Jump to content

World of WarCraft


Old Smuggler

Recommended Posts

@tesha

 

Jel ti zivish u strahu od svih stvari koje mogu da naprave nekakvu zavist pa ne zelish ni da probash?

Ono kao ne jedesh cokoladu,ne gledash televizor,ne jebesh nishta itd.?

 

ne zivim u nikakvom strahu,jedem cokoladu kada mi se jede mada je ne volim nesto preterano,televiziju ne gledam jer smara i zato sto je gubljenje vremena ali uvek moze da se pogleda neka emisija ako u njoj gostuje velja ilic a ovo sto se tice jebanja je vec licna stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hahha što Magtheridona? Mogu da linkujem Champion of Naaru titulu umesto toga?

 

Što se Ilidana tiče, jebiga, mogu da ti linkujem screenove vajpova sa Gurtogga. Nisam u hardkor raiding gildu. :)

 

EDIT: Onaj screen sa Akame sam linkovao jer sam ovnovao u DPSu pola "pure DPS" klasa kao feral. Jebiga, suptilno kurčenje. :)

Edited by Vitamin K Experience

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj guild nije dosao do Ilidana jos, jer smo previse casual i zajebavamo se mnogo (idemo nas 3-4 i rejpujemo preBC content)... Kada se vrnem mozda i postujem nesto lepo...

A ono sa feral je najjaci fazon (mislim, smatrajuci da imas u redovima i rogues i locks i mages - barem pretpostavljam) - sta imas equipped za 1h/2h/oh?? Moze i linAk...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj fazon, i ja sam u friendly/casual guildu. Evi moj armory profil pa inspectuj da ne smaram po temi šta imam od opreme. Izlogovaću se u DPS gearu svaki put ovih dana da ne smaram sa tenking sranjima. :)

 

EDIT: Čisto da dovršim sa kurčenjem-screenshot. Ispred mene je samo rog za dlaku, ispod mene enhancement šaman, DPS warriori, hunteri, warlock, magevi.. itd itd :)

Edited by Vitamin K Experience

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre toga bi valjalo ukrstiti maceve sa Artasom :rockdevil:

 

Meni je cela ta prica jako zanimljiva, iako nisam jos igrao WoW, mada sam planirao ranije.

Ja vise volim da posmatram samu igru i citam o njenim likovima, predelima i dogadjanjima :) I koliko sam shvatio taj Sargeras je jedan od najmocnijih u Univerzumu, Titan, i bice zaniljivo videti kako ce izgledati njegova pojava u igri. I kako ga uopste pobediti :)

Verujem da je i Artas mnogo jak, i opasniji od dosadasnjih ''bossova''.

Edited by Hvit Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u WotLK Artas ce biti end-game (barem po planiranom contentu za sada), bice to raid encounter kao i sa Ilidanom (po pojavi), sto znaci najjaci boss... Sto se tice BC-a, iznenadili su sve sa Kil'Jaedenom (po jacini), koji je zamenik Sargerasov, plus imas i Highlor Kruul-a, itd itd...

Inace, Sargeras je upravo najveca snaga u WoW-u, unistava choek svetove i tako... kao sto si rekao, bivsi titan (postavljen od strane drugih da ih nadgleda), al isu uspeli da ga satru.... Ne mogu da se setim detalja, ali ima jos planeta u WoW-u koje nisu implementirane u igri.... Prevelik je lore, ne mogu sad da ukratko serem, ali mozes da saznas sve na netu ili preko knjiga...

Bice frke.... :rockdevil:

 

Najbitnije je da ce moci da se igra u ulozi Death Knight-a - to je ono kaj sam cekao svo vreme. Pre nego sto je izasao WoW, bio sam ubedjen da ce DK biti igriva klasa, kao i Dreadlord, ali sam debelo promasio.... I sto je najjace bice na svome, znaci prica pocinje tako sto se oslobadjas volje Scourge-a... :rockdevil:

 

deathknight1.gifdeathknight.jpg

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je mocan ovaj Artas. Meni je bio dobar i dok je bio cist Paladin, bas je bio faca. A sad je tek jebac svetova. :rockdevil:

 

