Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

1. Zdravo svima!

 

2. Malopre sam citao Vase postove unazad 10-tak stranica... pa Vi niste normalni!

 

3. stvarno nisam mislio da je 99% Vas zaljubljeno u spicaste i drecave gitare koje drzite (ili biste drzali) u koferima koji lice na mrtvacki sanduk.

 

4. Cak se izvukao i onaj momak sto je kupio Ibaneza boje (citiram) "brazilskog papagaja"

 

5. imam i ja koju gitaru, ali bih ih pre opisivao uz prilozene fotke. Da li neko zna kako se to radi? Evo, ja ovde coratam po celom ekranu i ne vidim.

1. Zdravo.

 

2. Hvala, hvala... To nam je i cilj da postanemo u životu.

 

3. Obožavamo ih! Ja ih baš i držim u mrtvačkom sanduku koji mi je JKP Pogrebno specijalno za tu svrhu izradilo!

 

4. Ma šta se izvukao, bacio gitaru kad je video komentare i kupio skroz crnu u obliku sekire.

 

5. Daj fotke pa da se sprdamo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS: Šala, matori! Nisi valjda mislio da sam ozbiljan?

 

A možda i jesi, budući da si od sve sprdnje shvatio da se ljudi ovde stvarno lože na špicaste gitare u mrtvačkim koferima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ova najlepsa hudini? :muzicar:;)

Nije dovoljno krvava... :mhihi:

 

Sad što se tiče Gilmourovog strata... Istu takvu fotku sam postovao pre par stranica. Serijska proizvodnja ovog modela trebala je da počne prošle godine, ali je odložena za mart ove godine, mada se još uvek ništa ne najavljuje. Radiće se dva modela: Gilmour Signature Strat (koji će imati iste karakteristike kao originalni i koštaće oko 2000 funti) i Gilmour Tribute Strat (koji će samo tako izgledati i biće upola jeftiniji).

 

Da ne dužim o tome šta je sve čika Gilmour tu budžio, pročitajte o svemu ovde.

 

I jeste najlepša, od svih koje nisu mjetalne. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Squier Affinity Stratocaster by Fender (to je ona koja nije iz serije ovih kineskih dascara), nemam pojacalo :(, a ni procesor. Imam jednu fuzz "pedalu"(pod, navodnicima je, jer ako bih je nagazio vise ne bi ni "pedala' bila :) ) koju sam sam napravio. Zvuk dobijam preko Ampli Tube-a i nekvalitetnih zvucnika. Ali vise volim da sviram moju klasicnu gitaru, koja je finog kvaliteta, jer nemam kompletnu opremu za elektricnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ovo sto si rekao Child In Time za duh i trud svaka cast.........naravno da je to bitno.......to treba imati da bi mogao dalje nasatviti, a oprema se uzme lako i moze se bez nje neko vreme........tako Child ziveo ti meni :pivopije:

 

ja imam pojacalo od 20W (jer sam u stanu a i pocetnik sam)........a posto sam pocetnik slabo ga koristim jer ucim prvo ove lake stvari i prostije (Nothing Else Matters.....).........

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS: Šala, matori! Nisi valjda mislio da sam ozbiljan?

 

A možda i jesi, budući da si od sve sprdnje shvatio da se ljudi ovde stvarno lože na špicaste gitare u mrtvačkim koferima...

 

Ali ekipa se STVARNO lozi na gitare na koje se mozes ubosti ili polizati krv s njih! A prevrni malo unazad pa vidi sanduke za Warlock-a i ostale sahrane. Mislio bih da je to sve sprdnja da nisam video sta se sve prodaje i kupuje na ovom Forumu - RG270, RG5150, RG123456789, Warlock, Dreadlock, Smorock, Hard Rock i Hard Core...

Ja sam ljubitelj evergreen-a, ali samo zato sto sam svirao sve moguce gitare i zadrzao se na kombinaciji drveta i gvozdja koju pravi Gibson. A fotke bih sibnuo, makar se ti i sprdao, ali nemam pojam gde da kliknem pa da mogu ono "browse..." i stavim fotku. Ima opcija kad prodajes instrumente, ali ovde ne vidim.

Edited by Rock City

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to ti govori sve PRODAJE SE ,a zašto?Da bi ljudi kupili gitare koje zvuče za razliku od ovih koj "izgledaju cool"... :bigblue:

:pivopije:

 

BTW eve moje mada ovo je jedina slika na netu ,a inače gitara izgleda mnogo lepše uživo...

 

20211ja2.jpg

 

Kad dodjem sledeci put u BG ovo moram da probam, ponecu i svog les paula pa da detaljisemo :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ali ekipa se STVARNO lozi na gitare na koje se mozes ubosti ili polizati krv s njih! A prevrni malo unazad pa vidi sanduke za Warlock-a i ostale sahrane. Mislio bih da je to sve sprdnja da nisam video sta se sve prodaje i kupuje na ovom Forumu

 

3. Ja sam ljubitelj evergreen-a, ali samo zato sto sam svirao sve moguce gitare i zadrzao se na kombinaciji drveta i gvozdja koju pravi Gibson.

 

4. A fotke bih sibnuo, makar se ti i sprdao, ali nemam pojam gde da kliknem pa da mogu ono "browse..." i stavim fotku. Ima opcija kad prodajes instrumente, ali ovde ne vidim.

1. Nisu baš svi takvi. Na primer, taj Warlock u mrtvačkom sanduku sam ja postovao iz zajebancije. Nisam jedan od onih likova kojima je bitnije da je gitara lepa nego kakav zvuk ima. Na kakvim sam sve rugobama svirao... :mhihi: Trenutno čak ni nemam gitaru. :cry:

 

2. To je ono što tupim ovde već mesecima unazad. Gibson je nalepša gitara. Tačka.

 

3. Što bih se sprdao s jednim Gibsonom, osim ako nije ofarban u boje gej zastave ili brazilskog papagaja. Inače, na ovom podforumu nemaš opciju attach, tako da je najbolje da okačiš fotke na photobucket, pa ih vučeš odatle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://img171.imageshack.us/my.php?image=gibsonshixgo6.jpg

 

Gibson Les Paul Standard 93`

 

Josm samo da kupim JCM800 :wub: pa da izuvam... ali samo kad skupim pare :cry:

 

 

Lepa ti je gitara, Jel' to neki 1960. reissue?

Imam ja JCM800 (2203) i LP, cisto da ti potekne voda na usta, ali svirao sam LP i na drugim Marshall pojacalima (JTM, JMP, JCM900, cak i na MGX ili tako nesto, kineskim tranzistorcima) i odmah da ti kazem da LP radi posao na SVIM tim pojacalima, u zavisnosti od kutije na koju se steka glava. Ne znam kakvu trenutno kombinaciju imas, ali ja sam pre par dana u Sky Music-u kupio 2x12" (pre toga sam je dobrrrro iznjakao u radnji) za 17,900 i neki dinar (navodno je Engleska, ali je Kina 99%) i vise mi se svidja kako JCM zvuci na njoj nego na JCM kutiji 4x12".

Nadam se da ti se ne cini da nesto pametujem; pisem o onome sto sam svirao, video i cuo. I toplo ti preporucujem da, ako nisi, isprobas LP na svim mogucim pojacalima. Mozda te neko drugo prijatno iznenadi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...