Jump to content

Motörhead


lemmy sixx

Recommended Posts

Nema tu valjda ce biti super, Motorhead su odavno utvrdili da nemaju loseg albuma, i da je svaki sledeci dobar, evo recimo kod kiss of death mi se recimo dopalo/zacudilo sto su tako sredili produkciju, mnogo je cistiji zvuk, ovi raniji albumi su svi bili prljavi i dodavali su odredjen smek zvuku.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo kvantiteta, malo kvaliteta. Cenim bendove koji izdaju malo albuma, a svi su dobri. Em ti ne treba puno vremena da preslušaš diskografiju, em uživaš dok je slušaš. Pre ću sebe naterati da stojim na jednoj nozi na rubu krova Beograđanke, nego da preslušam celu diskografiju Motorhead-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne verujem da ima kretena koji seru po motorheadu? ima dobrih i losih bendova ali motorhead ne spada ni u jednu od te dve kategorije, oni su vanserijski bend, gledao sam ih dvaput, ali to je malo. da bog pozivi lemija pa ih overim jos koji put!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vanserijski. I Dream Theater treba da se pokloni njihovom muzičkom umeću.

Jbt. to sto nisu kompleksni ne mora da znaci da su los bend. Ja ne znam sta ti hoces, da dodje ceo sumski gothic orkestar sa frulama pa da budu vanserijski?! Ajde cuti, 'leba ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vanserijski. I Dream Theater treba da se pokloni njihovom muzičkom umeću.

 

puca mi kurac za dream theater, ne slusam ih. ali ne idem na njihovu temu da kenjam kako sam cuo dve pesme i da mi se ne svidjaju. niko te ne tera da slusas motorhead, zato ne smaraj! kakvo muzicko umece, koje su umece imali ramones ili the clash, ako si ti cuo za ove bendove uopste... :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vanserijski. I Dream Theater treba da se pokloni njihovom muzičkom umeću.

 

Ajde ti strucnjace,kada vec pravis takve kretenske komparacije,pitaj momke iz Dream Theater sta oni misle o Motorhead-u.Iznenadices se odgovorom.A ti pre nego sto pocnes pljuvati po nekome,potrudi se da poslusas sta on svira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušao sam ih dovoljno da mogu da procenim kakvi su. Pošto neko pomenu Ramones, rekao bih da je dobro poređenje. A za Dream Theater znam da slušaju svakakve gluposti, da su hvalili Coldplay i da je pevač nosio majicu Napalm Death, tako da nije čudno ako cene i Motorhead.

Share this post


Link to post
Share on other sites

For your information, pevach NDeatha svojevremeno nastupao uzivo sa Dream Theatre-om za "Damage Inc". A i bend chija je spomenuta pesma, dosta voli 'head kad smo vec kod toga :) Sve je to jedan lepi metal krug.

Edited by Aleksandar Čubrilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za Dream Theater znam da slušaju svakakve gluposti,tako da nije čudno ako cene i Motorhead.

 

Ma ti si najpametniji covek na svetu...99,9% ljudi u svetu metal muzike voli i ceni Motorhead,ali samo ti si covek koji je video svetlost,a mi svi ostali smo zarobljeni u tunelu.Ti si budala.

 

I sto rece Ultimate,'ranimo ga bezveze.Nek' lupeta budala.Pustite ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam tacno kada je izasla,ali ima sigurno 5 godina,ako ne i vise.

Motorhead i Partibrejkersi?Nisam znao za to.Odlicna kombinacija!

Samo da ti kazem da to nije bila bas najsretnija kombinacija,koliko ja god volio i cjenio Partibrejkerse bili su na pogresnom mjestu u pogresno vrijeme,u publici je bilo mirmo osim 3 frajera koji su skakali ispred bine u SA,u BG nesto bolje ali isto vise nego hladno. Da je svirao neko od tadasnjih HM bendova npr.Annathema,Heller ili Bombarder mislim da bi bio haos.

 

Sjecam se i ja toga incidenta i te njihove posjete. Sjecam se da su gostovali na omladinskom radiu Sarajevo i bio je live intervju i slusaoci su mogli zvati i postavljati pitanja. A knjiga je izasla mislim 2002 u prvom izdanju.

Slusao sam taj omladinski radio da bih saznao cijenu ulaznice.

Najace je bilo kad su dan prije koncerta nazvale neke tri babe koje rade u nekoj samoposluzi u Sarajevu da pozdrave Lemija i Fila koji su bili gosti emisije i jos su porucile pjesmu Rock`N´Roll :)

 

Knigu sam uzeo evo ima 2 godine i uspio sam procitati prvih 50 strana,mada ne sumljam da je dobra,sama scena kad Lemi injegov jednoruki ortak tucaju one ribe u sijenu je za 10 :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tucanje u senu :) Ma Lemmy je zakon

 

Partibrejkersi nisu bili losi u Beogradu , Mada su mogli i neki drugi bend da ubace

 

Kao iste te godine par meseci kasnije pred Alice cooper su bili pergament .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto nesto sa tobom ne bi bilo u redu? :uhoh: Pa velika je razlika izmedju toga da ti se nesto ne svidja i da ides okolo i kenjas po tome.

 

Samo da ti kazem da to nije bila bas najsretnija kombinacija,koliko ja god volio i cjenio Partibrejkerse bili su na pogresnom mjestu u pogresno vrijeme,u publici je bilo mirmo osim 3 frajera koji su skakali ispred bine u SA,u BG nesto bolje ali isto vise nego hladno. Da je svirao neko od tadasnjih HM bendova npr.Annathema,Heller ili Bombarder mislim da bi bio haos.

 

Hmmm,pa neznam bas.Brejkersi su po zvuku mnogo blizi Motorhead-u od navedenih bendova.A i realno,masa uvek ocekuje poslednji bend,predgrupe uvek losije prodju.Doduse,sada je tako,neznam kako je bilo u to vreme.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Knigu sam uzeo evo ima 2 godine i uspio sam procitati prvih 50 strana,mada ne sumljam da je dobra,sama scena kad Lemi injegov jednoruki ortak tucaju one ribe u sijenu je za 10 :rockdevil:

 

To je dobra scena, poslije tom tipu neka zenska skine tu umjetnu ruku i podje ga ganjati i udarati sa njom. :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...