Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

па добро, не кажем да Икс Фактор и Виртуал Илевен лоше звуче. свакако да одскачу од осталих класичних Мејден албума, али мени су драги. али не може се побећи од чињенице да би боље звучали са Брусом. уосталом, ко год да је чуо уживо Кленсмен зна о чему причам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam gotivio albume s njim, ali samo albume. Za to nije kriv samo on, već i Tipton i Downing, koji su pravili takvu muziku.

To si bio napisao, sad sam se setio. To je bilo na onoj temi "Metal Faza".

Meni su ta dva albuma sasvim OK, ima tu dobrih pesama.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde podeli svoje misljenje sa nama

bas me zanima

Pazi, može da se gleda iz aspekta live nastupa, i iz aspekta studijskih albuma. Dok su radovi Maidena sa Blejzom bili dobri (posebno veličanstveni TXF), Jugulator i Demolition nisu među jačim materijalom Judasa. Ne krivicom Rippera, već činjenicom da su Tipton i Downing hteli da se prilagode modernom metal zvuku i tadašnjoj publici, kao što Prince već reče. A kada su koncerti u pitanju, Ripper se pokazao u najboljem svetlu, pristupom koji je potpuno drugačiji od Halfordovog, ali svejedno sjajnim glasom. Blejz ne može time da se pohvali.

 

Zato sam i spomenuo te aspekte gledanja. Ripper je svoj doprinos bendu dao uživo, Judasi su svejedno u njegovo vreme punili arene, dok je Blejz doprineo bendu (posebno u tekstualnom pogledu) najviše na The X Factoru, , koji je bio važan u daljem razvoju zvuka Maidena, hteli neki to da priznaju ili ne. A matter of life and death se savršeno nadovezuje na stil i tematiku TXF-a, a verujem da će im i sledeći album biti takav. :da:

 

Tako da su obojica bili dobri za svoj bend, ali na različite načine. :da: I dalje stoji da ih i Halford i Bruce poseduju, ali nebitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Halford je gotov, nema više onog glasa. Poslušajte samo Painkiller i Dissident agressor... :cry:

 

Poslušaj A Touch of Evil i završni deo pesme Hellrider. Nema tog glasa u kontinuitetu, ali s vremena na vreme ima itekako. Nisu sve pesme sa iste turneje, nešto je sa poslednje, nešto od ranijih godina. Uz to, čovek i dalje rastura kad su u pitanju tonovi iz srednjeg registra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...