Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=DBx9h-6vV4o

 

Strasna stvar, pogotovo intro i deo 2:59 - 3:10...

"To the gods of the north I pray"

"Follow the light the light, Just follow the light the light"

 

A krljacina kakva je "Ride Into Obsession" je objasnila neke stvari, kao i Hansijevo pevanje, onako agresivno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo saddobih novi Metal Hammer i Rock Hard (iz Nemačke oba magazina).

Guardianu su prvi za mesec juli u oba soundcheck-a, samo što u Rock Hardu uopšte nisu bili ubedljivi jedva da im je prosečna ocena bila 7,9, a Doomshines bio je odmah iza njih sa 7,7.

Nešto bolje su prošli u Metal Hammeru.

Uz to uz Metal Hammer se dobio i bonus CD live at Wacken 2007 plus Sacred first version.

Share this post


Link to post
Share on other sites

album je odlican ima za svakog po nesto,jesam fan boj i mogu opusteno da kazem kao i svaka njihova izdanja 10/10 nema greske

inace spot je isto megakul samo primecujem nesto malo gledanja tek 1.500 valjda a juce je okaceno :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Twista je sigurno bar nekoliko puta bolji. ne kažem d aje savršen, daleko od toga, ali sasvim je pristojan.

E, sad spot je onako, tema mi se malo ne sviđa, jedno je sigurno ne prati radnju Martina. Spot ima jako dobrih detalja, ali i onih lošijih, tako d arealno gledajući na potencijal moglo je biti bolje!

 

E, da i činimi se da su na kraju neki detalji izostavljeni koji su stvarno mogli da izgledaju na kraju prilično efektno, posebno kad Hansi ide kroz lavirint. Sećam se da su pričično tuda uložili u te trenutke i da su ih na kraju izgleda izbacili-šteta.

E, sad evo nekih kritika sa BG official foruma: previše liči na ''Ten Thousand Strong'' od Iced Eartha, ima ''gay'' momente, pogotovo kad Hansi mazi onog dečaka/momka:), Hansi drži lili-hip:)...

 

Ček evo šta smo izdvojili na BG forumu:

:meshuggah::rockdevil::mrgreen:

bgvideo.png

Edited by Despot!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ostavila utiske o albumu. Sve je ok uradjeno, ali jednostavno mi je nekako bledunjavo. Vidim da je to slucaj sa vecinom starih fanova, tako da kontam da nije do mene. Ne zadrzava mi nista posebno paznju. Ostarili su, rekli su odavno ono najbolje sto su imali.

Sto se spota tice, nista posebno, ali sam se svejedno najezila jer sam pomislila da sledi uskoro i nova turneja, jedva cekam da ih slusam opet uzivo :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ostavila utiske o albumu. Sve je ok uradjeno, ali jednostavno mi je nekako bledunjavo. Vidim da je to slucaj sa vecinom starih fanova, tako da kontam da nije do mene. Ne zadrzava mi nista posebno paznju. Ostarili su, rekli su odavno ono najbolje sto su imali.

Sto se spota tice, nista posebno, ali sam se svejedno najezila jer sam pomislila da sledi uskoro i nova turneja, jedva cekam da ih slusam opet uzivo :muzicar:

 

Турнеју одавно имају испланирано, али нажалост неће долазити у Србију...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, nije baš govno, ali definitivno je moglo bolje.

Milsim da bi bilo znatno bolje da su pratili radnju Martinove knjige, ali čisto sumljam d aje to iko i pročitao.

Još jedan dodatan problem za spot je što jako liči na ''Ten 1000 Strong''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...