Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

Evo malo pre sam se castio sa Schecterom Omen-7 Extreme sedmozicarom...veoma zadovoljan posle prve probe cak i sa magnetima i debljinom zhica..ali to ponovo mora da se menja da bi se dobilo potpuno iskustvo poshto je u svakoj poziciji zvuk malo blatnjav kada se odvrne distorzija...clean fenomenalan i prelep potpuno nisam ocekivao...sto je najbolje vrat lepo lezi uz ruku nisam osetio nikakave poteskoce poshto sam citao par recenzija omen seriji i svi se zale na shirinu vrata i tako nekih gluposti meni savrsheno leze...plus nije toliko teshka gitara kao sto je tezak obican omen 7 sto je weird potpuno...trebace mi vremena da se naviknem na ovaj trip ali za sada ide bash cool osim pronalazenja najosnovnijih akorda 30 sekundi nishta drugo mi nije smetalo hahaha

 

omen7_extreme_bch.jpg

 

Fak jeah, seven for the win! Mozda je to chak onaj isti Omen koji sam ja probao, jer je nestao iz Novog Sada ubrzo posto se otvorio Kawai u BG-u.

Dobra djitra, nije vrh vrhova, ali sasvim sluzi svrsi dzangrljanja po toj sedmoj zici. :)

Congrats :pivopije:

Edited by ogisha007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam Aria STG series 3. Gitara ima pristojan zvuk na cleanu ali ako slucajno ocete distorziju da koristite ima tak ogavan i losh zvuk ili malo brzo da shredujete pocinje da se cuje ko helikopter i svaka 3-a nota se cuje. U svakom slucaju ova moja gitara je ekstremno losha ali sta ocete za 80 evra XD .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo svi da cujete moc Arie:

 

Ovo je samo randum izdrkavanje :)

 

Lead - sam koristio Ultrasonic Amp overdrive, Matched Cabinet i Quad Delay

 

Gay - sve to isto sto i gore smao bez Quad delaya

 

Gay Rock distorizja - Cat distorzija , Twang Reverb , Gain Booster , Lead 800 + Matched cabinet , 4x12 UK 60s Tall amp i 2 x12 Tweed Cream amp

 

Gay metal distorzija - Ultrasonic AMP overdrive + 4x12 gratifier AMP.

 

Ovo mozda nije tolko loshe za ovako malu sumu novca, ja mislim taman gitara za mene pocetnika. (sviram tek 2/3 meseca XD ) .

 

evo link : http://rapidshare.com/files/135317619/New_...rchive.rar.html 10 mb-a je

 

@Darth : Mogao bi sada neki Nevermore tribute da napravish. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo si loshe posetio ove banke...Kapiram da je guitar rig 3 u pitanju...bash gadno zvuci...evo ti banka koju sam uradio za ovu sedmozhicaru ali toliko snage imam tako kapiram da ce lepo terati i shestozhicanu gitaru...ti malo ceprkaj ako se razumesh pa mozda i postignesh bolji zvuk...gomilu fora sam ukrao sa par drugih banki i nekih plugina za bass ali trebalo bi da radi sasvim taman..jedina primedba na high qualityju koristi 30% procesora i nakon par sati sviranja moze da pocne da secka zvuk...mnogo mocna naprava taj rig 3 stephen carpenter ga bash koristio u nenormalnoj meri za snimanje poslednjeg deftones albuma...

 

http://rapidshare.com/files/135319534/Omen_7_Bank.rar.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo pre sam se castio sa Schecterom Omen-7 Extreme sedmozicarom...veoma zadovoljan posle prve probe cak i sa magnetima i debljinom zhica..ali to ponovo mora da se menja da bi se dobilo potpuno iskustvo poshto je u svakoj poziciji zvuk malo blatnjav kada se odvrne distorzija...clean fenomenalan i prelep potpuno nisam ocekivao...sto je najbolje vrat lepo lezi uz ruku nisam osetio nikakave poteskoce poshto sam citao par recenzija omen seriji i svi se zale na shirinu vrata i tako nekih gluposti meni savrsheno leze...plus nije toliko teshka gitara kao sto je tezak obican omen 7 sto je weird potpuno...trebace mi vremena da se naviknem na ovaj trip ali za sada ide bash cool osim pronalazenja najosnovnijih akorda 30 sekundi nishta drugo mi nije smetalo hahaha

 

omen7_extreme_bch.jpg

ha kuronjo mali :)

da doneses to da probamo pod 'itno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donosim donosim obavezno...i ne jeff nikako ne svira ovu gitaru hahaha :D

 

Pa i ne svira, on sad ima svoj signature model, pre toga je svirao Hellraisera, 007 i valjda josh neshto, samo ne mogu da se setim... :)

 

loomis7.jpg

Edited by ogisha007

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Wild child

Ma opusteno, ali sta cu kad sam svirao sve gitare, i shvatio da su ovo najkompletnije i najbolje..... po meni....jos samo da kupim jos jednog customa 24, tj da odem u ameriku, u PRS, i da mi naprave kakvog ja zelim, i smiricu se... :)

 

@darthamul

samo napred, podrzavam te.... :DD

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...