Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Hm, a s obzirom da je i 20 godina "Painkiller"a mogli bi da sviraju oba ta albuma cela, dakle ta dva i ni pesma vise, pa da lepo metal stane.

Pa odmah bi metal stao i to na prvom koncertu, poshto bi svi iz benda pocrkali...De bre da odsviraju ceo Painkiller brzo je to za njihove godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, a s obzirom da je i 20 godina "Painkiller"a mogli bi da sviraju oba ta albuma cela, dakle ta dva i ni pesma vise, pa da lepo metal stane.

 

I 25 godina Defenders of the Faith.

 

Pa odmah bi metal stao i to na prvom koncertu, poshto bi svi iz benda pocrkali...De bre da odsviraju ceo Painkiller brzo je to za njihove godine...

 

Nije brzo, Travis svira bubanj u najboljoj formi, ni ostali ne zaostaju, ali džaba kad Halford ne može da otpeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ваљда ће доћи овде. Дугују нам на крају крајева. И Халфорд је обећао да ће нам надокнадити пропуст од прошле године. Надајмо се да несу празне речи то...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budimpesta bar da bude :rockdevil:

Zajebi, i dalje smaraju sa vizama, bolje kod braće purgera. :)

Realno duguju i Beograd i Zagreb, ali izgleda da je za oba i prodaja bila slaba, bar jedan od ova 2 da bude, biće dobro.

 

 

btw

Meni i nije nešto specijalno što će da sviraju ceo BS, dosta 3-4 pesme sa njega. Zavisi sad kako bi izgledao ostatak liste, ali šta znam, kada je sviranje albuma u celosti u pitanju, ja bih pre Nostradamusa nego BS. :) Jbg, taj album je nekako kao stvoren da se odsvira u celosti. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw

Meni i nije nešto specijalno što će da sviraju ceo BS, dosta 3-4 pesme sa njega. Zavisi sad kako bi izgledao ostatak liste, ali šta znam, kada je sviranje albuma u celosti u pitanju, ja bih pre Nostradamusa nego BS. :) Jbg, taj album je nekako kao stvoren da se odsvira u celosti. :rockdevil:

 

Samo sto bi onda bilo Nostradamus i nista vise a ovako ce biti ceo album i jos pesama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма шта не може Београд? Кад би то било једино одредиште њихово у овом региону знаш како би могло! :) Ако не овде онда на "Излаз" да се доведу. Само нека дођу!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema sanse da me neko ubedi da the cult ili whitesnake mogu da skupe vise od judasa, makar i u srbiji. kapiram da se prodalo malo karata, al jebem li ga koji su razlozi... tek je zesca nebuloza sa slayerom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam puno ljudi izvan metala koji su čuli za Maidene, pa i za neke daleko manje metal bendove, ali nemaju pojma šta je Judas Priest.

 

To je jako tuzno,i ide mi na nerve,ako su ljubitelji heavya mogli ici na Maidene,zasto nisu mogli i na Judase,nikad mi nece biti jasno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno zato što im ne odgovara tip heavy metala koji Judasi sviraju. Kad bi oni imali više fanova kod nas, automatski bi ih imali i Saxon, Grave Digger, Helloween, King Diamond... Maideni su nekako osobeni, malo koji bend podseća na njih, pa onda šira publika sluša samo njih, ove druge ne sluša.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno zato što im ne odgovara tip heavy metala koji Judasi sviraju. Kad bi oni imali više fanova kod nas, automatski bi ih imali i Saxon, Grave Digger, Helloween, King Diamond... Maideni su nekako osobeni, malo koji bend podseća na njih, pa onda šira publika sluša samo njih, ove druge ne sluša.

 

Mrzim takve ogranicene likove,samo to to to to to i to,i nista drugo,..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi trenutno vise voleo da cujem ceo Nostradamus nego Painkiller. Pretpostavljam da bi Halford dobio srcani udar nakon izvodjenja celog Painkillera (jos i kad bi svirali Living Bad Dreams :) ), mada ni Nostradamus nije toliko lak za pevanje, osecam da mu skoro nisu ispale oci od onog vriska na pocetku Nostradamusa (pesme) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema šanse da bi Halford izveo ceo Painkiller... Sviđa mi se ideja izvođenja Brittish steel albuma u celini, mada ja bih rado slušao i celog Nostradamusa live. Ako budu svirali negde u okruženju na toj turneji, biće mi nezaobilazna stanica.

 

Mada, opet, ja bih voleo da na toj turneji sa kompletnim Brittish steel ne sviraju ništa što je izašlo posle njega. Da bude nešto po sistemu Maidenovih early days. Tako bi mogli da opiče Tyrant, Victim of changes, Exciter, Burnin' up, Stained class i još neku perverziju. :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...