Jump to content

Anime / Manga


Recommended Posts

Da na to sam mislio. Nisam čitao mangu, ali znam da direktno prati priču iz knjige, a kao manga je pokrila tek jedan deo te priče. Bolje kupuj neku drugu mangu, naprimer Gantz, a što se tiče vampira zadovolji se sa knjigom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provericu sve sto ste naveli sigurno. Vec sam neke proverio na netu, deluju zaista zanimljivo i to mi je bas i trebalo, malo ozbiljniji radovi.

 

Ovih dana inace ponovo gledam Berserk, zaista odlican serijal. :da: Moracu da nabavim i mangu jer izgleda da ima mnogo toga vise, nego sto je prikazano u anime seriji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

anime berserk je samo kap u moru mange... jos nesto, ja bi ti zapravo preporucio da odgledas monster animu, prati u potpunosti mangu ali je muzika, atmosfera, animacija fantasticna i sve u nekom noir fazonu. Iako radnja ume da tece sporo, vredi strpeti se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provericu sve sto ste naveli sigurno. Vec sam neke proverio na netu, deluju zaista zanimljivo i to mi je bas i trebalo, malo ozbiljniji radovi.

 

Ovih dana inace ponovo gledam Berserk, zaista odlican serijal. :da:Moracu da nabavim i mangu jer izgleda da ima mnogo toga vise, nego sto je prikazano u anime seriji.

DEFINITIVNO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam vec spomenuo ali za svaki slucaj jos jednom, Mushishi je odlican anime, jedan od boljih kojih sam gledao. Za sve ljubitelje mistery/fantasy zanra a svaka epizoda je prica za sebe i jedino sto je zajednicko je glavni lik, Ginko. Manga, na prvi pogled, takodje odlicno izgleda, jos nisam citao ali planiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ona borba protiv Frize je verovatno najepskiji fajt u istoriji svega, oko 25 epizoda postepenog unistavanja citave planete, ali nije samo nivo tabacine ono sto je cini posebnom, psihicka borba izmedju 2 arhineprijatelja je ono zbog cega sam satima pustao epizodu po epizodu :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj fajt je zaista legendaran.

 

Majin Buu je sa druge strane, takodje bio odlican neprijatelj, potpuno drugaciji od Frize - apsolutno lud, nemilosrdan, destruktivan, bez ikakve kontrole a preterano mocan, prakticno neunistiv. Sve sam zivce iskidao u tim epizodama. :haha:

Dragon Ball GT sam poceo da gledam ali nikada nisam zavrsio, nije to TO. Znao sam unapred kako ce se sve zavrsiti i moram reci da mi se kraj ne svidja. Mozda jer sam zeleo srecniji zavrsetak ove epske price.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene je najbolji kraj epizoda kada prave zurku u Bulminoj kuci i Goku kasni jer pokusava da spasi ona jaja. :haha:

Svi su na okupu, srecni i zdravi. Nakon toga je, ako se dobro secam, epizoda u kojoj se radja Pan, Gohanova cerka.

Edited by Novaliis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao neko Dance in the Vampire Bund? Ja poceo pre par dana, iako posedujem anime vec neko vreme.

 

danceinthevampirebundo.jpg

danceinthevampirebundl0.jpg

 

Strastveni sam kolekcionar svega sto ima veze sa vampirima i mistikom, tako da je za mene ovo pun pogodak.

 

Narucio mangu btw, stize za koji dan, jedva cekam.

 

danceinthevampirebund88.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...