Jump to content

Tool


nazgaroth

Recommended Posts

+ josh jedna informacija za one koji ne znaju

 

Aenima- dusa

 

Aenema - medicinski izraz za ispiranje creva od govana icon_smile.gif pesma u kojoj peva kako se ljudi dave u sopstvenim govnima.. sto pokazuje i u spotu ( Ajd sad kazite da su im spotovi bolesni, kakavi bi mogli da budu )

 

volim te igre recima.

Edited by FromTheMIndOfASickPeople

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

OMG icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Imagine, like, Peter Gabriel with batwings or a flower on his head singing while Lars Ulrich and Rick Wakeman just hammer it down. It's the best Tool record because it's the longest.

 

...............................................

 

Tool defines "opus" as taking their "defining element" (wanking sludge) and stretching it out to the maximum digital capacity of a compact disc.

 

...............................................

 

Tool are the best metal band, since they can get trippy (almost pretty, but in a dark way) then just really loud. Most bands just do loud, so Tool is more prog.

 

...

 

 

OMFG

 

 

 

 

AHAHA

 

Objašnjenje the Grudge - fucking priceless icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ima li onih sa zeljom da idu za Italiju ?

 

2006 16 Nov Jesolo (Venice) ITALY Palasport 2006 Europe Winter

2006 15 Nov Rimini ITALY Palasport 2006 Europe Winter

2006 13 Nov Florence ITALY Mandela Forum 2006 Europe Winter

2006 12 Nov Torino ITALY Palaisozaki 2006 Europe Winter

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ josh jedna informacija za one koji ne znaju

 

Aenima- dusa

 

Aenema - medicinski izraz za ispiranje creva od govana icon_smile.gif pesma u kojoj peva kako se ljudi dave u sopstvenim govnima.. sto pokazuje i u spotu ( Ajd sad kazite da su im spotovi bolesni, kakavi bi mogli da budu )

 

volim te igre recima.

Aenima je druze moj, (kolko sam ja upucen) i od ANIMAL i od ENEMA (il kako god da se pishe ovo drugo icon_smile.gif )

ako volish da gledash sa aspekta gutanja govana - shto da ne, tvoj izbor icon_smile.gif

 

Btw mislim da im je Stinkfist ubedljivo najkompletnije delo ikada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je Stinkfist... al' ne znam da l' bi mogao da ga izdvojim ispred Schism, The Grudge, 46&2, Lateralus...

 

Jesi mozda cuo obradu? Neka riba Maya Hyena (?), skroz cool zvuci...

 

 

 

A mislim da bi ovo objasnjenje gde je Anima - dusha i Enema - klistir bilo ipak validnije, kao klistir dushe odnosno chishcenje dushe od govana icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima smisla

nego, daj nadji pravo ime izvodjacha obrade kako bih mogao da POKUSAM da je nadjem icon_smile.gif

 

imam piano tribute to tool od benda (?) Ark Sano

a i ima, koga interesuje. na youtube-u neki lik koji je svirao na klvijaturama podosta pesama u svojoj interpretaciji - sasvim solidno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, Various artists - A tribute to Tool, nisam ga jos svojski preslusao, ali za sad mi je samo Stinkfist skrenuo paznju. Dobro sam napisao konkretni izvodjac je Maya Hyena, i tako su uglavnom anonimni bendovi, jedino sto mi je od ranije bilo poznato je Mists of Avalon (obradili su Prison Sex) i Razed in Black (neki industrialci, obradili Part of me). Sve u svemu, ako ti je lakse mogu ja da ti snimim.

Inace to na klaviru nisam cuo, ali imam String Tribute to Tool, mislim da su u pitanju neki Rusi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dolaze TOOL i kod nas naredne godine 31. Jan. i 28 Jan. a karte su jbt. rasprodate bile u roku od jednog sata, drugovi ih taman u zadnjem casu pokupili. icon_mrgreen.gif

Currently, Tool is taking a break from touring after completeing their U.S. dates. They head out again next month with Mastodon for their European tour that will continue throughout the winter. It was also announced that Tool would be a part of the Big Day Out Music Festival in Australia and New Zealand, so our friends down in the South Pacific can finally get their chances to see Tool early next year. After that, they'll be heading back home for more U.S. dates in the spring, along with Japan and probably Canada too.

 

Ne kapiram te! icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam se satirao od toola u drugom i trećem razredu srednje. sada ih više ne slušam toliko aktivno ali ih dalje maksimalno cenim i poštujem. svi su oni super muzičari ali maynard je jedan od najboljih pevača današnjice i danny carey je jedan od najboljih bubnjara današnjice, kraj. novi album nisam slušao, skinuo sam par pesama sa neta i za sada mi se samo sviđaju the pot i vicarious. ali naravno ne mogu još ništa da kažem da bi ocenio album. ali meni je za sada definitivno vrhunac njihove karijere lateralus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...