Jump to content

Stryper


Sentenced

Recommended Posts

Danas sam video u nekim novinama (sranim) da su objavili (posle 100 godina) (novi?) album 'Reborn'.

 

Ko zna na sta,posle svih ovih godina,to zvuci ph34r.gif

Само је једно 100% сигурно, а то је да је хришћенски оријентисан.

Него, прчитах скоро на једној компилационој плочи из 80-тих, на којој је заправо представљан Testament, да су урадили турнеју по европи са њима 1987. Тотално прогресивно лудило! Може ли неко да замисли ту лудачку комбинацију? Мени је стварно тешко.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само је једно 100% сигурно, а то је да је хришћенски оријентисан.

Него, прчитах скоро на једној компилационој плочи из 80-тих, на којој је заправо представљан Testament, да су урадили турнеју по европи са њима 1987. Тотално прогресивно лудило! Може ли неко да замисли ту лудачку комбинацију? Мени је стварно тешко.

Zamisli samo publiku na tom koncertu icon_smile.gif

 

Kako su ti hrišćani pristali da sviraju sa testamentom?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Само је једно 100% сигурно, а то је да је хришћенски оријентисан.

Sto ga svrstava u white metal orangelistening.gif

Него, прчитах скоро на једној компилационој плочи из 80-тих, на којој је заправо представљан Testament, да су урадили турнеју по европи са њима 1987.

A je??? icon_surprised.gif

Zamisli samo publiku na tom koncertu icon_smile.gif

Da icon_smile.gif

Може ли неко да замисли ту лудачку комбинацију? Мени је стварно тешко.

Kako su ti hrišćani pristali da sviraju sa testamentom?

Ne znam,i meni je vrloooo tesko da zamislim tu kombinaciju ph34r.gif

 

@RNA:Je si ti siguran da je u pitanju TAJ Stryper,da nije mozda neki drugi (ako su uopste postojala 2? ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

To je taj stryper...Inache svi su svirali za pare,mislim ako pogledate malo bolje za dobre pare svako bi otishao u grand...Mozda Stryper i nekome i nije neki band,ali ako cemo tako zasto su u Americi bili popularni vishe od Dokkena i Ratta,sigurno zato shto su loshiji,i don't think so...SVE JE TO JEBENI HARD ROCK,MRZIM RECH GLAM,ako malo bolje pogledate,te kose i tu foru je 80-tih imao i band KING DIAMOND,pogledajte Andyja na slikama i sve ce vam biti jasno...Inache poshto sam vernik,kontam stryper prichu...vadili su kilo stvari iz biblije i tako to,ali i meni nekad znaju biti ljigavi,ali malo je takvih pesama,ja sam rocker,a to je hard rock...tako da...ono...jbg neko ih voli,a neko ne!Imam ja plochu In god we Trust!A to za balade je tachno,mislim muzichki su do jaja i stvarno za muvanje pichaka je to vrh,ali nekad znaju takve balade da smetaju,a nekad i da rastuze,ali bas i to jeste fora,jbg promenljivost je deo zivota,heheheheheh kako kenjam...Sve u svemu ovo je jedan veoma zanimljiv HARD ROCK bend,chak im je i gitarista OZ FOX do jaja ima lik neki svoj veoma chudan stil i veoma poshtujem shto nisu menjali postave...

 

 

icon_smile.gificon_wink.gif

 

 

 

:Toplochokoladopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Ponovo kazem, likovi su po svakom albumu imali po 2-3 do jaja pesme, ali baladice su stvarno bile smesne. mene nikako nisu mogle da rastuze, samo su mi izazivale jak nagon za povracanjem. A na tim dobrim pesmama su gitare bile za ne poverovati! Recimo, 'Soldiers Under Command'? Kakve ona veze ima sa 'Together As One', sa kojom se nasla na singlu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Само је једно 100% сигурно, а то је да је хришћенски оријентисан.

Него, прчитах скоро на једној компилационој плочи из 80-тих, на којој је заправо представљан Testament, да су урадили турнеју по европи са њима 1987. Тотално прогресивно лудило! Може ли неко да замисли ту лудачку комбинацију? Мени је стварно тешко.

Gledaosamu Ponedeljak na MTV Headbanger balls i radili intrvju sa Testamentom.

Pitanje je bilo: Koja je najcudnija stvar koja s desila Tetamentu?

Odgovor: Svirali smo sa Stryperom 1987. godine.\

Stryper su imali pravilo u backstage da nema pica, cigara...., naravno ovo iz Testamenta su sva pravila batalili.

Kada je valjda pevac Stryper usao u sobu istog trenutka je i izasao iz iste.

 

A da Styper je najvece sranje koje sam cuo u zivotu, bar sto se tice rock i metal muzike.

Edited by Wild_Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 years later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...