Jump to content

Carcass


Paklenko 666

Recommended Posts

  • 1 month later...

Onaj kome je Swansong dobar album...recimo ovako, kada se stalno vec pozivate na tu izreku sa ukusima. Dakle, kome je Swansong dobar album, taj ocigledno voli da jede govna :)

Realno, sta tu ima da "vam se svidja"? Catchy rifici, pop strukture?

 

Samo bleda kopija, rockicasti aranzmani koji su vec poceli na Heartworku, sto je dovelo do totalnog razvodnjavanja. Necroticism je keva, mislim cak kruna njihove karijere, vrhunac kreativnosti koji vise nikad nisu dostigli.

Edited by heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj kome je Swansong dobar album...recimo ovako, kada se stalno vec pozivate na tu izreku sa ukusima. Dakle, kome je Swansong dobar album, taj ocigledno voli da jede govna :)

Realno, sta tu ima da "vam se svidja"? Catchy rifici, pop strukture?

 

Hmmm.... jedesh govna? XD

 

Salim se. No po nekom mom prorachunu Heartwork je vishe Melodic Death metal inspirisan thrashom dok je Swansong Melodic Death meta linspirisan heavy metalom. Meni ce uvek i zauvek biti Heartwork kruna Carcassovog stvaralshtva. Nego zashto mi se dopada Swansong. Pa kao prvo fenomenalni heavy metal rifovi i solaze, pa samo pogledaj Polarised ono sve vrvi od muzichkog umeca, pa onda black star, pa najbolja pesma sa mnogo dobrom poukom i refrenom Keep on Rotting in the Free World. Steer je pokazao kakv je na tom albumu solo gitarista.

 

Ja verujem da se tebi nesvidja album samo zato shto je tako daleko od Necroticsm otishao i od klasichnog Death metala. Jebeshga ljudi omatorili pocheli da se pale na klasichin heavy metla koji su preksochili tamo u periodu 1987-e. Skroz je dobar album!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem u tome sto je "daleko od Necroticism", vec sto to vise nisu cele pesme, vec "dobri rifovi", "dobre melodije". dobre solaze", "muzicko umece", a zapravo nista od toga nije vazno ako pesma kao cela pesma nije uradjena kako treba.

 

Ako vec burgijas sa zanrovima, onda treba reci da su u sustini oba ta albuma Heavy Metal, nema tu Death Metala. Ali ponavljam, nije to problem ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
pitanje: da li postoji izdanje reek of putrefaction i heartwork na jednom disku?

za ljude koji su upuceni(ji)..

nisam sigurna da li je to sto sam nasla original..

 

Haha, to mi liči na tipično Irond Records izdanje. Aj keve ti obrni pa pogledaj šta kaže. Oni licenciraju sve diskove i izdaju ih za rusko tržište, tako da je teoretski i taj disk original, ali u praksi zapravo baš i nije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

braca bugari, a?

imas koment :razz:

 

Haha, to mi liči na tipično Irond Records izdanje. Aj keve ti obrni pa pogledaj šta kaže. Oni licenciraju sve diskove i izdaju ih za rusko tržište, tako da je teoretski i taj disk original, ali u praksi zapravo baš i nije ;)

prelistala sam sve, i preletela to sto mi treba :no:

ok, da li bi realna cena takvog diska bila 10e?

Edited by cва

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SVA: Second Hand metal shop? Jel da? :D

 

Nepostoji nijedno zvanichno izdanje sa ta dva album u jednom osim ako neka izdavachka kuca nije uzela i neshto na svoju ruku spojila ta dva albuma. Znam da postoje izdavachke kuce koje prodaju X2 i X3 album po pristojnim cenama ali nigde nisam cuo za Carcass. Inache 10 evra je veoma jeftino samo za Heartwork a kamoli za ta oba , ali ako je stvanro neko Bugarsko izdanje onda je skupo. :D

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam da li ste vec obavijesteni, ali CARCASS, zajedno sa jos nekim bendovima, dolazi u Hrvatsku u julu:

 

 

 

Wacken Rocks Croatia

25/26.07.09. Voz, Krk

 

Nakon dugih i mukotrpnih priprema i predorganizacije, napokon vam s ponosom možemo predstaviti prvi hrvatski heavy metal open air festival koji će se održati 25. i 26. srpnja u uvali Voz (općina Omišalj) na otoku Krku.

Također vam s ponosom predstavljamao i glavno ime ovog festa, jedno od najtraženijih imena za festivale ovo ljeto;

veliki HEAVEN & HELL predvođen Tony Iommyem i Ronnie James Diom zapaliti će otok Krk u nedjelju 26. srpnja.

Uz H&H predvodnici ovog festivala biti će CARCASS, LAMB OF GOD, DESTRUCTION, te GORGOROTH.

Također su potvrđeni ALESTORM i GRAVEWORM, a očekuje se potvrda još dva internacionalna benda (koji neće imati headlinerski status).

Svoju priliku dobiti će i četri hrvatska benda koji će biti naknadno objavljeni.

Svi bendovi imati će satnicu od minimalno 45 min. do sat vremena, a za headlinere očekujte pune satnice od 90 minuta.

Ovaj festival, što se vidi u imenu, organizira ICS Festival Service GmbH (organizator Wacken Open Air-a) u suradnji sa W:R Croatia. Datum, lokacija, kao i svi navedeni bendovi su potvrđeni i događaj će biti održan bez obzira na količinu prodanih ulaznica, a profesionalnu organizaciju vam garantira i samo ime ovoga festivala. Ovo je festival koji ima potencijal i tendenciju da raste, te da jednoga dana postane konkurencija orginalnom Wackenu, a sukladno tome će se tokom godina mijenjati concept i lokacija ovog festa.

Službena potvrda ovog događaja biti će u utorak 10. ožujka, a karte kreću u prodaju od 16. ožujka.

 

Cijena karata za pojedine dane

subota -25.07.09. /Carcass, Destruction, Lamb Of God/

nedjelja -26.07.09. /Heaven & Hell, Gorgoroth/

iznositi će 190,00 kn, dok će festivalska (vikend) ulaznica koštati 320,00 kn +20,00 kn za parking u kamp prostoru (kampiranje se ne naplaćuje)

cjenik naveden gore vrijediti će do 1. srpnja, od kada će se cijene iznositi 230,00 kn za jedan dan, te 380,00 kn za cijeli vikend (cijena parkinga ostaje 20,00 kn)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...