Jump to content

Radiohead


SRLE

Recommended Posts

definisi mi 'pravilno' shvatanje radiohead -a.

Хтео сам да кажем да само Том,сигурно зна о чему је која песма,а да нама,обичним смртницима,остаје само нагађање и прављење сопствених трипова.

Edited by CrniBombarder

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Hail to the thief je @#$%beno dobar album......nemam obichaj da slusham ovakvu vrstu muzike ali stvarno moram da priznam da je album mnogo dobar (moj rechnik je danas neobichno bogat epitetima icon_smile.gif )...ne znam za vas ,ali su meni Radiohead uvek delovali nekako futuristichki ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jos nisam slusao hail to the thief..

kada sam video spot i pesmu there there toliko sam se razocarao..

a i uplasio me nikola vranjkovic kad mi je rekao da je sranje.. (a on je ipak jedan od najvecih fanova.. uzimajuci u obzir koliko ok computer uticaji izbijaju iz njegovih radova)

 

meni je ok computer neprevazidjen u svakom pogledu

kid a je odmah posle njega - bruka u smislu koliko se sam bend odrzao u smislu OGROMNOG pritiska koji su imali nakon proglasavanja ok computer-a za "najbolju i najvaznjiju ploce u poslednjih ko-zna-koliko godina" od strane cele kug(l)e zemaljske..

a oni sve lepo izjebali i umesto ok com2 snimili elektroniku (koja je bruka)

 

btw, gledao sam neki bbc live i ovaj bend jednostavno mora da se vidi uzivo

onaj ludi gitarista ima celu jebenu telefonsku centralu i tv pa se drka s tim..

 

najbolji od 'najvecih' (velikih) bendova na svetu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene su oni najznacajniji Engleski bend 90-ih.Tomov vokal je iskopiralo milion ostalih bendova tipa Muse,Coldplay....Vrhunac su dostigli sa O.K. Computer i na vrhuncu popularnosti kada su razni likovi tipa Justin Timberlake poceli da izjavljuju kako slusaju Radiohead jer su in,poceli da polako prelaze u underground i prave muziku koju oni vole i koju ostali ne mogu da slusaju i to je za postovanje.Skoro sam gledao Glastonbury 2003 i Climbing up the walls,Fake plastic trees.... su odlicni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene su oni najznacajniji Engleski bend 90-ih.

I ja bih rekao... Suede, Pulp i Blur su odmah iza po znacaju... Oni su odrzali scenu, ali Radiohead je OK Computerom probio granice koje niko nije sanjao. Album 20 godina ispred vremena, znalo se to 1.jula 1997. icon_smile.gif

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

slusao hail to the t.

 

nijesam zadovoljan.

ima dobrih pesama, ali.. prva 2 singla su najlosije pesme na albumu. 2+2 je dobra, kao i the gloaming i onih nekoliko na kraju.. medjutim, imam neki osecaj nedovrsenosti dok ga slusam..

 

jebemliggah

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...