Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Бубњар и басиста за неки модернији глем типа Крешдајет, Реклес Лав, Хардкор Суперстар...

Али и старији типа Мотли Кру, Восп...

Ми смо 93.-95.

Београд, Пазова и то.

Никакво искуство потребно.

Ни кита такође, што би се рекло пол небитан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Potreban bubnjar za autorski metal bend. I naravno coveri Morbid Angel, Venom, Pantera, old Kataklysm, old Hypocrisy, Razor...Nesto u tom mixu. Javite se na PM ili na [email protected]

 

Po mogucstu da bubnjar ima 2 bas pedale sto bi reko Destroyer 666 : plays like a demon!

Postovacu i video sa nekim coverom ako je potrebno, koristim Dean ML79F ako je to bitno da se kaze :D i uskoro Randall RH150 ako se ne proda :D

Edited by deanmaniac

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

ee ljudi treba nam basista, sviramo obrade, tipa led zeppelin, mejdene, peperse, pink floyd i tako jos neke stvari.takodje bi radili i autorske stvari. imamo dva vokala, dve gitare i bubanj. mi smo iz beograda. ako je neko zainteresovan neka se javi na mail. pozdrav :D

Edited by Lou
remove format

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autorskom Goth projektu, soon to be Bendu potreban lead gitarista.

 

Uslovi:

- Da ne svira Jackson, i da ima djitru koja ima makar jedan single coil

- Da voli tu vrstu muzike (Anathema, Saturnus, Tiamat, Sisters of Mercy, the Mission, Bauhaus, Nick Cave)

- Kada kažem da bude ok, mislim prvenstveno da ne bude neko tvrdogavo govedo koje misli da je ultramuzičar i da misli da se samo on pita. Bend je social demokratskog tipa, ja sam prvi među jednakima. :D

- Da poštuje kodeks oblačenja na svirkama (Ovo onim zadrtim, što neće da skinu duksericu na svirci)

 

Poželjno je da:

- mu Instument bude makar srednje klase (više od 500E), mada "U rukama Mandušića Vuka biće svaka puška ubojita"

- da zna da peva prateće vokale

- da poznaje studijsku produkciju (Cubase, Nuendo, ProTools)

- da živi što je bliže Višnjici.

 

Napomena: Pevač tj. ja, je gitarista sa 16 godišnjim iskustvom. Od kandidata se zahteva da svira bolje od mene. To nije toliko teško. Evo vam par mojih snimaka sa đitrom. Pa ako smatrate da ste bolji, javite mi se na PM

  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazim malo ozbiljniji bend ili ozbiljniju ekipu, pevam metal/rock/pop, voleo bih da napravim malo moderniji autorski bend, zvuk slican bendovima poput Alter Bridge, Soundgarden, Audioslave, Sevendust, Stone Sour, Opeth, Trivium, Down, Dino Dvornik :)...

 

Evo kako zvucim u razlicitim zanrovima

 

Spot za pesmu Novi Dan:

 

Pesma Empires Burned For You:

 

kontakt:

[email protected]

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тражим бубњара за DSBM бенд са јако чудним утицајима, за снимање албума. Материјал је готов само да уђемо у студио. Пожељно је имати дуплу педалу.

 

Бенд из Београда. Ускоро нам излази 7" спилт за издавачку из САД.

 

Контакт на ПМ.

Edited by Xibir
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Bend Salvation Zer0 traži solo gitaristu. Snimanje albuma je završeno, trenutno tražimo adekvatan prostor za miks i mastering. Potreban nam je kolega koji će se pronaći u estetici i biti sposoban da što pre savlada materijal pošto imamo u planu neke svirke do kraja juna. Svi koji imaju želje, vremena, energije neka se jave na PM ili preko FB stranice (moj privatni profil ili SZ0 stranica).

 

Linkovi:

 

FB stranica: https://www.facebook.com/pages/Salvation-Zer0/112138405561577

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Gothic vokal trazi bend.

Za ozbiljnu saradnju,nesto tipa:Gothic,Agresivni-ili ne,Metal Ili nesto tipa Mike Patton-ovih stvari...

Predlozi su dobrodosli.)Skidam Charon,Sentenced,Type O Negative bez problema,a moze i autorski rad.....

Pozz svima

Bg je u pitanju

Edited by silenthunter
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se pozrtvovani gitarista sa idejama.Dvojac iz Bg-a krece u pravljenje i produkciju electro-gothic-ebm muzike,za plasman preko.Imamo vec neke stvari,samo nam fali gitarista od krvi i mesa koji ce svojim idejama i zvukom kompletirati celu pricu.Zainteresovani poruke na pm.Mi smo iz Beograda.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hard Rock bend "HardWire" raspisuje konkurs za bubnjara!

 

- Bend je sastavljen od fantasticnih muzicara sa 10. godisnjim iskustvom i radom kroz mnoge bendove. U bendu se nalaze iskljucivo prijatelji i dugogodisnji drugari (prosek godina u bendu je 30) stoga je atmosfera maksimalno opustena i prijateljska. Like family :)

- Bend se bavi Tributom to Hard Rock 80' 90'....u pitanju su bendovi kao sto su Whitesnake, Guns 'n Roses, AC/DC, Bon Jovi, Billy Idol, Toto, Van Halen, Deep Purple, Queen, Europe, Scorpions, Genesis, Jet, Alice Cooper, Nickelback, Slash, Steppenwolf, Extreme...itd.

