Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Elem Dorijan Grej je do jaja knjiga (posebno obratiti na definiciju umetnika i umetnosti u predgovoru! icon_wink.gif

 

Inace citam Tolstojevskog icon_smile.gif Zlocin i Kazna majko mila ta knjiga odishe pomalo Kafkinom atmosferom (ko je citao Proces razumece), ali jako analiticno delo u kome student ubija babu otima joj lovu i na kraju odlazi u Sibir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem Dorijan Grej je do jaja knjiga (posebno obratiti na definiciju umetnika i umetnosti u predgovoru! icon_wink.gif

 

Inace citam Tolstojevskog icon_smile.gif Zlocin i Kazna majko mila ta knjiga odishe pomalo Kafkinom atmosferom (ko je citao Proces razumece), ali jako analiticno delo u kome student ubija babu otima joj lovu i na kraju odlazi u Sibir.

ja sve hocu da procitam zlocin i kaznu ali mi se neshto neda! Inace ocarana sam ruskim piscima i samom Rusijom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

les fleures du mal & spleen de paris (2 u 1 zuba.gif ), bodler, iliti baudlaire, ako cemo po francuski zuba.gif, odusevljena sam sto sam nasla dvojezicno izdanje wub.gif

Bodler je ql. icon_da.gif

 

Bukowski-Post Office

ovu knjizicu sam procitala kod drugarice na rodjendanu icon_smile.gif tolko je bilo zanimljivo icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...