Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

Pošto ću vjerovatno odustati od Szigeta ove godine, reko' da barem te pare potošim na nešto podjednako korisno. Imaću oko 350eur na raspolaganju. Što mi je činiti? Da mi neko predloži neki link sa prodajnim mjestima u BG ili PG? Ili da mi jednotavno predložite neki aparat? Ja sam ranije tipovala na Olympusov c-770 ultra zoom, mada sam u poslednjem RE Fotu vidjela Nikonov Coolpix P5000, mada je on malo skuplji.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ok to nego me cudi da si ga tek sada "nasla". Cela Srbija bila izlepljena plakatima za isti... svaki nas foto sajt koji prodaje aparate bio pun slika... svako ga nosa okolo. Pa zato :lol:

 

Ovo govori zašto sam bila neinformisana.

 

Na kraju, posle 5 sati buljenja u komp, dvoumim se između ovog što sam ti rekla i http://www.pcfoto.biz/canon/canon-s3.html

Evo i sličice, a potom i recenzije: camerafrontangledem6.jpg

(http://www.dcresource.com/reviews/canon/powershot_s3-review/)

 

 

What do you think? Koji mi je bolji? Ja ipak mislim da je ovaj prvi, ali s obzirom da vrlo malo znam o fotoaparatima...

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi sine, smoki dobija ukuse svega i svacega, sira, paprichice, josh ce stark da napravi proizvodnu liniju koja ce da bude sperm flavored za nimfomanke i podredjene homoeroticare, al' ce se narucivati anonimno posto nismo toliko liberalni da udjemo u radnju i trazimo sperm flavored chips....

Share this post


Link to post
Share on other sites

narucivace DF javno i anonimno za ostale, kome ustreba :)

 

 

ne sekiram ja za to..

 

 

na kraju, 450 dolara je sica za smoki, za neke koji to imaju preko tudje grbace.

 

 

dosta zajebancije sad..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ti je Double Fire rekla taj Fuji ti je sad hit (best buy) jos malo ce poceti u Smokiju da ga dele...

 

Pa što reče Blondie, Smoki bi onda mog'o priuštiti rijetko ko...

 

Pitala sam drugaricu koja se bavi profi fotografijom da mi ga ocijeni i pohvalila ga je. Može da se ravna sa nižim u rangu DSLR aparatima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman uzmi ga, jebes ostale :)

Meni samo svaki put krivo kad ga neko uzme jer volim da vidim da ljudi kupuju neke razlicite stvari, ali ako bi da das najvise toliko para onda ti jeste best buy :da:

 

I dalje se dvoumim dal da uzimam dslr... Mislim, to je bar 4x teze od mog aparata kojim cesto slikam jednom rukom i pod cudnim uglovima, za sta mi treba flip out and twist displej koji ovi cenjeni snobovski "profi" aparati nemaju. Ne znam, valjda se podrazumeva da ako sam profi i dala sam 2000evra za aparat treba da lezim do nosa u blatu ako hocu nesto pri zemlji da slikam. Ili mozda "profi" likovi ne slikaju pri zemlji... Sta god, ne menja mi se moj aparat :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očigledno ne želiš da kupujš dslr, jer mu već u jednom postu nađe nekoliko mana.

Uostalom, ko te tjera da ga kupuješ? Koliko sam skapirala, ti ne studiraš fotografiju, pa samim tim, profi aparat ti nije preko potreban.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...