Bend aktivno radi dve godine po klubovima u Beogradu i unutrasnjosti. Mnogi su zainteresovani za nas i nasu svirku stoga trazimo bubnjara da bi se pripremili za sledecu sezonu (jesen).

Potreban je bubnjar sa iskustvom, voljan da pristupi bendu i trudi se oko "skidanja" pesama posto mi idemo na kvalitet i tacnost svirke prvenstveno pa onda sve ostalo. Uopste nije bitno koliko godina imate, bitno je da volite Hard Rock i da uzivate u tome sto svirate. Radili smo sa bubnjarom od 18 godina i sa bubnjarom od 45 godina tako da ako ste u tom nekom opsegu slobodno se javite na : 063/227-997

nasa Facebook stranica je:

https://www.facebook.com/HardWireBelgrade?ref=hl

nas YouTube kanal je:

http://www.youtube.com/channel/UCDuWO-gmlv2MNRvbMOOnG8w

nas Twitter kanal je:

https://twitter.com/HardWireSerbia

 

- Iskoristite priliku i pridruzite se bendu u kojem cete se osecati kao kod kuce i uzivati u prijateljskoj atmosferi i fantasticnoj muzici.

+++Keep on Rockin' in the Free World+++

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

bendu-u-nastajanju iz beograda potreban bubnjar. pozeljno da bude tehnicki potkovan/iskusan, da zna nepar i ove zajebane math-rock ritmove ali nije presudno - najvaznije je da bude kreativan, da razmislja i da ne svira po principu jen', dva, tri udri - takodje, da bude otvoren za zanrovska i ostala eksprimentisanja.

 

pesme ima za sada nekoliko i variraju u rasponu od tuvanskog folka, meksickog revolucionarnog surfa do stonera, narodnjaka i post, tj kraut roka a la popol vuh.

 

reference: secret chiefs 3, master musicans of bukkake, muharem serbezovski, usssy, juzni vetar, tuvansko grleno pevanje, zorn, 3 mustaphas 3, rade tomic beli, hakim bey, philip k. dick, sun city girls, sublime frequencies, turkcerock, krnjevac, asva, eyvind kang, fairuz, popol vuh, amon duul 2, basil poledouris, morricone, omar khorshid, klezmer, world music, experimental/avantgarde, emilano zapata salazar, fama o biciklistima, jacques ellul, john zerzan, neoplatonizam, sophia perennis.

 

kontakt na pm.

Edited by Cyprian's apprentice
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ozbiljan gitarista sa vishegodishnjim live i studijiskim iskustvom trazi ozbiljan autorski bend/projekat ili pojedince za osnivanje istog. 85-to sam god. i iz Beograda.

Zanrovi: progressive, black, death, melo death, technical, symphonic, gothic, doom metal.

 

Nabrojatju milion bendova, chisto da bi ljudi znali koji je "vibe" u pitanju:

 

The Faceless, Arsis, Ne Obliviscaris, Cradle Of Filth, Dimmu Borgir, Keep of Kalessin,

Amorphis, Opeth, Dark Tranquillity, Mors Principium Est, Evergrey, Kamelot, Pain Of Salvation,

Charon, Lacrimas Profundere, Epica, Paradise Lost, Draconian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nasli smo bubnjara, ali nas je u medjuvremenu napustio basista - znaci, isti ovaj oglas odozgo samo za basistu:

 

bendu-u-nastajanju iz beograda potreban basista. pozeljno da bude tehnicki potkovan/iskusan, ali nije presudno - najvaznije je da bude kreativan, da razmislja i da ne svira po principu jen', dva, tri udri - takodje, da bude otvoren za zanrovska i ostala eksprimentisanja.

 

pesme ima za sada nekoliko i variraju u rasponu od tuvanskog folka, meksickog revolucionarnog surfa do stonera, narodnjaka i post, tj kraut roka a la popol vuh.

 

reference: secret chiefs 3, master musicans of bukkake, muharem serbezovski, usssy, juzni vetar, tuvansko grleno pevanje, zorn, 3 mustaphas 3, rade tomic beli, hakim bey, philip k. dick, sun city girls, sublime frequencies, turkcerock, krnjevac, asva, eyvind kang, fairuz, popol vuh, amon duul 2, basil poledouris, morricone, omar khorshid, klezmer, world music, experimental/avantgarde, emilano zapata salazar, fama o biciklistima, jacques ellul, john zerzan, neoplatonizam, sophia perennis.

 

kontakt na pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozdrav,

 

Napravio sam nekakav sajt koji ima za ideju da omogući osobama koje sviraju bilo kakav instrument da lakše pronađu jedni druge na ex-yu prostorima. Zove se

 

www.muzicari.rs

 

bilo da ste početnik koji želi da svira iz zabave ili profesionalni muzičar, možete da se registrujete, možda neko baš vas traži? Šalji dalje..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...