti na

 

064/250-2460 Luka

064/318-3903 Darije

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Потребан бубњар за Speed/Thrash бенд. За почетак се раде обраде (Overkill, Testament, Exodus, Slayer, Venom, Kreator...), док је у току рад на ауторским песмама. Контакт на ПМ или мејл [email protected].

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Evo i ja da izjavim nesto za dnevnik.

Elem, potrebna su mi dvojica kosmatih(ili ne kosmatih) koji znaju da sviraju gitaru.

Pod sviranjem gitare ne podrazumevam da mi bez greske odsviraju rif za prokleti Smoki na vodi vec nesto teze.

Radi se neki speed thrash,u principu 80% autorske stvari (to je istina, pesme imamo, bend nemamo).

Godiste 18+ cisto da ne bih ja morao da kupujem pivo i cigarete za njih.

 

Beograd je u pitanju.

Zainteresovani zveknite mejl na: [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend "FONIC" traži drugog gitaristu. Potrebno je da isti ima svoju opremu. Ako nekome odgovara, ne mora da bude ni ful time gitarista, već da se pojavljuje na probi pred svirku, i na svirkama. Dole imate 2 linka, za 2 pesme, kako bi imali pojma o čemu se radi. Za sve informacije obratite mi se direktno pozivom ne telefon, jer slabo posećujem forum. 065/999-12-12

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se muski vokal (bariton / tenor) za autorski bend iz Beograda. Stil muzike je heavy metal/ thrash/ heavy rock.

Potrebno je da je ista osoba odgovorna po pitanju rada i dolazenja na probe. Godiste nam nije bitno,ali je bitno da persona moze da dolazi na probe 2 puta nedeljno.

Kontakt "[email protected]"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

potreban bubnjar/ka za neo pank bend-alt rok bend, imamo vec 6-7 pesama koje treba preslusati (sa yt) i pripremiti za 1 probu i 1 svirku

plan nam je bukvalno da se ekspresno uvezbamo i nastupimo sto pre prvi put, za kasnije cemo videti

ako je iko zaintresovan da pomogne i prikljuci se platicemo 10 evra po dolasku (dakle 10 evra da dodjete spremni na probu i jos 10 evra da nastupite s nama na sceni)

hvala unapred!

 

 

kontakt telefon

061/2346-727

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad, izostavio sam josh pokoji pravac... moze svashta tu da se iskombinuje :haha:

 

A za opremu... kao da je bitno, sada se podrazumeva da imash opremu ako svirash, nismo vishe ni klinci ni u devedesetim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pft, pa ovako. Pevac sam par godina unazad, iskljucivo unclean death, harsh, growl, to su stilovi koje praktikujem, nisam probavao do sad clean mada radim na tome. Radio na stvarima poput LOG-a, daath, behemoth, amon amarth (sve u fazonu agresivnog growla).

Zainteresovani mogu da me kontaktiraju na 065/649-93-30 Aleksandar. :rockdevil:

Edited by Óðinsdagr
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gitarista, sa dugogodišnjim iskustvom, profesionalnom opremom. Tražim ozbiljan bend ili ljude za formiranje istog. Studio sa opremom je obezbeđen. Kontakt preko foruma. Beograd.

Edited by GTR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...