Jump to content

Fear Factory


Recommended Posts

Nabavio sam Archetype icon_rockdevil.gif prije jedno mjesec dana.Vrh album.Najjaci FF posle Obsolete.Odavno nisam cuo ovako dobru ritam sekciju.Riffovi su kratki ali jebitacni musik19.gif obozavam takve riffove.

Kvalitet albuma opada posle 6. pjesme ali ne puno.Nirvana cover je skroz dobar icon_rockdevil.gif

Tekstovi su i dalje vrhunski bez ikakve filozofije oko znacenja.Straight in the face...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Oooo jedva ih nadjo.Moji vechiti favoriti.Bubnjar je mashina..produkcija razvaljuje, nemam rechi hvale za bend.

Meni su Demanufacture,Obsolete i Digimortal najbolji albumi.Ne preferiram njihove techno obrade.

Gledao sam spot za cyberwaste i odlichan je.

Mada shto se pesama tiche Zero Signal i Damaged su mi neprevazidjene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Ne znam koj aje od 3 teme Fear Factory najaktivnija, pa sam na pretrazi uzeo ovu sa najvise postova.

 

Novi album "Trangression" se pojavio i prilicno mi je lepo legao , s obzirom da FF ne slusam posle "Demanufacture" izdanja. Na novom albumu napravljen je stvarno raznovrstan mix svih njihovih faza. Mene je najvise odusevila obrada U2 "I Will Follow" koja me stilski nevidjeno podseca na albume Voivoda Angel Rat i NothingFace, koje ja naprosto obozavam. Znaci, ima par pesama samo sa cleanom, melodicne i pevljive, par przacina u najklasicnijem FF stilu, tu je i obrada pesme Millenium od Killing Joke. Elektronika je svedena na minimum. Ima dosta industrial prizvuka, ali je malo sinetetike,a vise stare dobre gitarske svirke.

 

Mislim da je ovo veoma dobar album i da ce se fanovima svideti.

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd kad vec udavih sa izvjestajem sa Gigantour (26. jul - sacramento, CA) u kome su ucestvovali Bobaflex, Dry Kill LOgic, Life of Agony, Symphony X, Dream Theatre, Nevermore, Megadeth (o svim tim bendovima vec pisah na njihovim temama) i Fear Factory, evo par utisaka i ovdje..

 

 

Fear Factory su nastupili na velikoj bini na kojoj je prethodno svirao Nevermore.. Od svih bendova, izuzimajuci Megadeth koji su naravno biti headlineri - Fear Factory su bukvalno oduvali sve.. ni priblizno takav utisak nije ostavio Dream Theatre. ok, sastav publike je bio malo na strani FF, no u svakom slucaju - zapazen i odlican nastup (svirali mozda malo jace od pola sata), samo sto sam ja slabo sta vidjela od prasine/pjeska.. bina je bila na vodi - evo i par slika..

btw, nisam neki fan, ali nisam ni imala priliku da ih cujem.. zao mi jedino sto smo poslije sreli pjevaca i jos neke iz benda ali nas mrzilo da mu pridjemo za par slika..

 

 

user posted image

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...