Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Bend ZENITH trazi novog bubnjara i basistu, a i josh jedna gitara nije na odmet. :mrgreen:

Sviraju se i autorske i obrade, ali je u planu prvenstveno rad na autorskim.

Bend svira dosta tipova muzike, ali je neki osnovni fazon Hard Rock, a ako uz to josh volite i Gunse, josh bolje cemo se razumeti. :mrgreen:

Mi smo '84. god i sviramo oko 8 godina, a neke starije pesme mogu da se cuju na: http://www.myspace.com/zenithoffall

 

tel: 062/186-39-43

e-mail: [email protected]

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Vlajko metal fidler
Гранџ је у питању. Капирам да би лепо лег'о квинтет уз наше песме на акустарама, наравно.

 

 

могло би то да буде интересантно! јави кад дође до тога па да сарађујемо мало :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

trazi se bubnjar ,ne mora da ima neko iskustvo al mora da duplu,i da moz' da roka ko lud,samo to eto.....

ja sam bass ,tu je i dzndzn gitarista,moz backvokail po porebi,al treba nam i guttural-manijak-ubica-scumbag vokal..

inace zanr brutal gutturaldeathslamgrindgore i ostalo...nie techical

al nece biti ni melo,ni tresh ni bilo sta drugo....

bendovi za primer Cephalotripsy,Condemned,Abominable Putridity i slicno.....

vezbamo se na criptopsy-u,starom i tako....

ko oce da proba ,send pm....

ev linka da vidte na sta lici

http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...iendid=57963336

i da, samo BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hear the rebel's voice is calling ::

Musicians Wanted!

Potrebni retki, iskreni i posvećeni muzičari sa Irskim duhom za the Crew, bend podrške glavnom vokalu i tekstopiscu. Prava Irish muzika & Irish bend. Jedini autentični Irski rock 'n' punk izraz u Jugoistočnoj Evropi. Planirane žive svirke, rad na autorskom albumu itd. Sve vrste tezgaroša, pozera i poštovaoca domaćeg guslanja Irske muzike isključene.

 

Prijave slati na:

 

Irish Rover And The Crew

www.irishrover.org

[email protected]

 

Buraz ti trazis ljude za ovaj bend odkad postoji yum dakle jedno 5 godina hahaah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Stargeezer

 

Pozz ljudi !!!

 

Ako znate neki Hard Rock ili Heavy bend kome treba pevach, javite mi. Najradije bih pevao/svirao neki queensryche fazon,mada moze i nesto teze/glasnije. Ilustracije radi, Child in time i Painkiller pevam bez prbl. pa ako ima zainteresovanih/ozbiljnih a da nisu klinci (tj. mladji od '87 ) pisite na mail [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban bubnjar za rad na dva projekta: da pokrije koncertne datume Exiled-a u Nemackoj tokom 2008, i rad na Slayer tributu. Ako ne moze da radi na oba projekta moze na jednom koji odabere.

 

Exiled info:

Bend je potpisan za izdavacku kucu Hellion Records Nemacka sa kojima ima izdana tri albuma. Ugovori za distribuciju u Evropi i Japanu. Web site benda: http://www.myspace.com/exiledkills. Ja sam gitarista benda, nosilac svih prava, preselio sam se iz Amerike u Beograd.

Tehnicki zahtevi:bubnjar mora biti dobar na duplom basu (stil: Primal Fear, Grave Digger, Exodus, Arch Enemy.....), da nauci 10 pesama, da ima vazeci pasos i da je sposoban da izade iz zemlje.

 

Slayer tribute info:

Koncerti na domacem podrucju i za razonodu, 10 do 12 pesama set. Ostali clanovi u ovom projektu bi jos bili momci iz Space Eater benda.

 

Za detalje kontaktirajte me na:

(063) 730-8391

ili preko Yumetala ovde...

Edited by Erol

Share this post


Link to post
Share on other sites

bend i dalje trazi basistu i klavijaturistu

progressive, cak i malo alternative i posta

AUTORSKE pesme!!!

bendovi za ugled

PAIN OF SALVATION

DREAM THEATER

OPETH

[/size]QUEENSRYCHE

prednost imaju voklano sposobni sviraci (pevanje terci kvinti itd...growl...)

probe bi bile vrlo ceste tqako da se traze VEOMA OZBILJNI I ENTUZIJASTICNI MUZICARI!!

cilj ISPOLJAVANJE MAXIMUMA KREATIVNOSTI i naravno... ALBUM

kontakt na mobilni ili e-mail

0637292947

[email protected]

Sava

Share this post


Link to post
Share on other sites

bend i dalje trazi basistu i klavijaturistu

progressive, cak i malo alternative i posta

AUTORSKE pesme!!!

bendovi za ugled

PAIN OF SALVATION

DREAM THEATER

OPETH

[/size]QUEENSRYCHE

prednost imaju voklano sposobni sviraci (pevanje terci kvinti itd...growl...)

Eh sto ne znam da pevam!!! :udri:

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosto i jednostavno, treba mi bubnjar.

 

bubnjar.jpg

 

Bend ZENITH trazi novog bubnjara i basistu,

 

 

trazi se bubnjar ,ne mora da ima neko iskustvo al mora da duplu,i da moz' da roka ko lud,samo to eto.....

 

 

Potreban bubnjar za rad na dva projekta: da pokrije koncertne datume Exiled-a u Nemackoj tokom 2008, i rad na Slayer tributu. Ako ne moze da radi na oba projekta moze na jednom koji odabere.

 

Jeee... ja odustajem sa potraznjom od samog starta. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duke of Borca и ја тражимо за наш бенд басисту и певача који би хтели да раде ово што је на приложеном линку. Екипа је озбиљна, песме се раде пуном паром, а већ смо пре годину дана одустали да би сада рекли "Ко му јебе матер, истераћемо га до краја". Ајде лепо скидајте ово и преслушајте. Дакле:

 

БАСИСТА и ПЕВАЧ!

 

 

Линк: http://rapidshare.com/files/69517710/Untitled.mp3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...