Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

pa pametno je reko čovek na kraju krajeva, ima turbo jakis pesama:

turbo lover

parental guidance

private property

rock you all around the world

 

evo to su pesme koje meni najviše leže sa tog albuma, iako ne bih mogao da slušam turbo svaki dan

 

što je tačno, tačno je: album je vrlo komercijalan, čak su ga reklamirali i na televiziji

 

Najjača pesma na Turbo je Out in the Cold. U stvari, jedina koju ja volim da slušam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez sumnje najjača pesma na albumu. Takođe, Private property i Wild nights su mi isto jako drage, mada kapiram koliko su ljigave drugima, ali ja mislim da su baš zarazne i da, realno, nisu najgluplji tekstovi na albumu. Naslovna stvar je toliko precenjena da je to zločin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo Defenders Of The Faith pa zatim Painkiller,Rocka Rolla,British Steel,Jugulator omda svi ostali...Ne mogu da verujem da niko nije spomenuo Jugulator,znam da nije Rob pevao ali je odlican album. :rockdevil::muzicar:

 

Alucard earl of Black

 

All well in ... :twisted:

 

Ja se slazem sa Trooper-om, cak sta vise i sa Alucard-om ( previse mange prijatelju :):pivopije: ).

 

 

 

 

Manga RULES!!!!!!!!!!!!!! :da::bigblue::mrgreen::bigblue::mrgreen::da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najjači, bez premca, Painkiller. Odmah za njim slede Defenders of Faith i Angel of Retribution, pa Nostradamus, koji je specifičan. Zatim, Screaming for Vengeance, pa Sad Wings of Destiny i British Steel, a odmah za njima Sin After Sin i Stained Class, dok Killing Machine i Ram It Down zaslužuju prelaznu ocenu. Najslabiji su Rocka Rolla, Point of Entry, Turbo, Jugulator i Demolition.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav evo i ja da se ubacim....

Meni licno su najbolji Painkiller i screaming, ne bih mogao reci koji mi je bolji od ta dva.

Ali i obozavam Sad wings.

E sad sto se tice Jugulatora uff album je do jaja, bolji album nisu mogli napraviti sa ripperom...

zvuk je dosta zesci od painkillera ali stvoren za ripperov glas.

I DVD Live in london je super!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SWOD je takodje vrlo jak album...

 

po meni su Turbo (iako sam priöao da ima jakih pesama pre par postova), Rocka Rolla i uslovno Ram it Down najslabije karike

 

ako izuzmemo fazu sa riperom i novom albumu malo progledamo kroz prste :D

Ram it Down je 200 puta bolji od Turba i Rolle ... Bar meni. Ja sa Turba mogu da cujem samo Turbo Lover i Out in The Cold. eventualno Reckless. Sa R R samo Never Satisfied. Dok sa RID, Ram It Down, Blood Red Skies ( koja je bolja od Turbo Lover-a I Never Satisfied zajedno ), Love Zone, Heavy Metal ( Teskt manje vise idiotski, ali hej simpa rifovi ) i tako dalje. Jedina pesma koja mi je uzas na tom albumu je Johnny B. Goode. Najgora obrada Berry-a, ikada.

 

A sto se tice mog animoziteta prema Turbo albumu ... ja MRZIM glam i sve sto ima veze sa istim. Po meni je to najgori metal pokret ikada. Eto toliko od mene glam-mrzitelja ;).

 

 

A Ripper faza ima neke od najruzniji distorizija koje sam ikada cuo, ali zato i neke od najboljih riffova. Jugulator je opasan album. Meni bolji od Painkiller-a. Jer Painkiller za mene ima samo 3 pesme, naslovnu, All Guns, i Touch of Evil. Mozda i Between the hammer and the anvil. Dok Jugulator ima samo jedan minus, Decapitate. I to samo zbog tupavog, ne artikulisanog txt-a.

 

I Demolition je dobar. Ali ne i od painkiller-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najjači, bez premca, Painkiller. Odmah za njim slede Defenders of Faith i Angel of Retribution, pa Nostradamus, koji je specifičan. Zatim, Screaming for Vengeance, pa Sad Wings of Destiny i British Steel, a odmah za njima Sin After Sin i Stained Class, dok Killing Machine i Ram It Down zaslužuju prelaznu ocenu. Najslabiji su Rocka Rolla, Point of Entry, Turbo, Jugulator i Demolition.

Ako ćemo tako, ja bih onda mogao da napravim rang listu. S tim što bih Jugulator i Demolition morao da izuzmem, nisam im posvetio dovoljno pažnje, možda sam ih preslušao samo tri puta. Mada za toliko mislim da je Jugulator dosta dobar. :rockdevil: Znači, ovako...

 

Screaming for vengeance

Defenders of the faith

Painkiller

Killing machine

Nostradamus

Stained class

Angel of retribution

Brittish steel

Sin after sin

Rocka rolla

Sad wings of destiny (da, da, RR mi je bolji :razz: )

Point of entry

Ram it down

Turbo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leather Rebel, burazeru. I One Shot at Glory. Ma sve pesme sa Painkiller-a su za udžbenike.

Ne volim power, nikada i nisam, nikada i necu. Mrzim pesme o bitkama i ubijanju zmajeva i slicno. So one shot at glory is not for me. A leather rebel ... brate imali su oni mnogo boljih bajkerskih himni od te, zajebi to. A sem toga Night Crawler je mnogo bolji od te 2 koje si sada naveo.

 

Medjutim slazem se sa usisivacem, nisu to smece pesme, niti smece albumi. Pa njihov najgori album ( za mene najgori ) RR je daleko bolji od cele glam scene zajedno. Ili whitesnake opusa. I sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to lepo:koji je najbolji album,pesma,period...itd...ALI kad cemo mi imati proliku da vidimo to uzivo pa da mozemo srecni 'mret'????? :rolleyes: Bilo bi lepo da se svi lepo nadjemo na njihovom koncertu(pre ili posle) pa da uzivo prodiskutujemo o ovome..."What say you??" :pivopije:

 

Alucard Earl of Black

 

All well in ... :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...