Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

jaaaaaako me opusta to... Bavim se digitalnom fotografijom, znaci i digitalnom obradom... Dugacak, ali za mene vrlo opustajuci posao 233.gif

Mrzi me da pisem. Eto, sve ovo... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista posebno. Canon PowerShot A60... Uskoro bi trebalo da nabavim tele-konvertor za zoomiranje i jedan wide-konvertor, ali je to malo skupo, pa cu pricekati icon_smile.gif

 

evo linka za galeriju

 

LINK ZA GALERIJU

 

eh da, takodje planiram da uzmem neki iz G serije canon-a, ali kasnije. kada se jos malo naucim na ovome... Mozda i neki Fuji dodje u obzir, neki polu-profi icon_da.gif

Edited by Gothic Angel

Share this post


Link to post
Share on other sites

crno-bele su zakon...

 

jel imate neke dobre aparate?

Ja imam neke baš baš matore one sa mehom i nekim preskupim filmovima, sa njim još neznam da radim, ali imam polu prof sa kojim trenutno se igram, a dok sve to ne naučim radim abstrakcije koje slikam gotovo čitav život(jedan od radova je i moj avatar...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista posebno. Canon PowerShot A60... Uskoro bi trebalo da nabavim tele-konvertor za zoomiranje i jedan wide-konvertor, ali je to malo skupo, pa cu pricekati icon_smile.gif

 

evo linka za galeriju

 

LINK ZA GALERIJU

 

eh da, takodje planiram da uzmem neki iz G serije canon-a, ali kasnije. kada se jos malo naucim na ovome... Mozda i neki Fuji dodje u obzir, neki polu-profi icon_da.gif

Najvise mi se svidjaju

BIg Happy But Yet So Quiet Mulberry Tree i Father's glasses...

bas su dobre... svaka cast !

Share this post


Link to post
Share on other sites

bice uskoro jos novih fotki icon_smile.gif

Do jaja ! Obavezno sibni post da su stigle...

Taj sajt je stvarno genijalan... nesto sam gledala sada, slike smo fenomenalne ! Ne znam, meni sve ovo izgleda savrseno, bas mi je cudno da je to pravilo neko ljudsko bice...i to ljudsko bice, sa tjakanom beretkom... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

postavljene su jos dve icon_smile.gif

 

Ljudsko bice? Tjakano? beretka? Damn, o cemu ti to?

Ma slike su mi toliko dobre, da mi je cudno da su ih ljudi stvorili...

a neke od njih si ih stvorio ti... icon_da.gif

A ovo ostalo govori o mojoj potrebi da ti ukradem kapicu koju si prosetao sad vec zatvorenim, kst - om... ali nisam mogla da je dohvatim... DOH ! icon_smile.gif

 

Cek da vidim te nove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ću da budem iskrena, kao i uvek icon_mrgreen.gif

od svih fotografija, pažnju mi je privukao rad "father's glasses" icon_rockdevil.gif

a ostale fotografije su... um... obične? dobro, "Sank...so sad... " ima neku tragičnost u sebi icon_mrgreen.gif

 

volim fotografije koje prikazuju ono što ne prikazuju icon_mrgreen.gif

Father's Glasses sam slikao oko 30 puta i ovom nisam sasvim zadovoljan.... To cu jos da radim 233.gif

 

A ova sa kolima, pa slikama je sa Sajamske strane keja, posle starog zeleznickog mosta icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...