Jump to content

Motörhead


lemmy sixx

Recommended Posts

У Дубајиу има металаца? :)

Гарант има да свирају у Бурј Ел Арабу ... има добре шушке да легну на рачун. А убитачно-мешана комбинација, Лемија ми.

 

Nisi gledao Global metal. Na taj jedini festival tamo u centralnoj/istochnoj Aziji dodju svi metlaci iz Azije(iskljucjuci Japan), i okolnih drzava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je ipak bilo malo tog "tezgaroskog" momenta,ali nema to toliko veze sa nama,i na drugim koncertima je lemi gresio (pogresi strofu,ne otpeva pola refrena,itd).ali,to se ne desava kad se koncert snima,jel :rolleyes: miki i fil su svirali iz sve snage,lemi vise ima onaj "zabole me" stav-ako pogresi negde,i treba tako.da je srece pa da sviraju ovde redovno,mogli bismo da uporedimo.koliko pamtim ozvucenje nije bilo najbolje,ali tad stranci nisu ovde mnogo svirali,kvalitetnije ozvucenje je postalo standard kasnije (ali ne i pravilo).

trenuci za pamcenje:panduri koji ispred dragstora opusteno pricaju s nama,sacrifice drum solo,lik koji me je prakticno podigao na tribine posle koncerta (hvala mu do neba!),skinsi koji su uzivali u koncertu,sjajna atmosfera,butleg ocajnog kvaliteta na dva diska...i matori lemi koji je izgledao u dlaku isto kao pre 20 godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

trenuci za pamcenje:panduri koji ispred dragstora opusteno pricaju s nama,sacrifice drum solo,lik koji me je prakticno podigao na tribine posle koncerta (hvala mu do neba!),skinsi koji su uzivali u koncertu,sjajna atmosfera,butleg ocajnog kvaliteta na dva diska...i matori lemi koji je izgledao u dlaku isto kao pre 20 godina

Za mene je citav taj dan kad je Motorhead bio na Tashu jedan veliki trenutak za pamcenje, ali bih ipak izdvojio scenu olesenog klinca od 14-15 godina koji sjedi pred kapijom Tasha naslonjen na zid, sav u vlastitoj povracotini i histericno se dere: "Ivaneee, Ivaneee!". Pomislio sam kako je i to prateca karakteristika takvih desavanja.

Bio sam isuvise ushicen i uzbudjen tokom tog koncerta da bih ga mogao objektivno porediti sa koncertima stranih bendova koji su kasnije odrzani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam. meni je tako loš utisak ostavio, mislim znam ja da on ima bmk attitude, zato ga i gotivim ludaka matorog, al momci bre ono je u par navrata stvarno bilo loše... okej bila sam na tribinama to takođe utiče na zvuk-doživljaj, ali svejedno...

 

 

 

sećam se skinsa bili su cool

 

 

 

a za pandure - na koncertu metallice na primer, svi su klimali glavama k'o jedan. valjda ih tamo šalju na koncerte najpre na dobrovoljnoj osnovi šta li? ;) simpa.

 

bilo kako bilo, danas uđem u taksi i taksista sluša louie oh louie... oh baby.. we gotta go .. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

K'o što reče Krostić, 202-jka. Nisam slušao od početka, samo znam da u jednom trenutku reče Olga nešto tipa "dakle gledamo AC/DC tamo negde u maju, a Motorhead na Exitu". Inače mislim da je juče ili prekjuče baš pročitala poruku, neko pitao da li je istina da Motorhead svira na Exitu, i ona reče da će da se raspita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doslo je vreme da objave bar jedan bend za EXIT. Eto nek bude Motorhead prvi ako je tacno.

 

Ja sam se vise nadao da ce doci Heaven And Hell ali moze i Motorhead

 

EDIT: kad smo vec kod toga:

 

MOTÖRHEAD has scheduled the following dates:

 

Mar. 06 - UAE, Dubai Desert Rock, Festival

Apr. 10 - Argentina, Buenos Aires, Estadio Malvinas

Apr. 15 - Brazil, Goiania, Clube Jaó

Apr. 17 - Brazil, Recife, Chevrolet Hall

Apr. 18 - Brazil, Sao Paulo, Via Funchal

Jul. 02 - Romania, B'est Fest / Bucharest, Romexpo

 

Skroz je moguce da svrate i kod nas u julu kad su Rumuniji 2.

 

Edited by BLACK

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...