Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

ja sam na machine head uneo kamericu u rukavu...ali me mrzelo da snimam, ponela me atmosfera.voleo bih da nabavim soulfly iz skc-a, video sam milion kamera a niko jos nije nabavio snimak, snimali su oni iz rts-a i iz metropolis-a, znam jer sam bio na ogradi pa sam pitao kamermane sa kojih su televizija...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost na ovom koncertu niko nece moci da unese kameru, fotoaparat takodje, mada ne sumnjam u nase fanove sto se toga tice icon_smile.gif.

pivopije.gif

icon_smile.gif e a ako unesemo kojim slucajem jer ce da nam oduzmu??? icon_smile.gificon_smile.gif

 

imam bre neki obicni bedni aparat ne moze da snima.....

 

dajte bre da unesemo .....mora da se zabelezi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu krajnje pozerski da ponesem sav kesh koji budem imao na Kingovu svirku i da pokupujem sav merchandise koji bude bio tamo.

 

Jeste da obozavam Gardijane,ali Kralj jednom dolazi

 

Sta cu za kartu,nemam pojma.Mislicu o tome 17. ujutru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se nadam da ce da karte budu od jutra ! Ja cu ih odneti sigurno, samo je problem sad sa stamparijom. Imamo specijalnu zastitu karte ce biti u zlatnoj boji videcete vec nesto specijalno, pa je malo problema bilo oko toga. No uzdamo se mi u nase stampare.

ajd potrudi se molim te da oko 10 odneses karte jer ja moram da stignem u skolu a i moram da kupim kartu.......stvarno , molim te!!!!!!

 

znaci ja cu da budem u bg-u u 10 , ako karata nema do pola 11 ja se vracam za kovin , znaci ne idem na cert ,zato pleasE!!!!

Edited by lake_bodom

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Frubi666 Mozda je sada kasno da pitam ali hajde posto me vrlo zanima.

 

U cemu je poenta u pustanju karata u prodaju 5 meseci pre koncerta icon_confused.gif i to dan pre koncerta King Diamond-a? icon_confused.gificon_confused.gif

Otkud sada meni kinta i za koncert Diamond-a i za karte koje sam (kao i vecina ljudi sa foruma), planirao da kupim cim se puste u prodaju. I dodaj na to put do Bg-a posto nisam odatle.

 

Da li je ovo samo da bi udarili qrac drugom promoteru ili ima i neku uzviseniji cilj?

 

Naravno, onu opciju da moze da se desi da koncert u medjuvremenu bude otkazan necu ni da spominjem jer se to "sigurno" nece desiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd potrudi se molim te da oko 10 odneses karte jer ja moram da stignem u skolu a i moram da kupim kartu.......stvarno , molim te!!!!!!

 

znaci ja cu da budem u bg-u u 10 , ako karata nema do pola 11 ja se vracam za kovin , znaci ne idem na cert ,zato pleasE!!!!

Ma jebes skolu. icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost na ovom koncertu niko nece moci da unese kameru, fotoaparat takodje, mada ne sumnjam u nase fanove sto se toga tice icon_smile.gif.

pivopije.gif

daaaa da da daaaaa icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Tako bilo i pred Destruction "Oduzimacemo foto-aparate"

 

..

 

Ne samo da su sevali blicevi na koncertu nego evo imam i dvd snimak istog icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Frubi666 Mozda je sada kasno da pitam ali hajde posto me vrlo zanima.

 

U cemu je poenta u pustanju karata u prodaju 5 meseci pre koncerta  icon_confused.gif  i to dan pre koncerta King Diamond-a?  icon_confused.gif  icon_confused.gif

Otkud sada meni kinta i za koncert Diamond-a i za karte koje sam (kao i vecina ljudi sa foruma), planirao da kupim cim se puste u prodaju. I dodaj na to put do Bg-a posto nisam odatle.

 

Da li je ovo samo da bi udarili qrac drugom promoteru ili ima i neku uzviseniji cilj?

 

Naravno, onu opciju da moze da se desi da koncert u medjuvremenu bude otkazan necu ni da spominjem jer se to "sigurno" nece desiti.

Meni stvarno ugovor ne nalaze da objasnjavam zasto karte pustamo pet meseci unapred. Kao i uvek kasnimo ! Do sada je prodato preko 300.karata za B.G koncert u Engleskoj npr. Pogledajte svude gde sviraju karte su vec odavno pustene u prodaju.

Nikako ne zelimo da sjebemo nekog drugog promotera, to se sasvim slucajno poklopilo. 15.maj je dobar datum jer je ponedeljak i tako to...

Kao i do sada ni jedan koncert nismo otkazali ne znam zasto bi ovaj. Ustvari znam, ako bude losa preprodaja karata organizator ima pravo da otkaze koncert, ili ako se desi ne daj boze nega saobracajna nezgoda itd. Mislim da nema potrebe uopste razmisljati o otkazivanju..

 

pivopije.gif

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes, pa da završiš u nekom šiptarskom haremu...

Dobro,u ovom kraju gde ja zivim je relativno sigurno stopirati,retko naletrimo na ludake....

A ja inače nikad ne bih smela da stopiram sama,daleko bilo icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif,jedino sa bratom,frajerom,ili drugovima,šta ja znam..mada u tom slučaju po sat vremena niko neće da im stane.....znaš,to ti je ona fora "prolaze kraj mene, ne vidi me niko,dal zbog kose il gitare.." icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif i onda mi se više isplati da pešačim. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...