Citao sam ja celu istoriju tog sveta (Azeroth?), o tim Titanima, zmajevima, nastanak rasa itd, i moram da priznam da mi se jako svidja prica. Toliko je tesko napraviti nesto originalno danas a Warcraft ima svojih specificnosti. moze komoton da se napise trilogija, ili snimi vise filmova :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno.... Arthas je inace muvao kcerku Admirala Proudmora, Jainu, ali nije mu se dala.... dok je drugu, Sylvannas WIldrunner, inace elf-kucku-ranger pretvorio u banshee.. :) :) :) Zaista jebac, on sada kontrolise Scourge uz pomoc Kel-Thuzada... :rockdevil:

 

Sto se tice price, moram da kazem da su kreatori podosta uzeli od LotR-a i uopste fazona iz dosta kultura, ali svejedno odlicna prica (dodje ti kao LotR + madjija i fantazija). Film se planira, ali nema jos izjava o skripti i kastingu, osim da ce radnja biti posle borbe za orcima, da bi izbegli jos jedan The Two Towers, a Arthas je najavljen da se ne pojavljuje u prvoj delu (neki drugi humanoid ce biti zvezda), mada lista je podugacka sto se tice likova iz lore... :rockdevil: Mislim, na obe strane i Alijanse i Horde - mislim, sam Thrall i Grom su fakin ubice, imas i Broxigar the Reda koji je fakovao ap mnoge demone... itd itd... sa druge strane imas Uthera Lightbringera, Arthasovog mentora i najveceg paladina Azerotha, pa onda lozu Tiriona Fordringa i ostale vitezove.... ma ima ih koliko oces... ;)

 

Materijala ima za DOSTA filmova, jer je prica razvijena i pre tokova igara - mislim, originalno potapanje Azshare i kreiranja Maelstroma itd.... i postanak Nage... fak, pocecu da pisem eseje ovde.. :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice price, moram da kazem da su kreatori podosta uzeli od LotR-a i uopste fazona iz dosta kultura, ali svejedno odlicna prica (dodje ti kao LotR + madjija i fantazija).

 

Da, znam to, ali opet nekako lepo sve izgleda i zvuci. Evo, provalio sam da se Drvo zivota zove Nortrasil (tako nekako), a kopija je nordijskog Igdrasila :)

 

Izuzetna plejada likova. Uter je faca i po sa onim brcinama :) covece kakvi bi se tu filmovi mogli snimiti, samo da ne useru sa komercijalizacijom, sto ce biti vrlo verovatno. :rolleyes:

Jos jedan dobar lik je onaj ''konanovski'' Beastmaster, sa medjedom Mishom. ekstra faca. :rockdevil:

covece ovako mogu do sutra da se przim..bolje da prestanem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pocni da igras WoW - ja sam se uzdrzavao do novembra 2006-te, kada sam ga dobiJo kao poklon, i posle gledanja i pracenja (intezivnog) poceo da igram!! Nesam vise mogao, droga je to...

 

Rexxar je orc-ogre hibrid, i on takodZer jebe majku (sa Mishom)!! :rockdevil:

Inace, u igri je davno bejahao problem (ne bas, ali fun fact): najjaci lik je bio Saurfang (lvl 70 elite), i on stoji inace kada udjes u Ogrimmar (glavni grad orka) i alijansa dodje, dovede priesta i MC-uje ga (mind control) i JEBE MATER svima jer je imao madafakin nenormalan AttackPower+Crit (mislim da je to kombinacija bila, mozda je bio Hit Rating, ne secam se) - kidao je ljude sa 1 udarcem!!!! :) E to treba da se vidi, mozda ima i dalje na YouTube snimci... :rockdevil: PvPing navuce ljude ako nista drugo...

 

Nordrassil se zove drvo zivota, i tu obitavaju Nightelf-ovi u gradu Teldrassil-u - previse slicno Yggdrassilu... ;) Ima se u igri, moz poc tamo... :da:

 

HighOverlordSaurfang.JPG

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
U, jebote, Sremac i Banaćanin o WoW, gde ide ovaj svet? Moj klinac je vukovac,treći razred Gimnazije, igra 4-5 sati dnevno i ne fali mu ništa. Sad pokušava i mene da zarazi...

 

svaka chast...retki su takvi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...