Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

lepo, nisam ga jos skinuo sa neta icon_mrgreen.gif

 

Nego je si li ono na fotografiji na vrhu strane ti?

ja prosle godine icon_da.gif tacnije, pre 4 meseca... >>>>>>>>>>> NE NE NE, pogresno sam te shvatila!!!! heheheheh... mislila sam na deviantart stranu!!!

 

ovo sam ja ,a evo je crno-bela verzija koja je takodje ok

 

 

sto pitas?

Edited by NeSlusamMetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ono udjes u galeriju klasika. Samo stavi tamo na dnu da prikazuje slike od 640x480 pa na dalje icon_smile.gif)

 

A ono nije bila beretka negoirska kapa za golf mhihi.gif

 

P.S. A koje sam to ja neljudske slike napravio?? 233.gif bas me interesuje mhihi.gif

aaaa...pa ti bas mislis da sam retard, je li ? icon_wink.gif

 

Cek cek, moram jos malo da ih proucim, pa da izbacim svog favorita... ne moze to tako, eto sutra cu to fino da pregledam... onako natenane. icon_mrgreen.gif

 

Ja osstajem pri beretki. icon_da.gif Ali u svakom slucaju, mnogo je tjakana ! icon_cool.gif

Eeeee, pa slikaj nju, ona je toliko dojajna, evo vec ima par meseci kako samo o njoj mastam ! icon_mrgreen.gificon_smile.gif

 

Sutra cu da ti kazem koje si to neljudske slicke stvorio...polako, sutra cu fino to da ti obrazlozim. icon_da.gif

 

Nesto sam u frci a vi ste mnogo brzi za mene, pa sam malo iszgubila tok rasprave... doh !

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije sređivanje slike nabacaš 5-6 filtera i to je to...Ja po jednu običnu sliku radim i po 2-3meseca i uvek mi deluje nedovršeno...

A onaj efekat bi rekao da se postiže sa layerima+par bloor-ova i ona cetka koja ima opciju prsta na papiru(pozaboravljao sam kako se sve to zove u PS-u)Ali ono nije teško izvesti... icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, lepo rečeno.

 

Blurovanje se odmah vidi da je sređeno. Vidi se i da je koloritet sređivan ali to stvarno ne znma da radim (analiza histograma i ta sranja jebiga).

 

Meni je najgore kada uradim svoju fotku i kada mi ljudi kažu da je sredim u p-shopu. Nekima je previše siva, drugima smeta što sam "zahvatio previše neba", trećima je super. I na kraju ostavim takvu kakvu sam je uslikao!!!

 

Inače, u p-shopu nisam radio jedno dve godine tako da mi izbledelo koji je koji filter, ali imam dobar tut za ta sranja tako da mogu da obnovim gradivo vrlo lako:) Al' me mrzi:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...