Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

A Tesan Podrugovic i starac Milja iz Kolasina?Njih ni da pomenete!Sto bi se mi stideli gusala?To je nase nasledje.Ako ce mi Steve Vai i njegova muzika biti umetnicki vrh,onda stvarno...

Edited by teodorica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno su za njih tad radili neke custom gusle :D Znaci sa fixnim bridzom, sa floyodom, string trough body, pa onda neck trough body, telo od bobinge ili mozda americke lipe........prica se da je predak Leo Fendera radio za Philipa a vrat mu je odradio predak chika Grovera Jacksona :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fender Telecaster kupljen pocetkom "80-tih preko Toma&Co - London!!!

Za po kuci, a tek pre par godina kompletirao pojacalo, Ferder 15R. Teski amater!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja kolekcija je:

 

1.Jolana Precision bass koji je fantastican.Magnet je rucni rad,tako da ima neverovatan zvuk!!!

 

2.Aria STB-DX-PB takodje Precision.Veoma lep bass,koji ima fenomenalan zvuk.I ima aktivnu elektroniku.

 

3.Yamaha RBX 375 koji posedujem od avgusta.Lep petozicani bass sa aktivnom elektronikom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja kolekcija je:

 

1.Jolana Precision bass koji je fantastican.Magnet je rucni rad,tako da ima neverovatan zvuk!!!

 

2.Aria STB-DX-PB takodje Precision.Veoma lep bass,koji ima fenomenalan zvuk.I ima aktivnu elektroniku.

 

3.Yamaha RBX 375 koji posedujem od avgusta.Lep petozicani bass sa aktivnom elektronikom.

 

Oпа, купио си петака? Свака част. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam aster koju sam sa sve pojacalom i kofercetom platila vrlo dz... i ima prastece 2 (drugi prag mi prasti) sto bi bio super effekat... kad bi svirala u nekom pank bendu ;D i zovem ga Paul i bas mi je sexy crvena

Edited by didi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...