Jump to content

Trzalice


Silver_Moon

Recommended Posts

Pa ono sta znam...elektricnu gitaru nikad nisam svirao prstima...eventualno prstima i trazlicom ali i to retko radim...cisto kad sam u nekom Bluegrass raspolozenju icon_biggrin.gif ...jedino ako te zanima klasicna gitara...jer je glupo svirati klasicnu gitaru trzalicom...barem meni

 

 

 

 

 

 

 

 

U vpotpunosti si u pravu.Ali neko ko nema elektricnu vec akustaru a nezna alternate ili slicno...Mora nekako

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel sam ja jedini lud koji koristi Dunlop Big Stubby 3mm?

Recite sta ocete, ali za kvinte u metalu nema nista bolje. Probao sam crvene Jazz III i velike i male, ali 3mm je 3mm icon_smile.gif

Doduse, s njima je teze svirati brzo - solaze i sl... ali kad se sviraju rifovi onda razvaljuju icon_rockdevil.gif

 

Btw, jel ima to negde da se nadje? U mitrosu postoje neke ali to nije to; druga je firma i tvrdje su. Pomagajte, ova mi je pri kraju!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, da li neko zna da li se sada u Bgdu mogu naci trzalice za bas koje su oblozene filcom ili tako nekim mekanim materijalom i koje pri sviranju basa ne daju onaj odvratan klik, nego zvuce maltene kao da se svira prstima? Ja sam ih samo jedanput video i to je bilo u radnji koja se nalazila u ulici koja spaja zeleni venac i balkansku, ispod narodnog fronta. Ta radnja je jako kratko bila otorena; bila je u nekom malom trznom centru

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
A jel sam ja jedini lud koji koristi Dunlop Big Stubby 3mm?

Recite sta ocete, ali za kvinte u metalu nema nista bolje. Probao sam crvene Jazz III i velike i male, ali 3mm je 3mm icon_smile.gif

Doduse, s njima je teze svirati brzo - solaze i sl... ali kad se sviraju rifovi onda razvaljuju icon_rockdevil.gif

 

Btw, jel ima to negde da se nadje? U mitrosu postoje neke ali to nije to; druga je firma i tvrdje su. Pomagajte, ova mi je pri kraju!!

Nisi jedini ... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ... ima ludjih i od tebe !!!

Big Stubby imas u SkyMusic-u ...

 

Trzalice od filca proizvodi Dunlop ali mislim da

ces ih tesko naci ... jedino da narucis sa neta

ili vidi kod Marica da nabavi ...

 

Jel pomenu neko Speedpick (j10,h10) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...