Jump to content

Carcass


Paklenko 666

Recommended Posts

sta bi ste vi da sviraju za gajbu piva, ako gomila retardiranih bendova moze da se valja u kesu, zasto bi carcass koji je sam vrh metala a i sire svirao za sicu.

 

Potpisujem.

To je kao da neko nece da uzme vecu platu da se neko ne naljuti.

Buhu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na osnovu stare slave, sta mislis koliko bi Morbid Angel kostao danas da se raspao posle Domination-a kada je otisao Dave i da se vrate 10.god kasnije ?!

Pa vidi samo Emperor ili Immortal , dobili su oko 100.000e za nastupe na wakenu ...

A sta mislis dal su kostali toliko i pre nego sto su se raspali?! :)

 

 

PS> Kazem da trebamo da skinemo kapu svim d.m bendovima koji su nastavili da sviraju posle 95.god !

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

ja skidam kapu svima koji su prošli kroz taj teški period, neki od njih su u to vreme krenuli u neke čudne vode, ali su bar svirali (kreator), neki su bogovi jer su i kad je bilo najgore svirali prave stvari (sodom), a ovi halavi povratnici - no comment

 

p.s. to su neki bregovići

Share this post


Link to post
Share on other sites

al ga odvali... nebulozno je porediti bregovica koji svira kurci za milione evra, a pritom je uvek bio goli kurac i seljacina u svakom smislu sa carcass-om, koji svira za mnogo manje para, a muziku su zaduzili mnogo vise. usput ovo nije prvi reunion nekog metal benda, bilo ih je zilion, i svi su uzeli pare, ne znam sto bi se nesto razlikovalo. danas ima slucajeva i da aktuelnu bendovi pauziraju da bi ih se publika uzelela, pa samim tim i vise kostali... biznis, jebes ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

kad je muzika biznis = bregović, na to sam i mislio, na razlog zbog kog se svira

 

a pri poređenju volim da uzmem što gnusniji primer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

ni ja ih ne krivim - voleo bih da ih vidim, al da ne moram baš na wacken da furam, mada vidim da se obećava neka bela šengenska, so why the fuck not???

 

a možda kad odrade te velike certe bude i neka normalna (pa i jeftinija) turneja

Share this post


Link to post
Share on other sites

ni ja ih ne krivim - voleo bih da ih vidim, al da ne moram baš na wacken da furam, mada vidim da se obećava neka bela šengenska, so why the fuck not???

 

a možda kad odrade te velike certe bude i neka normalna (pa i jeftinija) turneja

Evo sad gledah cijene:

3 dana u hotelu sa prevozom tamo ovamo i kampovanjem n' yadda yadda 305 shekela. + rachunaj put do tamo i nazad ovamo...

 

Pa ono... shta reci... izvodljivo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do tad cje da pomru.

 

Bojim se i ja da od toga nema nista + bubnjar ima neku tumorcinu, ako se ne varam ...

Ma i ako dodju, taj "reunion" moze da bude samo neki tribute koji bi eventualno ARCH ENEMY odradio CARCASS-u... :no:

A i fakat je frubi u pravu - bilo bi bar duplo ljudi manje nego na Morbidima...

 

Necu da budem pesimisticna...

Videcemo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...