Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Ja nisam u mogucnosti da kupim...moze li nesto da se sredi jel stvarno mi je frka da idem 15. a siguran sam da ih 16. za vreme Kinga nece biti...

...a mogu ti reci mnogo ljudi odavde zeli da ide...mozemo li da uradimo neki dogovor da ne bih cimao drugaricu QoD da kupuje i meni...?(Ovo je pitanje za Frubija)

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta serete. Pa prije godinu il' dvije u Budimpesti je na BG doslo jedva 500 ljudi - a oni su to smatrali vrhunskom posjecenoscu. Svirka je bila ok, istina nisam ja bio al jeste drug koji se ni manje ni vise nego slikao sa clanovima benda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja znam da ide pola ovog foruma ....rasprodace se karte u roku od sat vremena ako ljudi nisu ludi da propuste ovo!

Za trenutak sam pomislio da dolazi Iron Maiden ali onda se sjetih da je tema Blind Guardian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je Madjarska...ali kod nas dolaze po prvi put.

Pa o tome govorim. To je Madjarska (Budimpesta) - obavezna stanica na turnejama svih iole kvalitetnih bendova, a doslo tek 500 ljudi.

 

Nekada, prije 20 godina je islo Beograd>Budimpesta>Zagreb>Ljubljana a danas je Budapest>Ljubljana>Zagreb>Beograd, eventualno prvo Ljubljana pa Budimpesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, stribog nece stici da kupi kartu zato sto je gay, i zivi u selu. i onda nece ici na gardijane, ha ha! morace u ljubljanu, a ja ga necu primiti! e moj ti, sta se cimas, imace karata. rezervisi preko legacy-a, mislim da sam procitao na njihovom sajtu negde da za to nema problema. rekli su kao, bice karata.

Edited by Superius Deus

Share this post


Link to post
Share on other sites

To BYK:

To je karakteristicno za Budimpestu, SAxon ti je prodao nekih :

300karata tamo. Oni imaju cudnu publiku sto se tice tog Heavy/Power-a, kod nas je siutacija sto se tice toga drugacija. Kod nas se i dalje slusa : Metallica,Iron Maiden, Nightwish, Sonata,Hammerfall,Blind Guardian....

Kod nas Dimmu Borgir ne bi mogao da proda 5.000karata kao sto je uradio u Budimpesti 2002 ili 2003 ne znam tacno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To BYK:

To je karakteristicno za Budimpestu, SAxon ti je prodao nekih :

300karata tamo. Oni imaju cudnu publiku sto se tice tog Heavy/Power-a, kod nas je siutacija sto se tice toga drugacija. Kod nas se i dalje slusa : Metallica,Iron Maiden, Nightwish, Sonata,Hammerfall,Blind Guardian....

Kod nas Dimmu Borgir ne bi mogao da proda 5.000karata kao sto je uradio u Budimpesti 2002 ili 2003 ne znam tacno.

pe pa jebiga ovo je srbija , svi su naduvani i nakurceni i misle da su neki kurac , a na svirke ce da idu kurac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Misanthropil :

Ne mora ni to da znaci... Ima gomila blackera ali generalno imaju malo veci standard od nas , ali su naviknuti da idu na sve koncerte. Mada ni to ne mora da znaci :

D.Funeral/Naglfar su samo prodali 150-ak karata , dok bi kod nas prodali minimum 300 !

Jos jedan primer kada je svirao C.Forest, tamo su prodali 450.karata a kod nas samo 120. Tako da jebi ga...

Mislim da su mnogo privrzeniji odlascima na koncerte nego ljudi kod nas. A sve se cesce desava da su koncerti i u Budimpesti i u Segedinu, a desava se da budu samo u Segedinu... Ne znam sta da kazem videcemo vec....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...