Jump to content

Motörhead


lemmy sixx

Recommended Posts

Pa sto nisi marsirao?To bi bilo lepo videti,lika koji marsira ulicom i peva:

 

I am the one, Orgasmatron, the outstretched grasping hand

My image is of agony, my servants rape the land

 

Garant bi odmah bela kola dosla po tebe i dvojica cikica u belim odelima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sto nisi marsirao?To bi bilo lepo videti,lika koji marsira ulicom i peva:

 

I am the one, Orgasmatron, the outstretched grasping hand

My image is of agony, my servants rape the land

 

Garant bi odmah bela kola dosla po tebe i dvojica cikica u belim odelima. :)

 

 

Pa el kazem gore da jesam..dodushe samo par stihica, onda ovi moji krenuli da me stishavaju :)

 

...And still you play the sycophant and revel in you pain :rockdevil:

 

A za tu vest...ako je Metal Masters u Srbiji, pushtam kosu nazad :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam malopre novosti, ničeg o Motorheadu. Ili zezaš ili sam ja stvarno ćorav. Ako se ispostavi da je ovo prvo, dođeš mi 30 kinti. :)

 

Malo si corav :D

Pise o rok bastionu na Petrovaradinskoj tvrdjavi, u podnaslovu pise da planiraju da dovedu nazareth, Deep Purple, jos par velikih imena...a dalje u tekstu, gde nabrajaju bendove, stoji i Motorhead! E sad, da li ce biti sta od toga...videcemo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.rockbastion.rs/

Thursday, 10 July 2008 15:14

 

U podnožju Petrvaradinske tvrđave na prostoru «ROCK BASTIONA» - poslednjeg uporišta Rock and Rolla, posle izuzetnih koncerata «Atomskog skloništa» i «Statusa Quo» uspešno se nastavlja do daljnjeg, kako je prvobitno i planirano.

 

Obaveštavamo Vas da je na gore pomenutom prostoru Petrovaradinske tvrđave od danas 10.07.2008 postavljen VIP kamp za sve zainteresovane posetioce, lociran u neposrednoj blizini centralne bine aktuelnog muzičkog festivala u Novom Sadu.

 

VIP kamp je jedinstven u Srbiji i nudi pogodnosti kao što su: bežični internet, topla voda, električna energija, udoban smeštaj za odmor, obroke i sigurnosne sefove za odlaganje vrednih artikala. Takođe u ponudi je i ugostiteljski deo objekta i prigodan zabavni muzički program tokom dana. Namenjen je svima koji žele da budu deo Petrovaradinske tvrđave, neprestani deo festivala i sjajnog koncepta mešavine mirnog odmora, udobnosti i zabave. Bitno je da napomenemo, da nam je zaista žao što pogodnosti kampa nisu ostvarene po prvobitnom planu, ali zbog situacije u kojoj smo bili proteklih nekoliko dana, na žalost nismo uspeli planiranu koncepciju da izvedemo do kraja. Ovog puta svim kamperima želimo dobrodošlicu i sjajan provod tokom boravka kod nas.

 

Nakon toga «ROCK BASTION» nastavlja sa nizom izuzetnih muzičkih događaja, a pre svega, promovisanjem i višim plasmanom svih zapostavljenih muzičkih pravaca u Srbiji. Trenutno su u planu brojni koncerti kako domaćih, tako i inostranih Rock sastava, kao što su: Nazaret, Juraja Hip, 10 Years After, Deep Purple, Motorhed, Van Gog, Riblja Čorba, YU grupa i mnogi drugi. Takođe pozivamo i mlade, autorske, neafirmisane Rock sastave da šalju svoje demo snimke na [email protected] e-mail address is being protected from spambots, you need JavaScript enabled to view it i mogu dobiti šansu da se oprobaju na živim nastupima pred publikom na profesionalnoj bini. Pozivamo i Vas da obavestite javnost da svi zainteresovani građani, ljubitelji Rock and Rolla, kao i ostalih zapostavljenih muzičkih pravaca u Srbiji, mogu da glasaju za bend koji bi želeli da čuju na www.rockbastion.rs, a mi ćemo se truditi da svima izađemo u susret.

 

 

 

Sa poštovanjem,

 

Milana Nenin, PR 064 640 79 89

 

to je ovo, iza toga stoji maxa catovovic, on cesto najavljuje koncerte koje nije ni bukirao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Rock out with your cock out :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Ahahahah, taj stih je keva, odmah sam zgotivio pesmu. Verovatno mi je omiljena na Motorizeru, kratka ali jasna. Ostali favoriti: English rose, The Thousand names of God, WheN the eagle screams, Heroes, Back on the chain, Time is right, Burried alive i One short life. Prve dve pesme su mi malo dosadnjikave... Ali u celini je album jedan od najboljih ove godine.

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao da par puta preslusam novi album, po obicaju prase iz sve snage, nema tu sta da se prica mnogo, a i zakon je trajanje albuma - 39 minuta! U duhu stare skole i nekih ranijih izdanja! Stvarno nemam zivaca za dugacke albume od po sat i kusur vremena.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...